x-kom hosting

Co ostatnio kupiliście?

r102
komentarz
komentarz

Ekstrapolując z tytułu wątku - znaczy kupiłeś tura na kolegę dla pieska ???

  • Haha 1

539
komentarz
komentarz (edytowane)

Niestety, ale nie. Tak więc w tym przypadku Twoja ekstrapolacja okazałą się jedynie luźną, frywolną aberracją rzeczywistości :)

Ponadto nic żywego,  hodowlanego, zarówno ja jak moja małżonka od czasu udomowienia piesoła nie nabywaliśmy.

Wszelkie teorie jakoby było inaczej traktować należy jako zwyczajne kalumnie.

Frog1985
komentarz
komentarz

Czarny Księżyc. Talizman z szungitu. Kamień leczniczy

Wisiorek z niezwykłego minerału w kształcie księżyca. Księżyc od czasów starożytnych najczęściej kojarzony był z energią żeńską. Wierzono, że wpływa na płodność, rozbudza intuicję i jest związany z tajemniczą sferą podświadomości. Szungit to naturalny minerał (rodzaj węgla kopalnego), nazywany również Kamieniem Życia. Ten niezwykły, ciemny kamień wydobywany jest głównie z jednego miejsca w północnej Rosji - Karelii. Według litoterapii szungit posiada silne właściwości lecznicze i oczyszczające. Używany w Rosji od XVIII wieku do uśmierzania bólu, przywracania harmonii w chorym organiźmie, jak również do oczyszczania wody. Szungit chroni przed promieniowaniem elektromagnetycznym, dlatego warto go stosować w pobliżu komputerów, telewizorów. Szungit oczyszcza biżuterię i inne drobne przedmioty z negatywnej energii, bakterii i szkodliwych mikroorganizmów.

 

Szungit jest kamieniem, który w rzeczywistości może być też bardzo mocnym obrońcą przed negatywnymi energiami i przed negatywnymi polami energetycznymi.

ksiezycszungit.jpg

539
komentarz
komentarz (edytowane)

Wiara czyni cuda, kamienie nie wiem. Ja wierze w ząbek czosnku na jesień, to faktycznie zabija bakterie, ale gorzej z ochroną przed negatywną energią. Tu niezbędne moze być wetknięcie sobie szczypioru w uszy. :) Choć i takie cuda nie pomagają gdy źródłem negatywnej energii jest moja żona, a przyczyną śmieci , których nie wyniosłem.

  • Haha 1
Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

 

10 godzin temu, 539 napisał:

Wiara czyni cuda, kamienie nie wiem. Ja wierze w ząbek czosnku na jesień, to faktycznie zabija bakterie, ale gorzej z ochroną przed negatywną energią. Tu niezbędne moze być wetknięcie sobie szczypioru w uszy. :) Choć i takie cuda nie pomagają gdy źródłem negatywnej energii jest moja żona, a przyczyną śmieci , których nie wyniosłem.

 

Ja żony nie mam (na razie) choć mam swoją lubę, która też potrafi nieźle mi uprzykrzać moją aurę. No ale to tak już jest z tymi kobietami.

 

Nowe zakupy. Do grania/bronienia na lokalnym orliku. Za 20 złotych to aż żal było nie brać. I buty - za 60 pln nówki - też żal było nie brać.

 

712499383_1_644x461_rekawice-bramkarskie-rozm-9-adidas-nowe-gniezno_rev005.jpg

 

b.h..png

539
komentarz
komentarz
11 godzin temu, Frog1985 napisał:

Za 20 złotych to aż żal było nie brać. I buty - za 60 pln nówki - też żal było nie brać.

Mam tylko nadzieje ,ze nie dostosowujesz upodobań życiowych do okazji zakupowych :) To by było chore :0 kupie sobie okazyjnie ponton to moze zacznę na nim pływać :)

Chociaż znane są przypadki ze ludzie za życia wyposażali się w akcesoria niezbędne ich mniemaniem do tego jak już żywot zakończa. I trzymali w salonie ::::) dębowa trumnę z okuciami wyścielaną aksamitem. 

W USA modne jest kupowanie kontenerów z niewiadomą zawartością na aukcjach. Niektórzy zbijają na tym fortunę a niektórzy kupują np 30 tys butów, ale samych lewych :)))))

Ci to maja poczucie humoru, ale i trzeba mieć kasę:)

 

r102
komentarz
komentarz

Buciki za 60 zł - jakieś tzw. "halówki".   Dobre dla jakiegoś zdechlaka

 

Dla przyzwoicie zbudowanego mężczyzny jak ja /100+/  - prosta droga do uszkodzenia stopy :V

1 hour ago, 539 said:

M za życia wyposażali się w akcesoria niezbędne ich mniemaniem do tego jak już żywot zakończa. I trzymali w salonie ::::) dębowa trumnę z okuciami wyścielaną aksamitem. 

W

 

 

To nie jakieś urojenia tylko racjonalne przewidywania. Moja Babcia wybudowała sobie grobowiec z nagrobkiem i nawet imieniem i nazwiskiem i datą urodzenia.

Słusznie przewidywała że tak choćby żeby się nie wstydzić zlecę wykucie daty śmierci /po 98 latach życia/ a niespecjalnie się wykosztuję. Ot takie jest życie

539
komentarz
komentarz

oj..to nie wstawiła daty za życia????

