x-kom hosting

Polecane karty graficzne PCI-express Kwiecień 2009.

Gość
komentarz
komentarz

a slyszalem (mam amd athlon x2 5000+) ze do prockow amd lepsze sa ati to prawda??

snip91
komentarz
komentarz

Nie prawda.

Lipton
komentarz
komentarz

Bzdury, kto Ci takie coś naopowiadał ?

Gość
komentarz
komentarz

na gg koles(mialem nr z tego forum :lol: :D:D ) a co sadzicie o kartach na ddr2 (ma byc ona na max 4 miesiace) chce grac w gry typu test drive u nfs pro street itp

Lipton
komentarz
komentarz

Nigdy nie bierz kart na DD2 !.

Przecież już pytałeś się o te karty w innym temacie.

Gość
komentarz
komentarz

no wiem ale to jednak taniej a i tak nie beda dlugo one??

Buster
komentarz
komentarz

Nie bierz DD2, są dużo mniej wydajne od DDR3

EDIT: Ajj za długo czytałem

DDR2 wychodzi z obiegu, standard teraz to DDR3

Akahan
komentarz
komentarz
DDR2 wychodzi z obiegu, standard teraz to DDR3

Dokładnie, tym bardziej, że karty z DDR2 i z DDR3 można dostać w praktycznie takiej samej cenie...

Gość
komentarz
komentarz

wlasnie to jest ten problem ze mam 110 zl na wydanie razem z przesylka na zakup karty i nie moge znalezc nic ciekawego

olszak
komentarz
komentarz

a jaka reszta sprzętu? agp czy pci-e? ale za 110 zł to nic porządnego nie kupisz

Gość
komentarz
komentarz

pci-e karta ma byc na max 4 miesiace

olszak
komentarz
komentarz

lipton ma rację, wybacz ale nie spojrzałem na karty NVIDI tylko na Ati, bo o nv totalnie zapomniałem :maska:

Gość
komentarz
komentarz

ok i to najlepsze tak?? a co sadzicie o HD2600

Lipton
komentarz
komentarz

Tak, jeżeli HD2600 jest na DDR3 możesz wziąć.

Po co się pytasz 2 tys razy o kartę, jeżeli wskazaliśmy Ci już kilka modeli godnych uwagi...

Lipton
komentarz
komentarz

Gość już Ci 1000 kart doradzaliśmy a ty znów swoje !

Ja już na pewno nie będę Ci odpowiadał.

Gość
komentarz
komentarz

nie nie o to chodzi ale stwierdzielm ze lepiej poczekac i kupic odrazu 512/256 itp bo teraz 100 i potem 250 to jest 350 a wiec wiecej;d;p

FrogsterPL
komentarz
komentarz
nie nie o to chodzi ale stwierdzielm ze lepiej poczekac i kupic odrazu 512/256 itp bo teraz 100 i potem 250 to jest 350 a wiec wiecej;d;p

Już jakiś czas temu Ci to powiedziałem... Poza tym, wtedy byłeś jeszcze skłonny wydać 300 zł (co wystarczyłoby na GF 9600 GT), a teraz kwotę obniżyłeś do 250 - sorry, ale jeśli chcesz mieć chociażby Radeona HD4670 GDDR3, musisz dopłacić co najmniej jakieś 15 zł (+przesyłka)...

Z takim podejściem nie licz na wiele odpowiedzi...

Gość
komentarz
komentarz

czyli co i za ile mowisz

//Ile razy jeszcze się będziesz pytał o to samo?

//Dostałeś już warna i widzę, że Ci mało, będę Cię obserwował

//Za każdy kolejny temat z pytaniem o to samo otrzymasz warna

//Mateusz

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Ja mówię 9600 GT za bodajże 299 zł. Np. Asus lub Palit. Na więcej pytań w tej sprawie nie odpowiadam ;)

Gość
komentarz
komentarz
Już jakiś czas temu Ci to powiedziałem... Poza tym, wtedy byłeś jeszcze skłonny wydać 300 zł (co wystarczyłoby na GF 9600 GT), a teraz kwotę obniżyłeś do 250 - sorry, ale jeśli chcesz mieć chociażby Radeona HD4670 GDDR3, musisz dopłacić co najmniej jakieś 15 zł (+przesyłka)...

o to chodzi jaka to karta itp opisz ja

//Warn +10% za nabijanie postów

//Następnym razem będzie akceptacja postów

//Mateusz

Akahan
komentarz
komentarz

Boże człowieku google.pl --> GF 9600GT...

Co karta 15% wolniejsza od 8800GT, coś na poziomie 3870, ma okrojone Shadery do 64(GF 8800GT ma 112, a 8800GTS/9800GTX 128...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.