x-kom hosting

Polecane karty graficzne PCI-express Kwiecień 2009.

Sebool
komentarz
komentarz

czemu gtx260 ? wolę coś z górnej półki :)

//Nie pisz z blodem!

//10% za nierespektowanie uwag moderatora

//Marecki306

nitro07
komentarz
komentarz

chciałbym poznać wasze opienie na temat tej karty Link ewentulanie możecie polecić coś lepszego w podobnej cenie

Lipton
komentarz
komentarz

Dopłać trochę do tej:

http://www.allegro.pl/item476422006_his_ic...x10_1_hdmi.html

Karta, która w testach wygrywa z HD3850, a po za tym ma niesamowicie wydajne chłodzenia Icequ :D

edit: Choć w innym teście HD3850 w każdej grze o 2-4 klatki wyprzedza HD4670.

Buster
komentarz
komentarz
chciałbym poznać wasze opienie na temat tej karty Link ewentulanie możecie polecić coś lepszego w podobnej cenie

Karta bdb, mam 3850 od Gigabyte, a kolega ma taką Sapphire i mówi że jest z niej b. zadowolony :)

Hammer
komentarz
komentarz

No cóż , trzeba przygotować blaszaka na nadchodzące GTA 4, potrzebuję nowej karty graf. co polecicie w cenie do 300zł

Intel Pentium D 815 2,8GHz

Asus P5VD2-MX

1GB RAM

Zasiłka 400W firmy nie znam

Hammer
komentarz
komentarz

Teraz nie napiszę marki musiałbym go rozkręcić, ale na pewno tego nie zbagatelizuje jeśli zobaczę ,że jest firmy krzak.

Dzięki Lipton.

Co powiecie na Radka HD4670 ?

Lipton
komentarz
komentarz

No właśnie Radek HD4670...

Nikt Ci nie powie czy ta karta jest wydajniejsza od HD3850, bo w każdym teście inaczej ona wypada. Aczkolwiek są to karty o podobnych osiągach i myślę, że jeżeli dopłacisz do HD4670 wersja ICEQ:

http://www.allegro.pl/item476422006_his_ic...x10_1_hdmi.html

Nie zrobisz błędu.

Hurricane
komentarz
komentarz

Witam. Mam problem. Zależy mi na dużej ilości fpsów takich grach jak Battlefield 2142 czy Call of Duty 4. Mam 550zł do wydania na nową kartę graficzna. Zastanawiałem się nad jakimś Radeon'em HD4850 albo Zotac GF 9800GT AMP. Niestety budżetu nie mogę zwiększyć więc proszę o propozycje w danej cenie. Dziękuję.

Lipton
komentarz
komentarz

Radeon HD4850 będzie dobrym wyborem, byle nie Palit !!

Podaj konfigurację swojego zestawu komputerowego.

Bierz tego:

http://www.allegro.pl/item476919421_tanio_..._sklep_wwa.html

Hurricane
komentarz
komentarz

Pentium D 820, Kingston 2GB RAM, płyta główna MSI MS-7176, k. dźwiękowa Creative SB X-Fi XtremeMusic, Dysk Hitachi 160GB, zasilacz kupuje nowy prawdopodobnie OCZ StealthXStream 500W.

Lipton
komentarz
komentarz

Do Pentiuma D maks to 8800GS/9600GSO, więc bez zmiany procesora nie masz co kupować HD4850 :)

nakon
komentarz
komentarz

No a karta graf. dla procka e5200, 2gb ram ocz rev.2, 450w chieftec za max 400zl??

Lipton
komentarz
komentarz

Niestety te ostatnie zawirowania sprawiły, że do 400 zł jedynym wyborem jest 9600GT. Poczekaj aż stanieje troszkę 9800GT(można dostać za 429 zł na allegro wersje od Palita) lub HD4830 (karta troszkę wydajniejsza od 9800GT cena-440 zł)

nakon
komentarz
komentarz

Co powiesz na 9800gt od galaxy??

Lipton
komentarz
komentarz

Wersja suszarkowata, bardzo głośna.

nakon
komentarz
komentarz

Aha a od msi 512 9600gt bedzie dobrym wyborem czy cos lepszego sie w tej samej cenie znajdzie ??

Lipton
komentarz
komentarz

Tak, to będzie dobry wybór :)

fball
komentarz
komentarz

a ja mam pytanie co to jest bo nigdy o takim czymś niesłyszałem i niewiedziałem http://allegro.pl/item470177235_ati_firegl...6_bit_fvat.html ? i w dodatku ta cena :0

Lipton
komentarz
komentarz

Karty do projektowania grafiki, nie do grania :)

fball
komentarz
komentarz
Karty do projektowania grafiki, nie do grania :)

aha czyli coś podobnego do geforców fx qadro?

nakon
komentarz
komentarz

Ale co w gry z tą kartą nie pograsz??

dzordz
komentarz
komentarz

Chcialbym sie zapytac o najlepsza karte graficzna do grania do 500zl oczywiscie na zlaczu pci-express. I za jednym razem zapytac czy te karty z pierwszej strony sa jak najbardziej wiarygone pod wzgledem jakosciowym w tych cenach??

Buster
komentarz
komentarz

Tak, są wiarygodne. Podaj resztę konfiguracji (procesor, płyta, zasilacz)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.