x-kom hosting

Opinie, sugestie i pytania dotyczące sklepu partnerskiego morele.net

djmakus
komentarz
komentarz

przesyłka ? ze dwa dni ?
odejmujesz sam, czyli zestaw + 1zł i tyle przelewasz

tp9
komentarz
komentarz

Dzięki :D o to mi chodziło. Najpóźniej jutro składam zamówienie.

Pozdrawiam :D

m_stanus
komentarz
komentarz

Witam,

Pytanie do sklepu.

Czy jezeli wybiore obudowe oraz zasilacz ktore umozliwiaja "schowanie" kabli i je uporzadkowanie to czy Panstwo taka usluge wykonujecie domyslnie ( oczywiscie przy zakupie calego zestawu u Panstwa)? Czy o takie usytowanie kabli tzn estetyczne trzeba Panstwa jakos poinformowac i czy istnieje w ogole taka mozliwosc?

Serdecznie dziekuje i pozdrawiam

morele
komentarz
komentarz

[quote name='m_stanus' timestamp='1326311309' post='1418185']
Witam,

Pytanie do sklepu.

Czy jezeli wybiore obudowe oraz zasilacz ktore umozliwiaja "schowanie" kabli i je uporzadkowanie to czy Panstwo taka usluge wykonujecie domyslnie ( oczywiscie przy zakupie calego zestawu u Panstwa)? Czy o takie usytowanie kabli tzn estetyczne trzeba Panstwa jakos poinformowac i czy istnieje w ogole taka mozliwosc?

Serdecznie dziekuje i pozdrawiam
[/quote]

Witam Serdecznie,

jeśli możliwości obudowa oraz zasilacz, dają takie możliwości - nie ma najmiejszego problemu, nasi serwisanci tak zrobią :)
Proszę tylko podczas skaładania zamówienia zamieścić informacje w "komentarzu do zamówienia" - dotyczącą montażu kabli w obudowie.

Pozdrawiam

m_stanus
komentarz
komentarz

Bardzo dziekuje za odpowiedz.

djmakus
komentarz
komentarz

Pytanie ogólne: czy planowane jest, a jeśli tak to kiedy, wprowadzenie konfiguratora dla części PC ?

morele
komentarz
komentarz

Witam serdecznie,

tak, mamy zamiar "wyprodukować" takowy do końca marca, tak późno, ponieważ powiązane jest to z większym projektem dotyczącym opisów, cech produktów i ich jakosci.

BTW prosiłbym o opinię - czy lepiej jest tak jak teraz, tzn. wpisywanie komentarza forumpc.pl do zamówienia, czy lepiej byłoby to zautomatyzować, tak, aby użytkownicy sami dodawali usługę montażu zestawu i za pomocą kodu, wpisywanego w "Wpisz kod promocyjny" cena za wysyłkę i montaż automatycznie się im zmieniała ? Minus takiego rozwiązania jest taki, że jest nieco trudniejsze, plus natomiast taki, że klient chcący dokonać przelewu nie musiałby czekać na zmiany wprowadzane przez naszego pracownika, tylko od razu widziałby prawidłową kwotę.

Będę wdzięczny za opinie.

djmakus
komentarz
komentarz

tylko jak taki kod user miałby dostawać aby "niepowołane" osoby z niego korzystały ? no chyba, że byłby ogólnie dostępny....

co do konfiguratora....szkoda, że tyle trzeba czekać, no ale rozumiem rozpiętość produktów

necik
komentarz
komentarz

A dlaczego kod nie miałby być ogólnodostepny? Przecież teraz nikt nie ukrywa informacji "wpisz w komentarzy forumpc.pl" a otrzymasz wysyłkę za darmo" :)

tp9
komentarz
komentarz

Witam,
zamówiłem zestaw za ponad 3 000 zł. na morele.net, wpisałem w komentarzu forumpc.pl zamówienie zostało zatwierdzone, ale nie została zmniejszona kwota złożenia (składanie dodałem do koszyka) oraz wysyłka. Sklep/system domaga się wpłaty pełnej kwoty. Pytanie czy mam wpłacić kwotę pomniejszoną o złożenie i wysyłkę? czy pisać do nich?

cinomatic
komentarz
komentarz

Poczytaj kilka postów wyżej.
Jest problem z formularzem i zastanawiają się w sklepie jak to poprawić aby właśnie uniknąć takich sytuacji.

tp9
komentarz
komentarz

Aha, rozumiem.

