x-kom hosting

Polecane karty graficzne PCI-express Kwiecień 2009.

dzordz
komentarz
komentarz
Tak, są wiarygodne. Podaj resztę konfiguracji (procesor, płyta, zasilacz)

Procesor: AMD Athlon 64-3000+

Płyta: nForce4-A939

Zasilacz: Codegen 350W

fball
komentarz
komentarz

zasilacz do wymiany a zresztą:

Codegeny wszyscy znają

i się na nie nadziewają,

Codeshity dobrze znane

jakże często używane.

Są i w Makro i w Biedronce

na nie pada blask i słońce.

W każdym kompie, w każdej budzie

mają Codegena ludzie.

Gdy go w końcu podłączymy,

chmurę dymu wnet widzimy.

Gdy wciśniemy przycisk power,

jara się już cały tower,

dla Codusia dumnej marki

nie są straszne 3DMarki

i gdy tylko progsa włączysz,

jego żywot wnet zakończysz.

Jego moc powszechnie znana

jest potężna, uwielbiana,

gdy nowego kompa męczysz

Codi szybko cię wyręczy,

łyka wszystko proca, ramy

i nasz config ujarany.

W obudowie siedzi cicho

już go wtedy pali licho,

czeka tylko dumny z siebie

aż go w końcu ktoś wy(***).

Z okna leci już samotnie,

ktoś go na chodniku kopnie.

Nikt już o nim nie pamięta,

lecz niedługo przyjdą święta

no i znowu dobrzy ludzie,

znów zastaną go w swej budzie,

gdy w Biedronce kompa kupią,

kasę swoją wnet udupią

Procesor bedzie trzeba baaaardzo podkręcić niewiem czy nawed podkręcony będzie ograniczał

dzordz
komentarz
komentarz
zasilacz do wymiany a zresztą:

Codegeny wszyscy znają

i się na nie nadziewają,

Codeshity dobrze znane

jakże często używane.

Są i w Makro i w Biedronce

na nie pada blask i słońce.

W każdym kompie, w każdej budzie

mają Codegena ludzie.

Gdy go w końcu podłączymy,

chmurę dymu wnet widzimy.

Gdy wciśniemy przycisk power,

jara się już cały tower,

dla Codusia dumnej marki

nie są straszne 3DMarki

i gdy tylko progsa włączysz,

jego żywot wnet zakończysz.

Jego moc powszechnie znana

jest potężna, uwielbiana,

gdy nowego kompa męczysz

Codi szybko cię wyręczy,

łyka wszystko proca, ramy

i nasz config ujarany.

W obudowie siedzi cicho

już go wtedy pali licho,

czeka tylko dumny z siebie

aż go w końcu ktoś wy(***).

Z okna leci już samotnie,

ktoś go na chodniku kopnie.

Nikt już o nim nie pamięta,

lecz niedługo przyjdą święta

no i znowu dobrzy ludzie,

znów zastaną go w swej budzie,

gdy w Biedronce kompa kupią,

kasę swoją wnet udupią

Procesor bedzie trzeba baaaardzo podkręcić niewiem czy nawed podkręcony będzie ograniczał

To napisz jaka bedzie najlepsza karta za ta cene i z tym samym prockiem i na jaki mam wymienic zasilacz wtedy

Zawisza_Zly
komentarz
komentarz

Witam.

Mam pytanie. Stoję przed dylematem zakupu karty graficznej i nie chciałbym kupić kota w worku. Przeczytałem że w kategorii cenowej 300 zł proponujecie Radeona 3850, więc się na niego zdecydowałem. Znalazłem 2 oferty:

Palit:

http://kdo.pl/product_info.php/products_id/40657

i Powercolor:

http://kdo.pl/product_info.php?products_id=49457

W temacie polecana jest wersja Powercolora ze względu na cenę, ale Palit jest podobno trochę szybszy i mniej hałasuje (opinia sprzedawcy). Jestem w stanie się szarpnąć te parę złotych więcej, ale wolę się upewnić czy robię dobrze.

Chyba że są jeszcze lepsze rozwiązania w tym budżecie.

