x-kom hosting

Polecane karty graficzne PCI-express Kwiecień 2009.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Jednak jeszcze odpowiem.

Gość, totalnie zrypałeś sprawę tym, że nie kupiłeś karty wcześniej, bo teraz ceny poszły w górę, i to sporo. Radeon HD4670, który kosztował 270 zł, teraz kosztuje ponad 300. GeForce'y 9600 GSO i 9600 GT też mają podobne ceny. Sam jesteś sobie winien. Dodam, że nie zapowiada się, żeby te karty staniały.

Coś mi się wydaje, że się musisz zainteresować używanymi 9600 GT lub 8800 GT.

Lipton
komentarz
komentarz

Dokładnie Frogster ma rację, wszystko przez drożejący kurs dolara( miesiąc temu jeszcze 2.20zł teraz prawie 3zł !!)

Krystian_
komentarz
komentarz

a mi co plecacie? mam teraz 7300Gt palita sonic i mysle o jakims 8600 gts widze nowe po 160zł albo jakies 9600 ?

olszak
komentarz
komentarz

podstawowe pytanie, jaki proc, zasilacz i płyta główna. ludzie nauczcie się pisać poprawnie posty : http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=32765#

@down ale czy masz AGP czy pci-e? i ile masz kasy

Krystian_
komentarz
komentarz

duza roznica jest meidzy 8600gt a tym 9600? zasilacz da rade :D

olszak
komentarz
komentarz

9600 jest sporo wydajniejszy od 8600, dokładnie nie potrafię powiedzieć ale pewnie coś w granicach 30% ale mogę sie mylić!!! poszukaj testow to sie przekonasz

Krystian_
komentarz
komentarz

30 % a cena dwukrotnie wyzsza jest :) wiec chyba lepiej 8600

olszak
komentarz
komentarz

nie zawsze przyrost mocy= wzrost ceny, tylko pamiętaj że na 8600gt będziesz miał mniejszy komfort niż na 9600gt, to tak samo jak radek 4850 i 4870 różnica w cenie jest +/- 40% a w wydajności 20% mimo to wybrałem 4870 i wiem że to była słuszna decyzja

olszak
komentarz
komentarz

zdecydowanie lepsza od 9600gt, gdzieś o 30%

@down sorry, spojrzałem tylko na nazwę... coś ostatnio nie w formie jestem, ciągle ktoś musi mnie poprawiać :(

Lipton
komentarz
komentarz

To jest wersja 8800GTS 320mb :)

9600GT będzie lepszy.

Gość
komentarz
komentarz

Sapphire ATI Radeon HD2600XT 256DDR3 128bit PCI-E TV/2xDVI

Warto?? nie mowcie ze juz pisaliscie itp bo chodzi o firme itp.

Sapphire ATI Radeon HD2600XT 256DDR3 128bit PCI-E TV/2xDVI

to jest ona ile ma sharerow itp

Akahan
komentarz
komentarz

Firmę, boże byle jaką... Kieruj się chłodzeniem i ceną. Czy warto to nie wiem, zależy za jaką cenę, karta mniej wydajna od 8600GT, a nawet chyba mniej wydajna od 1950PRO :P

Tofik40
komentarz
komentarz

palit 8600gt 512mb ddr3

zotac 8600gts 256mb ddr3

9500gt 512mb ddr3

radeon 3650 512mb ddr3

cztery pozycje, którą wybrac?(tylko te wchodzą w gre) mam x2 5000 1gb ram ddr2... W co bede mógł zagrac?

Na tym forum mówili mi ze moj zasilacz modecom fell II 350 nie pocieganie takich kart... a na innych ze tak, kolo w salonie komputerowym mowil ze tez pociagnie... Jak to jest?

Akahan
komentarz
komentarz

Feel II raczej nie pociągnie, III może i by dała rade, ale to za mało watów... W salonie komputerowym to w 99,9% przypadków głupoty gadają, 9500GT to 8600GT z 55nm, wszystkie karty są podobnej wydajności, bierz, która tańsza, tylko ten zasilacz może nie wytrzymać.

Tofik40
komentarz
komentarz

w co zagram na takim sprzecie?

DapD
komentarz
komentarz

Witam!

Mam pewien problem a mianowicie zastanawiam sie nad kupnem wydajnej karty graficznej, na allegro znalazlem kuszącą oferte: http://www.allegro.pl/item464127864_galaxy...an.html#gallery

Doszedlem do wniosku ze zakup tej karty moze byc bardzo oplacalny jednak nasunela mi sie pewna wątpliwosc. Rozmawialem z kumplem i on powiedzial mi ze zakup tej karty bylby idiotyzmem, gdyz ma ona typ pamieci DDR II, jak on mowil "przestarzaly".

Chcialbym sie dowiedziec co Wy o tym sadzicie, moze ktos z Was mi doradzi bylbym bardzo wdzieczny.

Akahan
komentarz
komentarz

Dokładnie karta słaba, to kotlet 8600GT, tylko w 55nm, szukaj karty na DDR3, bo DDR2 na dzisiejsze standardy są już słabe, jeżeli chodzi o grafikę...

DapD
komentarz
komentarz

Aha, wielkie dzięki teraz widze roznice miedzy ddr 2 a 3 poszukam czegos z tych wyzszych standardów. Jescze raz dziekuje :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.