x-kom hosting

Co ostatnio kupiliście?

Frog1985
komentarz
komentarz
Dnia 15.11.2018 o 21:00, r102 napisał:

 

 

Eee tam - przede wszystkim - Kolumb była kobietą !!!

 

taaa, ale polską kobietą...

539
komentarz
komentarz

LUDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kupujcie jakieś pierdoły bo nuda jak diabli.  

 

Youki
komentarz
komentarz

5a9117874fbea32d1673100bea79

539
komentarz
komentarz

liczyłem na jakieś strzygi lub  od biedy gusła i czary a tu jakiś pizdryk,,eh Youki

 

Youki
komentarz
komentarz

Witaj w rzeczywistości :E 

  • Haha 1
  • 2 tygodnie później...
Frog1985
komentarz
komentarz

Prawie jak za darmo była dostępna, to kupiłem (aktualnie na halę, ale od wiosny - znów domyślnie na orlik).

 

bluza-bramkarska.png

bluza-bramkarska-2.png

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

Kolejny podarek razem. Takie cudeńko od kumpla z Niemiec. Prawdziwy orgonit.

 

 Orgonit jest wynalazkiem, który stara się wpływać na plan eteryczny i ma tendencję do rozpuszczania negatywnej energii na planie eterycznym. 

 

47687849_297095637813618_1182418292023754752_n.jpg

47688957_269252873740844_3376320653773766656_n.jpg

Youki
komentarz
komentarz

aha :D 

 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz
19 godzin temu, Frog1985 napisał:

 Orgonit jest wynalazkiem, który stara się wpływać na plan eteryczny i ma tendencję do rozpuszczania negatywnej energii na planie eterycznym. 

Pogaństwo ;)

Frog1985
komentarz
komentarz
23 godziny temu, MasterYoghourt napisał:

Pogaństwo ;)

 

Jakie pogaństwo? Swastyka (Swiaty-styka "ta która styka światy" - to odniesienie do 4-ramiennej naszej galaktyki Drogi Mlecznej) po naszym świecie (jak i w kosmosie - bo to symbol kosmiczny) wśród szeregu rozwiniętych cywilizacji (Hiperborea, Atlantyda, itp) "krążyła" już wtedy, kiedy jeszcze nikt  nie myślał o tym, że setki tysięcy lat później powstanie chrześcijaństwo. I że zaś Hitler poprzez celowe i w pełni świadome konsekwencji użycie tego symbolu (jego fobia - biali Aryjczycy to potomkowie jeszcze starszej cywilizacji a tutaj swastyka też odgrywała integralną role) plami jego znaczenie.

 

Tak to jest, jak się wierzy w oficjalną historię wieku i "powstawania" ziemskich cywilizacji na Ziemi, która to oczywiście jest bujdą. Tutaj spokojnie trzeba dodać do oficjalnej wersji minimum setki tysięcy lat w tył do tego co oficjalne.

 

http://humansarefree.com/2016/08/swastika-is-pre-aryan-dates-back-11000.html

https://treborok.wordpress.com/slowianszczyzna/arkaim-kolebka-slowianskiej-aryjskiej-cywilizacji/

 

 

 

 

 

// dajcie sobie spokój z wrzucaniem sfastyk

// Cinomatic

 

 

 

 

539
komentarz
komentarz

I na to czekałem. Swastyki i zielone ludki jako obraz powstania świata i ziemskich cywilizacji.

Traciłem powoli wiarę w to ,ze się rozkręcicie ,a tu proszę :)

Osobiście jestem niemal przekonany , iż czym większa masa tym większa moc/energia amuletu.

Powinno się zatem wytwarzać takie precjoza z co najmniej 10 kg łat skalnych/kamiennych.

Co prawda trochę by to było nieporęczne do noszenia , ale swą mocą takie pokaźne amulety pewnie rekompensowały by wszelkie trudy związane z noszeniem przez noszącego.

 

Frog1985
komentarz
komentarz

A co? podważasz ingerencję lub to, że owe cywilizacje na Ziemii przebywały jak i przebywają do teraz? podważasz ich istnienie w nieogarniętej ludzkim rozumem przestrzeni wszechświatowej? Czymże sobie zasłużyliśmy na tej małej - jednej z bilonów planet w kosmosie, aby życie było tylko tutaj. Tak normalne jak i inteligentne? oj ignorancie, ignorancie.