Z góry dziękuje za pomoc.

dzordz
komentarz
komentarz

A czy juz z takim zasilaczem nie daloby miec jeszcze lepszej karty?? Czy moglby mi ktos powiedziec w jaki sposob zauwazyc ze ma sie za slaby procesor i zasilacz?? Bo chodzilem po sklepach z komputerami i pytalem sie o karty to sprzedawcy pytali sie tylko o zlacze a jak im mowilem czy nie trzeba patrzec na jakies inne parametry to mowili ze nie, ze wystarczy ze mam tylko odpowiednie zlacze.

Psycholandia
komentarz
komentarz

Witam!

Potrzebuję jakiejś karty graficznej na AGP pod zestaw: Intel Pentium 4, 2400 MHz a zasilacz Chieftec 450W. Granica cenowa to gdzieś 200-250 zł. Dobrze gdyby to było coś z Nvidia. I żeby mi się nie przegrzewała mocno, najlepiej jeśli nie byłoby to chłodzenie pasywne, tylko wiatraczek. Dziękuję z góry za pomoc :)

heex307
komentarz
komentarz

Bez kręcenia procka najlepszą kartą jaką możesz tam włożyć jest 7300GT DDR3 i 9800XT. Jeśli nvidia, to najlepiej byłoby jakbyś wylicytowała galaxy z zalmanem, a radeon jakikolwiek, byle nie od mediona. Z podkręconym procesorem do ok 3ghz można kupić 7600GS DDR3.

Psycholandia
komentarz
komentarz
Bez kręcenia procka najlepszą kartą jaką możesz tam włożyć jest 7300GT DDR3 i 9800XT. Jeśli nvidia, to najlepiej byłoby jakbyś wylicytowała galaxy z zalmanem, a radeon jakikolwiek, byle nie od mediona. Z podkręconym procesorem do ok 3ghz można kupić 7600GS DDR3.

Podkręcanie odpada - nie ma sensu się z tym bawić skoro to komputer zastępczy. Po prostu potrzebuję dobrej karty do niego :)

Sonido
komentarz
komentarz

http://www.allegro.pl/item478485970_palit_..._dvi_agpx8.html albo nieco tańsza http://www.allegro.pl/item481288294_galaxy...ce_6800_xt.html

Jeśli wogóle nie masz zamiaru grać to wogóle można wsadzić coś za 100zł i będzie napewno wystarczające, wtedy np. http://www.allegro.pl/item481399195_gainwa...8mb_256bit.html

Z tym wentylem nie ma szans, by się zagrzała ;)

dzordz
komentarz
komentarz
A czy juz z takim zasilaczem nie daloby miec jeszcze lepszej karty?? Czy moglby mi ktos powiedziec w jaki sposob zauwazyc ze ma sie za slaby procesor i zasilacz?? Bo chodzilem po sklepach z komputerami i pytalem sie o karty to sprzedawcy pytali sie tylko o zlacze a jak im mowilem czy nie trzeba patrzec na jakies inne parametry to mowili ze nie, ze wystarczy ze mam tylko odpowiednie zlacze.

Moze mi ktos odpowiedziec?? Chodzi oczywiscie o ten nowszy zasilacz ten co kolega poleca

nakon
komentarz
komentarz

A jaką kartę naprawdę max 600zł. Myślę nad hd4850 czy może 9800gtx??

nakon
komentarz
komentarz

A od sapphire zła będzie albo zwykły asus??

SleepWell
komentarz
komentarz

Krótko: Radeon HD4850 czy GeForce 9800gtx+ i dlaczego ?

Buster
komentarz
komentarz
A od sapphire zła będzie albo zwykły asus??

Ja bym raczej postawił na sapphire (tylko niereferencyjny cooler) niż referent asusa.

SleepWell 9800gtx+ w testach wychodzi bardzo podobna do 4850, ale radeon tańszy i mam do niego większe przekonanie ;)

nakon
komentarz
komentarz

A jakie to niereferencyjne chłodzenie??

nakon
komentarz
komentarz

A może być http://proline.pl/sklep.php?prodid=SAP+HD4850+512?? Tylko ta jest w proline. Będzie mi się przegrzewała w stresie?

Buster
komentarz
komentarz

Przegrzewać się nie będzie, choć będzie miała wysokie temperatury, będziesz mógł zrobić tzw. fanfixa żeby obniżyć jej temperaturę

nakon
komentarz
komentarz

Co to jest fanfix bo jestem zielony w kartach. A o ile jest wydajniejsza w grach karta palit radeon hd4850 512mb sonic od sapphire radeon hd4850 512mb??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.