x-kom hosting

Polecane karty graficzne PCI-express Kwiecień 2009.

andrzej89
komentarz
komentarz

Czy do takiej płyty głównej wsadzę kartę PCI-express

Płyta główna: AK32A V2.1 VIA KT266A

Lipton
komentarz
komentarz

Niestety, ale nie :)

asik2009
komentarz
komentarz

Spaliła sie karta Asus GF 8800 GTS i teraz chce kupić nową do ok 1500zł

Procesor - DualCore Intel Core 2 Duo E6750

Płyty główna - Asus P5N32-E SLI

Pamięć RAM - 3072 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)

Zasilacz - Tagan 500W

Co byście polecili?

sid
komentarz
komentarz
Procesor - DualCore Intel Core 2 Duo E6750

Jak podkręcisz go do 3.5Ghz to możesz kupić Radka 4870 lub GF GTX260 ale przy tej płycie to się chyba nie uda ;) Podkręć chociaż do 3Ghz i kup 9800GTX+ albo Rakda 4850

asik2009
komentarz
komentarz

Podkręcony jest do 3.1GHz:D

kfasny
komentarz
komentarz

już pytam się ostatni raz ;)

chyba zdecyduje się na ta kartę? co o niej myślicie?

http://allegro.pl/item472616364_galaxy_gef...tv_dvi_pci.html

słyszałem ze wersja OC ma strasznie dużą temp w stresie dlatego ja sobie odpuściłem, i znalazłem takiego wariata ;) no wiec?

slavo_utg
komentarz
komentarz

Witam otóż chciałbym zmienić sobie karte grafiki na lepsza to raz dwa ze wzgledu na nowy monitor 19" panorama z wyjsciem DVI-D ( bo jak puszczam film to mi sie robia kraty i nie ma płynnego przejscia), dotychczasowa karta to GF4 MX 400, dane sprzetu:

Nazwa płyty głównej: ECS P4VXASD2+

Typ procesora Intel Celeron, 2400 MHz (24 x 100)

Zasilacz: no name 350 W

Monitor: LG 19 " panorama, DVI-D, D-SUB, kontrast 8000:1, czas reakcji 5 ms

i prosiłbym o doradzenie jaka by najlepiej pasowała karta grafiki cena do 200 zl, zeby wszystko grało i huczało ładnie :) a jakby nie bylo do tej ceny to prosze podac cene tej karty możliwej. Z góry uprzejmie dziekuje:).

kfasny
komentarz
komentarz

i nie będzie z nią żadnych problemów? w sklepie mówili mi niedawno ze wersja OC (co prawda od Galaxy) strasznie się przegrzewa... Czy w tej wersji od MSI nie ma takich problemów?

Lipton
komentarz
komentarz

Nie ma, w dodatku można ją jeszcze trochę podkręcić.

Z tego co słyszałem jest dość cicha.

kfasny
komentarz
komentarz

dzięki wielkie Lipton. w takim razie zakupuje ta kartę ;)

CristalPol
komentarz
komentarz

Witam mam problem bo już od dawna jadę na zintegrowanej karcie Geforce 6150SE i choć mam jej przydzielone 256MB to nie widzę różnicy w grach. I mam do was pytanie abyście mi doradzili jaką karte graficzną powinienem kupić... nie jestem jakimś tam wielkim fanem gier ale od czasu do czasu mam chęć zagrać w jakąś nowszą grę tak aby mi działała przynajmniej na średnich detalach.

I oto pytanie do was jaką karte byście mi doradzili w granicach do 250 zł ale żeby tej kwoty już nie przekraczała bo i tak początkowo chciałem karte do 200zł.

Jestem n00bem w tych sprawach więc pytam sie fachowców jaką karte byście mi doradzili.

Proszę o komentarze i ODP

Ps. Dodam że początkowo myślałem o Gainward GeForce 9500 GT 512MB/128bit ale wole sie was zapytać o zdanie

Duban
komentarz
komentarz

Jaki masz Procesor i jaki Zasilacz (marka, moc, model) ?