539
komentarz
komentarz (edytowane)

Niczego nie podważam, z zainteresowaniem chłonę powyższe treści.

Lubie takie teorię, w niektórych doszukuje się logiki , inne zaś stanowią dla mnie dobrą rozrywkę.

W sierpniu tego roku na spacerze leśnym z psem spotkałem nawet "czarownice/zielarkę". Ta  była naprawdę oryginalna i lepsza niż wszystkie teorie tu przeczytane- była autentyczna w swym jestestwie, materialna. Tez miała jakieś wisiorki i to liczne. Na oko kobitka po 45 roku życia , ale kto wie.

Pogadaliśmy sobie , a ja z przyjemnością wysłuchałem ciekawostek zielarskich.

I nie było by w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to ,ze mój piesoł bardzo się Pani spodobał, zresztą ze wzajemnością ze strony psa.

Kiedy Pani zaczęła przekonywać mnie o wyczuwalnej niespotykanej aurze energetycznej mojego psa wykonując nad jego głowa ku jego uciesze okręgi dłonią zacząłem się nico niepokoić.

Gdy Pani dostrzegła , iż mój misio ma podwójny tzw wilczy pazur nie kryjąc satysfakcji z odkrycia, psa nazwała "Wybrańcem"

Finalnie podobno mój pies przy mnie nigdy nie wykorzysta swej aury/możliwości, a rozwinąłby się tylko przy kimś podobnej do niej.

Zrozumiałem to moze nieco nad wyraz jako przekaz miedzy wierszami "Panie oddaj mi Pan tego psa"

To sprawiło ,ze życząc Pani udanych zielnych łowów udaliśmy się z psem ( ku jego niezadowoleniu - zdrajca!!!!!!! :)  ) w innym kierunku.

Może mój pies wie lepiej, moze jest pojętniejszy niż ja , ale póki co został ze mną.  Zresztą jego fascynacja i podniecenie Panią szybko minęły gdyż parę chwil później spotkał jeżą rodzinę co wywołało u niego nie lada uciechę. Ulżyło mi.

 

 

Słonce zachodziło, świerszcze dawały czadowy koncert, pies brykał w najlepsze, a mnie w myślach pozostawała spotkana Pani...... myślałem co podtrzymuje do dziś ,ze spotkałem niezrozumiały dla mnie autentyk z czego jestem zadowolony. Jednak prócz przelotnego spotkania nie chciałbym pogłębiać wspólnych  relacji z Panią.

Nie tłumaczyłem tego psu, zapakowałem małpę do auta i pojechaliśmy do domu na kolację. Przeklinałem jeszcze po drodze komary , które pożarły mnie podczas konwersacji z Panią, ot taka historia.

r102
komentarz
komentarz

"Takie cudeńko od kumpla z Niemiec"...

 

Czyżbyś Frogu przystąpił do tej sekty miłośników wafelków z nadodrzańskich lasów  ???

 

 

21 godzin temu, 539 napisał:

Osobiście jestem niemal przekonany , iż czym większa masa tym większa moc/energia amuletu.

Powinno się zatem wytwarzać takie precjoza z co najmniej 10 kg łat skalnych/kamiennych.

Co prawda trochę by to było nieporęczne do noszenia , ale swą mocą takie pokaźne amulety pewnie rekompensowały by wszelkie trudy związane z noszeniem przez noszącego.

 

 

 

Co do poręczności - to przy tej samej masie proponuję jednak te amulety ze złota albo /dla biedniejszych/ z wolframu -  będą jednak mniejsze i bardziej poręczne ?

 

 

// Znaki FASZYSTOWSKIE ??? Poważnie?

// Cinomatic

539
komentarz
komentarz

r102 ale czy będą miały tę moc..bo to o te moc tu się rozchodzi, te energię, a nie o stan majętności wszelakiej.

 

ad Twojego obrazka to mnie  całe to zdarzenie  pachniało prowokacją, do tego jakby nie patrzeć ta słodkość wygląda co najmniej groteskowo.

Co innego gdyby zabrał się za to jaki zacny mistrz cukiernictwa, te wafelki na zdjęciu tworzące  znak dopełniają klęski tego dzieła.

