x-kom hosting

Opinie, sugestie i pytania dotyczące sklepu partnerskiego morele.net

Igorrodz
komentarz
komentarz

Bardzo słuszne rozwiązanie. Brawo!

radekx
komentarz
komentarz

O to dzięki mnie, to ja zwróciłem na to uwagę, ja byłem pierwszy, proszę o nagrodę  :banan:

dział serwisu nie wziął pod uwagę możliwości nieporozumień związanych z np. nieprawidłowym montażem.

 

Demontażem  ;>

Igorrodz
komentarz
komentarz

Montaż - demontaż. A co to za różnica? :E

HackShoot
komentarz
komentarz

Tak jak w tytule a mianowicie mi chodzi o to czy morele.net plombują obudowę przy zakupieniu u nich uslugi złożenia komputera i sprawdzenia poprawności jego działania przy zakupie zestawu komputerowego???

Gość
komentarz
komentarz

Nie polmbuje na szczęście...

HackShoot
komentarz
komentarz

to dobrze bo gdym chciał cos wymienić to bym zmógł

 

P.S myślę czy wysylać do nich na gwarancję słuchawki czy samemu naprawić bo chyba nie lączy kabelek w jednej sluchawce

snip91
komentarz
komentarz

Obudowa może mieć nalepkę gwarantującą, że nikt niepowołany tego kompa nie rozkręcał, ale nie ma ona "mocy" plomby, więc bez problemu można ją zdjąć/roztargać. Taką praktykę przynajmniej stosowano w ESC.pl, w Morele.net nie wiem jak jest, ale możliwe, że podobnie.

 

myślę czy wysylać do nich na gwarancję słuchawki czy samemu naprawić bo chyba nie lączy kabelek w jednej sluchawce

Pewnie, że wysyłaj. Od tego jest gwarancja. Jak zaczniesz samemu naprawiać, to ją tylko stracisz.

HackShoot
komentarz
komentarz

Pewnie, że wysyłaj. Od tego jest gwarancja. Jak zaczniesz samemu naprawiać, to ją tylko stracisz.

nie wiem czy będzie sie oplacać to są te słuchawki http://www.morele.net/sluchawki-z-mikrofonem-genius-hs-04su-3533/ zaplacilem za nie z wysylką 41zł

żeby tam odesłać to lepiej paczka pocztową(13.50zł) i niewiem może inne kupić(te sie źle trzymają) mam je od 2013-01-10

snip91
komentarz
komentarz

To już jak uważasz.

Wojtek morele.net
komentarz
komentarz

Tak jak w tytule a mianowicie mi chodzi o to czy morele.net plombują obudowę przy zakupieniu u nich uslugi złożenia komputera i sprawdzenia poprawności jego działania przy zakupie zestawu komputerowego???



Fly dopytam się jutro w serwisie jak to wygląda, zdaje się. że zalepiają (tak, żeby była pewność, że ktoś po drodze sobie czegoś nie pożyczył :) ) ale nie jestem pewien więc poczekaj do jutra na info.
HackShoot
komentarz
komentarz



Fly dopytam się jutro w serwisie jak to wygląda, zdaje się. że zalepiają (tak, żeby była pewność, że ktoś po drodze sobie czegoś nie pożyczył :) ) ale nie jestem pewien więc poczekaj do jutra na info.

ok dzięki

Wojtek morele.net
komentarz
komentarz

Dla zainteresowanych - przeprowadzaliśmy pierwsze całościowe badania satysfakcji klientów, troszkę wniosków i refleksji znajdziecie tu: 
http://www.blog-morele.net/pierwsze-badanie-satysfakcji-klientow/

Aditor
komentarz
komentarz

Ja kupowałem komputer w morele.net z złożeniem w wakacje i żadnej plomby nie było (na szczęście) a od tamtego czasu zapewne się nic nie zmieniło.

chciałbym jeszcze wspomnieć iż mimo mojej prośby aby kable w obudowie były ułożone z głową tak abym potem nie miał problemu sam ich ułożyć to zostały bez sensu pospinane opaskami oraz blokowały przedni wentylator.

Mam jeszcze pytanie, czy jeśli dodam do koszyka podzespoły komputerowe z usługą montażu i zamówię ten towar to czy te produkty są rezerwowane dla mnie?

howtooo
komentarz
komentarz (edytowane)

Dla zainteresowanych - przeprowadzaliśmy pierwsze całościowe badania satysfakcji klientów, troszkę wniosków i refleksji znajdziecie tu: 
http://www.blog-morele.net/pierwsze-badanie-satysfakcji-klientow/

 

 

Śmieszni jesteście, jak tylko napisałem komentarz z opinią o sklepie przedstawiając plusy i minusy to ktoś od razu to skasował. Wiesz gdzie takie badanie możesz sobie wsadzić? Jeżeli nie wiesz to Ci powiem, tam gdzieś pomiędzy opineo.pl, a inna równie adekwatną stronę.

Edytowane przez howtooo
Gość
komentarz
komentarz

to ktoś od razu to skasował

Tj? Cenzura?

howtooo
komentarz
komentarz

Dokładnie usuwają prawdę i zostawiają podstawione przez swoich ludzi komentarze, cenzurują jak mogą ale przed rzeczywistością nie uciekną.

Wojtek morele.net
komentarz
komentarz

Śmieszni jesteście, jak tylko napisałem komentarz z opinią o sklepie przedstawiając plusy i minusy to ktoś od razu to skasował. Wiesz gdzie takie badanie możesz sobie wsadzić? Jeżeli nie wiesz to Ci powiem, tam gdzieś pomiędzy opineo.pl, a inna równie adekwatną stronę.

 Jeszcze w niedzielę napisałem maila w tej sprawie na Pana maila który wyświetlił mi się przy komentarzu - czy mail dotarł?

Wojtek morele.net
komentarz
komentarz

Morele: Nie macie u siebie żadnych grafików*? Logo w top wygląda co najmniej żałośnie w tej postaci :D

 

 

*osób umiejących zmniejszyć banner w paincie

 

Graficzna odsłona blogu jest dopiero tworzona, na razie info o blogu było tylko na tym forum i naszym facebooku, tak żeby wyczuć, co w ogóle ludzie myślą o takim pomyśle. Nie został przyjęty najgorzej, więc będę go kontynuował, także i graficznie ciekawsza wersja serwisu się pojawi :) 

Wojtek morele.net
komentarz
komentarz

Napisałem na naszym portalu facebook do naszych klientów info o takim pomyśle i został on dobrze przyjęty. Parę osób napisało, że chciałoby takie coś czytać. O to mi chodziło, co jest niezrozumiałe?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.