CristalPol
komentarz
komentarz

Typ procesora - DualCore AMD Athlon 64 X2, 2300 MHz (10.5 x 219) 4400+

Nazwa płyty głównej - ASRock ALiveNF6G-VSTA (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 1 HDMR, 4 DDR2 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)

Mikroukład płyty głównej - nVIDIA nForce 6100-430, AMD Hammer

Pamięć fizyczna - 1792 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)

Duban
komentarz
komentarz

http://www.agito.pl/seria-8/galaxy-geforce...168.330286.html

To powinno być dobre ;)

Po dołożeniu ok. 50zł miałbyś coś lepszego:

http://www.agito.pl/seria-9/palit-xpertvis...988.332826.html

http://www.agito.pl/seria-hd-4000/msi-rade...054.336919.html

http://allegro.pl/item470144646_karta_graf...bit_zalman.html

Żeby sprawdzić jaki mas zzasilacz to musisz odkręcić bok obudowy i spisać/zrobić fotkę naklejki na zasilaczu ;) Bo bez tego ani rusz!

fball
komentarz
komentarz

ten galaxy cieniutki.Jeżeli zmieścić chcesz sie w cenie to Zotac 8600gt 675/2000 1ns ddr3 128-bit za 209zł http://allegro.pl/item471930004_zotac_8600...ns_2000mhz.html

a jeżeli wyżebrzesz od kogoś te 90zł to kupuj tego gf 9600gso z 768mb

bartiii94
komentarz
komentarz

Mam pytanie czy to prawda ze radeony od Powercolor sa kiepskie i czesto sie psuja???

BlackRaven
komentarz
komentarz

Mam pytanie czy to prawda ze radeony od Powercolor sa kiepskie i czesto sie psuja???
Nieprawda, to bardzo dobra firma.
Sebool
komentarz
komentarz

Witam! :)

Tak na wstepie chcialbym was poprosic o mala pomoc. Poniewaz chcialbym wymienic karte graficzna i mam maly problem poniewaz interesuje mnie karta z serii geforce "GTX280" mam dylemat co do kupna tej karty. Przyznam nie znam sie za bardzo na tym wiec licze na was ze mi pomozecie. Chcialbym kupic cos z gornej polki. Na karte przeznaczam max. 1700zł :) mam nadzieje ze cos kupie dobrego. Czytalem na innych forach o kartach z seri gf gtx280 jest duzo firm min. zotac,evga,bgf,gigabyte itp. kazdy mial swoje zdanie na temat jednej z tych firm mi chodzi konkretnie o to zeby karta byla wydajna w 100% :) czekam na wasza szybka odpowiedz zalezy mi na czasie. Dziekowa z gory! <piwo>

A o to moj konfig:

Płyta głowna: ASUS P5KC Intel P35 Socket 775

Pamiec ram: DDR2 4x1024MB PC-800 Patriot CL 5

Grafika (słaba) GeForce 8800 gts 320

Procesor: Intel Core Duo 2 - e6750 2.66 ghz juz niebawem OC do 3.5 ghz o ile sie uda :D

Zasilacz: BeQuiet 550 watt.

a i tak jeszcze na boku zapytam czy moj zasilacz pociagnie grafe gtx280?

No to na tyle. Pozdro! :D

olszak
komentarz
komentarz

oczywiście że bym wybrał evge jak większa część userów, nie słyszałem żeby ktoś miał problemy z ich kartami, p.s twój procek nawet po o/c będzie za słaby

Sebool
komentarz
komentarz

hmmm... a powiedz mi czemu za słaby? czytalem ze po O/C nawet niezle osiagi ma :) czy ja wiem czy jakbym go wykrecil do 3.5 ghz badz jakby mi sie udalo do 3.9 ghz chodz watpie w to :P a jaki procek polecasz? :)

//Pisz normalnie, bez 'efektów' ;)

//Pikuslav

Buster
komentarz
komentarz

Taktowanie to nie wszystko :] , do tego procka po OC jeśli już to 260, jak napisał olszak Evga, może być też Zotac

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.