x-kom hosting

Co ostatnio kupiliście?

539
komentarz
komentarz

Dzięki ale bardziej kojarzy mi się to imię z psem albo jakimś serialem o detektywie- nie pamiętam o co chodzi, ale gdzieś mi coś staje w głowie obraz owczarka niemieckiego.

  • 3 tygodnie później...

Frog1985
komentarz
komentarz

Kolejna książka do kolekcji.

13fcb4ea4d67b30524e4951449b3.jpg

539
komentarz
komentarz (edytowane)

I o czym jest ta książka w niebieskiej oprawie ??? :)

Co to za cuda Panie kolego, no niechże się kolega pochwali bo mnie ciekawość zażera.

 

Ja z książek nabyłem najlepszą (moim zdaniem polskojęzyczną publikacje w interesującym mnie bardzo temacie

http://wzgodzieznatura.shoplo.com/

i powiem tak...Wielki szacunek za kawał dobrej roboty dla autorki publikacji, Nie wiem kto Panią Izę uwielbia za jej prace bardziej, ja czy moje czworonożne :))))

 

A tak się stado integruje jak sobie podje: :) (najmłodszy najbardziej "żarty" ze wszystkich

20190104_223103.jpg

20190104_144651.jpg

r102
komentarz
komentarz

Przyznaję - jestem pod wrażeniem...

539
komentarz
komentarz

Ja też. Może warto by było spytać czy nasz rodzimy Sanjaja czytał te książkę, ciekawie mógłby się do niej odnieść.

W ramach przypomnienia, to ten Pan:

 

539
komentarz
komentarz

Właśnie dostałem od małżonki BFV :)

r102
komentarz
komentarz

Was is das  "BFV" ???

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Może Battlefield V?

539
komentarz
komentarz

tak.

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)
Dnia 5.01.2019 o 15:34, Frog1985 napisał:

 

 

Powrót do świata podzespołów komputerowych. Jednak "wróciła" mi ostatnimi czasy chęć pogrania w najnowsze gry (2018-2019) w detalach lepszych niż low 1080p, no a mój 750 Ti nie daje tu rady. Dałem 380 złotych z wysyłką :) a ogólnie to 130 złotych dałem (karta kosztowała mnie razem 380 zł. + KW osobno). Bo sprzedałem mojego Gigabyte GTX 750 Ti 2 GB za 250 zł. Dołożyłem do tego tylko 130 zł. no i mam MSI RX 470 4 GB Armor OC :)

 

Ogólnie teraz ceny używanych RX-ów 470 są więcej niż bardzo zachęcające, a sama karta jest raptem wolniejsza od swojego szybszego kuzyna, RX-a 480 tylko o jakieś 10-15%. Do grania w 1080p na detalach wysokich to chyba optymalny wybór na dziś.

 

5db532314ae9b74287ba559730f6.jpg

  • 3 tygodnie później...
539
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak zwykle wertuję sobie internet w poszukiwaniu militarnych rodzynków. Ostatnio co prawda nie kupiłem a dostałem od żony oryginalne spodnie m65 olive green 107 z kontraktem Winfielda z 1972 roku. Moja ukochana sprawiła mi nie lada przyjemność, nie wiem jak ona wpada na trop takich rodzynków w moim (bardzo ciężko dostępnym) rozmiarze.

 

A teraz oglądam..i co widzę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Nie pozostaje mi nic jak tylko ubolewać ,ze to nie mój rozmiar.

Prawdziwy rarytas/oryginał, coś niesamowitego na wyciągniecie reki dla każdego kto lubi takie klimaty i kto rozmiarowo się wpasuje.

 

https://www.olx.pl/oferta/kurtka-m51-jacket-field-southern-athletic-CID87-IDlxlLe.html#9d862c20b0

 

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

Jednak korekta. Miał być kupiony MSI RX 470 ale w ostatniej chwili deal nie doszedł do skutku (wina sprzedającego). Jednak nic straconego. W to miejsce osobiście w Poznaniu za 430 złotych kupiłem model Sapphire RX 470 4 GB Nitro. Karta po zrobionym UV jest nie dość że jest bardzo cicha, to i bardziej energooszczędna (maksymalny pobór energii w grach to +- 90-100 Wat, zamiast bazowych 120 Wat TDP). Dla przykładu. GeForce GTX 1050 Ti ma TDP na poziomie 75 Wat (czyli raptem 15-25W mniej od RX 470 po UV) a jest aż 40-45% wolniejszy od RX-a 470. https://www.techspot.com/review/1780-geforce-1060-vs-radeon-580-vs-radeon-570/

 

470nitro-1b.jpg

470nitro-10b.jpg

 

1050Ti.png

  • 3 tygodnie później...
Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

Zmiana platformy na AMD :D 

W miejsce Core i5-7600T 4/4 + Asus Z270E Gaming. 