Najbardziej zniesmaczeni tym cudem powinni się poczuć właśnie cukiernicy- jak można zrobić taki tort, oraz miłośnicy tortów gdyż ten wstawiony powyżej ani nie wygląda apetycznie ani nie budzi żadnego prócz komediowego skojarzenia. Zrozumiałbym gdyby było to dzieło przeszłości stworzone dla najmłodszych członków Hitler Jungen. A tam co..stare chłopy w jakimś lesie, poprzebierane w jakieś kopie mundurów i do tego ta forma tortu. Szkoda mi ludzi , którzy uwierzyli w autentyczność całego tego zdarzenia.

r102
komentarz
komentarz

Byli i z Hitler Jugend -  to był chyba ten hajlujący w krótkich porciętach - czyli kamerzysta z TVN, zdjęcia nie wrzucę bo jakaś wyższa siła dosyć dokładnie wyczyściła internety :V

znalazłem:

 

// Usuwam zdjęcie. Ogólnie brak mi słów

// Cinomatic

MasterYoghourt
komentarz
komentarz
18 godzin temu, Frog1985 napisał:

A co? podważasz ingerencję lub to, że owe cywilizacje na Ziemii przebywały jak i przebywają do teraz? podważasz ich istnienie w nieogarniętej ludzkim rozumem przestrzeni wszechświatowej? Czymże sobie zasłużyliśmy na tej małej - jednej z bilonów planet w kosmosie, aby życie było tylko tutaj. Tak normalne jak i inteligentne? oj ignorancie, ignorancie.

 

W wersji biblijnej byli to zbuntowani, upadli aniołowie. Księga Rodzaju 6, 1-4

"A kiedy ludzie zaczęli się mnożyć na ziemi, rodziły się im córki. Synowie Boga, widząc, ze córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie jakie im się tylko podobały(...). A w owych czasach byli na ziemi olbrzymi; a także później, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły. Byli to owi mocarze, mający sławę w dawnych czasach"

 

Lepiej zostało to opisane w Księdze Henocha.

539
komentarz
komentarz (edytowane)
6 godzin temu, MasterYoghourt napisał:

A w owych czasach byli na ziemi olbrzymi;

Zobacz przewrotność dzisiejszych czasów. Karła możesz spotkać i nie jest to jakaś nadzwyczajna rzadkość za to olbrzymów nieeet. Bo Panowie o wzroście 210cm i wadze 150kg to co to za olbrzymy są.

Cytując z jednego polskiego działa filmowego "To ma być Kiler??? to jest jakaś popierdółka a nie Kiler. " :)

 

Tak ogólnie jeszcze ad symboli. To nie symbole są złe ani dobre ale ludzie. Będąc złym mogę przywdziać koszulkę z kwiatkiem i owieczką , będąc zaś dobrym w trupią czaszkę i zombie.

Inna sprawa jakie kto ma intencje w takiej prezentacji. Trzeba być czujnym bo ludzie przewrotni są i nieraz byle co wywlekają na piedestał chwały a i z zacności chcą zrobić niegodziwość.

Nie brak tez zwyczajnych prowokacji, mniej lub bardziej wysublimowanych.

Ogólnie rzecz biorąc skojarzenia w materii znaków i symboli są dobre dla człowieka ale nadmierna  ufność w zestawieniu tego co widzimy a tym co jest prawdziwe bywa zgubna.

Autorzy prowokacji o której wspomina r102 gdyby chcieli zrobić to dobrze to by zrobili tylko nie kosztowało by to kilku spalonych desek, a koszty były by ogromne. Moim zdaniem to miała być sucha karma dla mas, jak najtaniej i jak najskuteczniej zapychająca treść.

Gdyby spojrzeć jak np u naszych sąsiadów maszerują pochody żołnierzy SS Galicjen w oryginalnych mundurach i jakiego kształtu jest to wydarzenie, jak odbierane społecznie nasuwa się wniosek, iż dzisiejsze czasy staja się bardzo zawiłe. ( a historia nie taka oczywista i jednoznaczna dla wszystkich)

Oba wydarzenia nie są tożsame i to trzeba podkreślić, a jedynie cechują je kontrowersyjne historycznie i społecznie treści.

