x-kom hosting

Co ostatnio kupiliście?

Frog1985
komentarz
komentarz

Kolejna książka do poczytania.

1d2355e1479c98ea2dbfaf1a9202.jpg

szynszyl1337
komentarz
komentarz

qmdBtVO.png

Spoiler

Test z zainstalowanym systemem:

4cNaoNT.png

Gdy wrócę z Czech muszę zrobić testy przy zapełnieniu ~70%

 

Youki
komentarz
komentarz

Za ile wyrwałeś, 430-450 zł?

szynszyl1337
komentarz
komentarz

430 

Miał być plextor, ale stare biosy pod z170 pro gaming miały podobno jakieś problemy z dyskami tej marki.

Jeżeli kogoś interesują jakieś testy syntetyczne z udziałem tego samsuinga:

Spoiler

Dla pełnego w 71%

jU3iVy0.png

CoAo38H.png

aMIrFiT.png

Dla pustego:

CTExdg8.png

Co do odczytu seq, to w dzisiejszym teście spadł natomiast odczyt 4KiB wzrósł - oba przebiegi sprawdziłem 2x

Vfw8BMp.png

MyDgb8C.png

 

  • 3 tygodnie później...
Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

Nowy sezon, nowy producent, nowy krój.

To nowy zakup trzeba było zrobić :D

Aczkolwiek w tym roku postawiłem na koszulkę treningową. Bo ją można ubrać wszędzie - na orlika, na wyjście, na spacer, na piwo, do pracy.

Tym razem goła z tyłu - bez numeru i mojego nazwiska.

 

milan.png

539
komentarz
komentarz
12 godzin temu, Frog1985 napisał:

Bo ją można ubrać wszędzie - na orlika, na wyjście, na spacer, na piwo, do pracy.

Jak wszędzie to wszędzie na ślub, wesele, pogrzeb,stypę....

12 godzin temu, Frog1985 napisał:

Tym razem goła z tyłu - bez numeru i mojego nazwiska.

Szkoda, bo jak byś poszedł w takim wszędo-pasującym stroju na pogrzeb to przynajmniej wszyscy by Cie zapamiętali jak trzeba.

Frog1985
komentarz
komentarz

no patrzcie jaki dowcipniś się znalazł.

  • 2 tygodnie później...
r102
komentarz
komentarz

Ale z Froga ciacho  :wub:

539
komentarz
komentarz

r102 Ty się tu nie rozckliwiaj tylko przyznaj się jakie wdzianko sobie sprawiłeś Ty ostatnimi czasy ...:)

Zaskocz nas np. jakim męskim sportowym body :))))

Może być nieobszyte, bez nazwiska :)

szynszyl1337
komentarz
komentarz

WENTOB140PHF140HPBK-1.png

Dziś odebrałem dwa wentylatory PHANTEKS PH-F140HP II do sprawdzenia i jeżeli mi się spodobają, to dojdą jeszcze dwa na top i może wymienię duży 200mm wentylator z frontu na kolejne dwa.

539
komentarz
komentarz

rozczarowałem się, widzę ze szynszyl coś naskrobał. Myślę sobie przebił wszystkich i kupił sobie bikini, a tu wentylek........................:(

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Możesz się spodziewać, że kiedyś tutaj pojawi się miecz albo kolczuga, ale bikini raczej nie uświadczysz :)

539
komentarz
komentarz

Powiem tak, jak przywdziejesz kolczugę i nic nadto, a do tego zatańczysz i zaśpiewasz tak jak wokalista z poniższego klipu to rzeczywiście uda Ci się mnie zadziwić:

p.s polecam obejrzeć cały klip gdyż to jak ten Pan czuje co śpiewa wraz z muzyką , która do niego i widza dociera na mnie osobiscie robi wrazenie.

 

szaki
komentarz
komentarz
Dnia 4.08.2018 o 13:13, Frog1985 napisał:

Nowy sezon, nowy producent, nowy krój.

To nowy zakup trzeba było zrobić :D

Aczkolwiek w tym roku postawiłem na koszulkę treningową. Bo ją można ubrać wszędzie - na orlika, na wyjście, na spacer, na piwo, do pracy.

Tym razem goła z tyłu - bez numeru i mojego nazwiska.

 

milan.png

Fajna, a są męskie?

  • Super 1
  • Haha 1
r102
komentarz
komentarz

Ja coś poważnego:

 

 

whirlpool_arc_104_k0301012611350a_1209972926315.jpg

539
komentarz
komentarz

Żebym zjadł tego ptaka przypominającego kurę i poprawił zawartością słoja obok trzeba by mi było zapłacić.

No chyba żeby to była jaka wojna albo kataklizm w stylu wielki głód.

r102
komentarz
komentarz

Dziwne gusta kulinarne - zaczynam mieć podejrzenia co do Twej polskości...

539
komentarz
komentarz (edytowane)

A cóż jest dziwnego w tym ,że moje pierwsze  wrażenia  - te postrzegane naocznie  mówią do mnie nie jedz tego , serce zaś podpowiada zmierzaj  ku pieczeni z dzika w sosie chrzanowym, bogato okraszoną świeżym koprem, podaną w akompaniamencie z młodymi ziemniaczkami i kapustką zasmażaną :)

Ponieważ idą chłody po takim posiłku nie gardząc gliniakiem przaśnego miodu półtoraka oraz swojskiego kawałka zacnie wypieczonego  jabłecznika byłbym w stanie podjąć dysputy patriotyczne.

r102
komentarz
komentarz

Nu ładnie.

Rewokowałeś swe błędy Niebu obrzydłe.

Jest OK.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Ja mam takie coś, jak wkleję treść z innej strony. 

539
komentarz
komentarz

Motorowcy, a powiedzcie Wy mi kochani o ile wiecie jakie jest Wasze zdanie o olejach Motul. Nigdy nie stosowałem  wspomnianego oleju, a ostatnio zakupiony  karawan przez moją małżonkę ma na silniku przywieszkę z nazwą oleju (Motul) oraz typem ( nie pamiętam szczegółów ). Zwróciłem na to uwagę wlewając żonie płynu do spryskiwaczy bo mi zawracała głowę taką właśnie pierdołą :)

Youki
komentarz
komentarz

Motul nie raz lepszy niż dość często przereklamowany castrol :D 

r102
komentarz
komentarz

iRobot-Roomba-980-Recharge-Resume.jpg?h=

Youki
komentarz
komentarz

Roomba czy coś tańszego? :)

 

r102
komentarz
komentarz

Roomba- dyskretny urok burżuazji :V

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.