AMD Ryzen 5 1600x 6/12, za 550 złotych + Gigabyte B450 Aorus Elite, za 390 złotych.

Wyszło mnie całościowo w sumie na zero, więc myślę, że to jest dobry deal.

Reszta z mojego komputera zostaje tak jak jest obecnie.

 

AMD-Ryzen-5-15600-Package.jpg

gigabyte-b450-aorus-elite.jpg

krzysiuus
komentarz
komentarz (edytowane)

Oj coś czuje że dziś będzie nieprzespana nocka :P Już pobieram, ale coś wolno z tego epic leci... 

 

IMG_20190215_142007_1.jpg

 

Epic fail transfer 200kB... 

539
komentarz
komentarz

To będzie pierwsza gra z serii Metro jaka kupię :) Miłego giercowania.

krzysiuus
komentarz
komentarz

Poprzednie części też się grało i to nie jednokrotnie :) Ja wyhaczyłem w mediaexpert za 175zł w przedsprzedaży. 

Pograłem wczoraj troszkę i nawet fajnie się zapowiada.. tylko mocne obciążenie dla grafiki ale to widać po testach które się pojawiają. 

r102
komentarz
komentarz

Coś bardziej przyziemnego / i na gaz ziemny/ :

 

 

 

 

 

amica-58ggd5-33hzpmsqw,25680122305_5.jpg

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

Zakupiłem  sobie nowe "cichobiegi" na zbliżającą się wielkimi krokami wiosnę.

Adidas POD-S3.1.

279 pln netto.

 

AQ1059-ig3.jpg

539
komentarz
komentarz
Dnia 2.03.2019 o 15:01, Frog1985 napisał:

279 pln netto.

Zawodowi biegacze płacą netto :) a r102 jak kupował podobne obuwie płacił brutto.

r102
komentarz
komentarz

Ponieważ nie jestem już w wieku matrymonialnym - nie muszę chodzić w czerwonych adidasach -  kupuję buciki w Decathlonie  - tam takie o podobnej charakterystyce trakcyjnej i amortyzacji (ważne dla takich 100+)  kosztują ok 100 zł - a można jeszcze (JESZCZE pewnie już niedługo)  znaleźć modele z tradycyjnym "noskiem" ze skóry - element porzucony przez producentów na rzecz planowanej nietrwałości - bo się szybciej paluchem dziurę zrobi i trzeba kupić nowe :mur:

 

Przy okazji - cieszę się że nie zmiażdżyłeś mnie za tą kuchnię - że nie jest marki SMEG :V

539
komentarz
komentarz

Kuchenki to działka mojej żony, ja w tej materii naszego wspólnego życia staram się zbytnio nie angażować. Dla mnie najważniejsze by piekarnik umożliwiał powolne (4-6 godzin) wysuszanie/podpiekanie ( w odp temp oczywiście) smaczków mięsnych dla psa typu królicza wątróbka z odrobina tymianku :)

Zaś jeśli chodzi o domowe wypieki typu cista, mięsa i inne to są całkowicie poza mną, tu stoję na straży konsumpcji zaś aspekt techniczny jest mi obcy.

Życzę tak całkiem serio i od serca, aby nowy zakup sprawił Ci wiele kulinarnej przyjemności , zaś co się tyczy obuwia, to abyś za szybko dziury paluchem w nosku nie wypchał :)

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)
Dnia 5.03.2019 o 16:28, 539 napisał:

Dla mnie najważniejsze by piekarnik umożliwiał powolne (4-6 godzin) wysuszanie/podpiekanie ( w odp temp oczywiście) smaczków mięsnych dla psa typu królicza wątróbka z odrobina tymianku :)

 

Takie rarytasy dla psa? Panie, normalnie burżuacja. Co by nie mówić, to sporo ludzi tak dobrze nie ma...

  • 3 tygodnie później...
r102
komentarz
komentarz

Trochę wstyd takie nic zamieszczać - ale jak się nie ma nic innego może być.

To do mojego laptopa Thinpad T60. 14-latek trochę zaczął przymulać - ma 2 GB RAMu - może jak będzie 3 to będzie lepiej,

chyba że 2 rdzeniowy procesor już nie daje rady dzisiejszym stronom internetowym ???

s-l300.jpg

Afraidka
komentarz
komentarz

Udało mi się ostatnio kupić wygodny fotel do komputera! 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.