Ale jak myślisz wpłacić mogę już teraz pomniejszona przeze mnie kwotę czy czekać aż sami zmienią?

necik
komentarz
komentarz

Jak Ci się nie śpieszy, to poczekaj 1 dzień aż sami zmienią (ewentualnie napisz na mateusz@morele.net). A jak Ci się śpieszy, to wpłać kwotę pomniejszoną o wysyłkę i też napisz do Mateusza :D

tp9
komentarz
komentarz

OK, poczekam jeszcze ewentualnie jutro napisze na podanego maila jako, że: Data realizacji zamówienia: [b]2012-01-17 16:00:00[/b]. To jak jutro coś zmienią, to prześle kasę jutro po pracy i do wtorku będzie nowy komp :)

Mati1997
komentarz
komentarz

Witam wszystkich :) składam komputer i w sklepie niedaleko mojego domu wyszlo mi 3360 a w morele.net 2960zł więc chciałbym jednak kupić na morele bo 400zl drogą nie chodzi... ;)
I tutaj rodzą się moje pytania:
1 czy kupując na morele.net ten zestaw mogę liczyć na składanie komputera za 1zł i przesyłke za 1zł z powodu zakupu powyzej 1800 oraz z tego powodu ze jestem uzytkownikiem ''forumpc''?
2 czy rejestrując sie na tej stronie <nie mam jeszcze konta> musze czekac na list potwierdzający moją rejestracje tak jak np na allegro czy od razu mogę kupić ten komputer?
3 czy zamawiając ten zestaw zlozony dostane rowniez wszystkie pudełka od kazdej z czesci <np pudełko po karcie graficznej gigabyte> czy też nie bo jest to pewien + gdybym sprzedawał potem jakąs czesc od kompuetra... no i są tam wszystkie płyty ze sterownikami i instrukcje...?

djmakus
komentarz
komentarz

1. tak
3. tak

  • Dobra wypowiedź 1
Mati1997
komentarz
komentarz (edytowane)

ok dzieki poczekam jeszcze tylko na odp na pytanie:
2 czy rejestrując sie na tej stronie <nie mam jeszcze konta> musze czekac na list potwierdzający moją rejestracje tak jak np na allegro czy od razu mogę kupić ten komputer?



a co do tego 3 jesli brałbym cały zestaw z pudłami to to dalej bedzie kosztowało 1zł czy będe musiał dopłacić im...?? :)
i jeszcze jedno pytanko : jesli chciałem kupić karte gigabyte hd6870 a ona nagle znikła z aukcji morele.net to jest szansa ze jeszcze tam wroci czy tzn ze juz jej nie sprowadzają i trzeba szukać czegoś innego....??

?

Igorrodz
komentarz
komentarz

[quote name='Mati1997' timestamp='1326395391' post='1418770'] ? [/quote]
Spokojnie, zapewne jutro rano pan Zembala odpowie Ci ze szczegółami ;)

morele
komentarz
komentarz

Witam serdecznie,

konto w żaden sposób nie jest weryfikowane i po jednominutowej rejestracji można już zamawiać, wszystkie zamówienia są realizowane.