Nasi prowokatorzy pałali chęcią stworzenia   jakiejś imaginacji.  Wyszedł happening.. żałosny, ale koniec końców taka żałość wystarczyła by narobić szumu. Na tym temat kończę, bo za specjalnie nie jest dla mnie porywający.

Ciekawiej będzie poczytać choćby o olbrzymach obcujących z ludzkimi córami :)

 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Jeśli chodzi o swastykę, to jest to symbol powiązany z kultem pogańskim, który swoje korzenie ma w kulcie Lucyfera. Religie pogańskie mają wiele twarzy ale jedną wspólną modłę. Jest to przypisywanie cech boskich grupce wybitnych stworzeń o ponadprzeciętnych umiejętnościach. W rzeczywistości, jest to kult upadłych aniołów, które zeszły na Ziemie. Poniżej masz plejadę różnych bóstw, różnych religii z całego świata, którzy w rzeczywistości byli upadłymi. Nikt się nie zastanawia, czemu w różnych krańcach świata, religie zawsze przybierały ten sam schemat, bogowie spadają z nieba, mają ponad naturalne zdolności i w pewnym momencie historii wszystkie znikają.

 

dm0Ijty.jpg

539
komentarz
komentarz (edytowane)

Fajne bóstwa. Teraz się chyba trochę wszystko poodwracało, a nie kiedy nawet zdewaluowało bo teraz mamy telewizyjne cele-bryto-bóstwa.

Ci gwarantują swą wspaniałością   świetną zabawę wszystkim którzy wiedzą z której strony telewizora trzeba ich oglądać.(nie daj Boże słuchać) 

Ostatnio oglądając takie cuda w tv złapałem się na tym ,ze większą uwagę skupiłem na reklamie w przerwie programu środka na wzdęcia wspomagającego porządne wypierdzenie niż na treści programu.

Ten specyfik i forma w jakiej zachęcano do jego niezwłocznego nabycia ujęła mnie bardziej niż przekaz programu. Zmieniłem kanał, a tam nowej formy kabaret, myślę sobie pośmieje się. Bardzo się myliłem. Patrzyłem na to wszytko pustym wzrokiem i doszedłem do wniosku ,ze jak bym miał wspomniany w reklamie środek pod ręką to bym zażył żeby wypierdzieć wszystkie te głupoty , które chcąc nie chcąc wbiły mi się do głowy (mimo chęci wyparcia)

 

Jak kupie ten środek, to wrzucę fotkę, może nie tylko mnie się przyda.

539
komentarz
komentarz (edytowane)

No to moja kolej: Co prawda nie kupiłem, a przygarnąłem nowego zwierzula.

W tym miejscu muszę wyrazić się ciepło o Paniach z fundacji , które wkładają cale swoje serca w to aby zapewnić swoim podopiecznym godne życie.

Zgłosiliśmy się z pytaniem o kocura z ogłoszenia.

Poznaliśmy wspaniałych ludzi, którym los ich podopiecznych nie jest obojętny.

Kotek trafił do nas zaszczepiony, wykastrowany, zachipowany, odrobaczony ZDROWY i PIĘKNY!!!!

Nasz piesoł jest w nim absolutnie bezgranicznie zakochany :))))) Kotek jest pieso-lubny ,a było to dla nas ważne.

Zrobimy co w naszej mocy, aby malc był u nas szczęśliwy :)

Kot , z ogłoszenia:

https://www.olx.pl/oferta/kot-kocie-kociak-CID103-IDvQrF4.html#fc235782d5;promoted


 

760680103_5_1000x700_kot-kocie-kociak-lodzkie_rev045.gif

bemol911
komentarz
komentarz

A mi wczoraj przyszedł zestaw sprzęgła do 407, mam do wymiany uszczelniacz na wale to przy okazji się zmieni jak skrzynia będzie ściągnięta.

 

0606050946a1babea650921f6205

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

@bemol911

Sam wymieniasz ?

bemol911
komentarz
komentarz

Nieeeee :D

Nordra
komentarz
komentarz (edytowane)

@539 alex? 

https://www.koty.pl/imiona-dla-kota/

Masz tu fajne imiona :)

Wiem trudny wybór ale może coś znajdziesz

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.