Frog1985
komentarz
komentarz

Co niektórzy tutaj widzę sarkastyczni strasznie.

Ja mam 92 kg wag i jakoś te halówki nie deformują mi stopy ;) Tym bardziej, że ja bronię zawsze.

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Dziś odebrałem samochód od rzeźnika zwanego gazownikiem i biedna toyota została skalana tym niecnym paliwem, ale przynajmniej człowiek uśmiechnięty ze stacji benzynowej wychodzi :) a ostatnio wychodziłem coraz to bardziej zdołowany.

r102
komentarz
komentarz
11 hours ago, Frog1985 said:

 

Ja mam 92 kg wag i jakoś te halówki nie deformują mi stopy ;)

 

Musisz jeszcze trochę podrosnąć tak z 20 kg /masy/...

539
komentarz
komentarz

Lepiej niech nie rośnie bo podobno Masa znów siedzi.....Jeszcze im się ktoś podobny gabarytem napatoczy i profilaktycznie wsadzą na dokładkę. Było killerów dwóch będzie i  Masa X2 . A tak to..popatrzą, stwierdzą ,ze za chudy i dadzą żyć w spokoju.

Natomiast Ty r102 musisz być czujny..... Albo się nadmiernie nie eksponuj , albo szybko zrzuć do 85 kg. A wtedy to i buciki lżejsze jak ulał :)

539
komentarz
komentarz

nuda. proszę kupcie coś, pośmiejemy się. 

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Ze względu, że mój ostatni szynszyl przegrał z czasem nadszedł czas na nowego futrzaka:

Spoiler

BzZCcwr.jpg

 

  • Dziękuję 1
  • Haha 1
539
komentarz
komentarz

Pikny... ja mam ragdola i brytyjczyka :) no i psa Freda :)

  • Super 1
szynszyl1337
komentarz
komentarz

Kiedyś muszę też kupić kota brytyjskiego.

Youki
komentarz
komentarz

i-nier-automata-gra-ps4.jpg


Już leci :V

539
komentarz
komentarz

powiem Ci szynszylku tak: jeden kot w domu to radość dla człowieka, a dwa koty w domu to istny cud :) Szaleją, śpią, bawią się :) Jak kot ma przebywać xxx godzin sam w domu to bierz od razu drugiego...inaczej strasznie się nudzi, a jak się nudzi to i rozbiera otoczenie :)

p.s Ragdoll moim zdaniem jest najbardziej "psowatym" kotem. z moich dwóch tylko Ragdoll naprawdę związał się z ludźmi w domu, a Brytyjka..... wszędzie jej dobrze gdzie ja rozpieszczają :) natomiast "gruby" (choć gruby nie jest, ale ma 8 kg) naprawdę tęskni za właścicielami.

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Mimo wszystko odczekam do zakończenia studiów (terminowo lub przedwcześnie :P), bo obecnie wszystkie zwierzęta domowe są głównie na głowie mamy, gdy jestem poza domem przez 5 dni w tygodniu, natomiast kot brytyjski zapadł mi w pamięć z racji jego wyglądu i umaszczenia. 

Również miałem plan zakupu Nier Automata na te wakacje, ale na PC, bo PS4 też miałem plan zakupić pod koniec studiów - za dużo rzeczy chyba odkładam na ten termin. W sumie PS4 kupiłbym głównie z sentymentu i posiadanie 3 poprzednich konsol.

Youki
komentarz
komentarz

Na PC ostatnio na promce za 60-65 zł można wyrwać. Tylko to lichy port z konsoli z Denuvo i trzeba grać na padzie, a pod PC'ta mam tylko w domu imho niewygodnego pada od X360. Z tego względu wolałem dorzucić 25 zł i wziąć wersję na PS4 (Pro) skoro w domu jest to sobie zagram wygodnie na kanapie przed TV :E 

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Przeszedłem Dark Souls na klawiaturze to nic nie jest mi straszne :D

Ale od dłuższego czasu mam plan kupić pada od XONE albo PS4

Youki
komentarz
komentarz

Osobiście najbardziej leży mi właśnie od XO padzik :V

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)
Dnia 26.06.2018 o 22:08, szynszyl1337 napisał:

Ze względu, że mój ostatni szynszyl przegrał z czasem nadszedł czas na nowego futrzaka:

  Pokaż ukrytą zawartość

BzZCcwr.jpg

 

 

mi 25 maja po 14 latach i 8 miesiącach umarł mój pies. Ale na razie nie mam nowego stworka, bo planuje wyprowadzkę na swoje, i to jeszcze do pobliskiego miasta, więc nie ma to sensu. Będę już "na swoim" to wtedy na pewno jakieś zwierzątko tam z czasem zawita w roli współgospodarza (trzeciego, po mnie i mojej lubie).

 

PS. teraz to musisz zmienić nick bo szynszylek nie pasuje zbytnio :D

Frog1985
komentarz
komentarz

Uzupełnianie zapasów archiwalnego Auto Świata. Zakupione w dobrej cenie:

 

ROK 1995
nr. 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51
ROK 1996
nr. 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51
ROK 1997
nr. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51
ROK 1998
nr. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.