[quote name='Mati1997' timestamp='1326395391' post='1418770']
ok dzieki poczekam jeszcze tylko na odp na pytanie:
2 czy rejestrując sie na tej stronie <nie mam jeszcze konta> musze czekac na list potwierdzający moją rejestracje tak jak np na allegro czy od razu mogę kupić ten komputer?



a co do tego 3 jesli brałbym cały zestaw z pudłami to to dalej bedzie kosztowało 1zł czy będe musiał dopłacić im...?? :)
i jeszcze jedno pytanko : jesli chciałem kupić karte gigabyte hd6870 a ona nagle znikła z aukcji morele.net to jest szansa ze jeszcze tam wroci czy tzn ze juz jej nie sprowadzają i trzeba szukać czegoś innego....??

?
[/quote]

Usługa będzie dalej kosztowała 1 zł, nie ma różnicy, zawsze do składanego zestawu dodawane są wszystkie pudełka, instrukcje itp., to własność kupującego.

O którą dokładnie kartę Ci chodzi? Podaj link lub numer ID (sześciocyfrowy numer na końcu linka) - postaramy się określić na kiedy karta będzie, zdarza się tak, że jakiś produkt znika z oferty na jeden dzień, gdy czekamy na dostawę lub zniknie z oferty hurtowni z którą jesteśmy zintegrowani.

Mati1997
komentarz
komentarz (edytowane)

chodzi mi o tą karte ''GV-R6780C-1GD'' a tutaj link z innego sklepu [url="http://www.proline.pl/?p=GIGA+HD6870+1GB+OC"]http://www.proline.p...A+HD6870+1GB+OC[/url]

Tomson25
komentarz
komentarz

Witam :]]

W poniedziałek odbieram zestawik "Status rezerwacji: [b]GOTOWE (3/4)"[/b]

[b]Tylko dlaczego policzono mi za złozenie komputerka ? dodałem do koszyka złozenie ( według zaleceń) i wpisałem hasło "forumpc.pl"[/b]
[b]i pod podliczeniem wyskakuje : "Całkowita wartość rezerwacji: 2300zł" a powwino być o 65zł mnie ( montaż) ?[/b]

morele
komentarz
komentarz

Witam serdecznie,

Tomson - odpisałem na priv :) w tej chwili zmiany w zamówieniu wprowadzane są ręcznie przez pracownika naszego sklepu, także zmiana w zamówieniu będzie widoczna jutro przed godziną 11.

Jakub - czy możesz wysłać na priv albo na adres e-mailowy (mateusz@morele.net) numer zamówienia? Postaramy się wyjaśnić z jakiego powodu zamówienie zostało źle zrealizowane. W okresie grudniowym częściej niż zwykle pojawiają się problemy z kurierami. Nie chodzi tu tylko o wysyłki do klientów - również przewożenie magazynu głównego na netpunkty może być zaburzone. Problem ten dotyczy firm przewozowych i trudno go całkowicie wyeliminować. Postaramy się jednak wyjaśnić sprawę i zrekompensować długi czas oczekiwania na przesyłkę.

Pozdrawiam
MZ

tp9
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam,
Panie Mateuszu, czy wie Pan kiedy będą dostępne te pamięci: [url="http://www.morele.net/pamiec-kingston-hyperx-2x4gb-1600mhz-ddr3-non-ecc-cl9-intel-xmp-x2-grey-series-khx1600c9d3x2k2-8gx-363806/"]http://www.morele.ne...2k2-8gx-363806/[/url] otóz złożyłem zamówienie na zestaw komputerowy w czwartek (w piątek wpłaciłem [ponad 3000 zł.] - wszystko ok, komentarz forumpc.pl - zmniejszenie kosztów ok ), no ale gdy składałem zamówienie pamięci były dostępne teraz ich nie ma (status - oczekujące), a nie chce długo czekać. We wtorek zestaw ma być odebrany przez kuriera, czy sądzi Pan, że do tego czasu RAMy pojawia się w sklepie? Czy jest możliwość, gdyby ich jednak nie było przez dłuższy okres, wymiany tych kości na podobne w tej samej cenie?

Pozdrawiam, tp9

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.