x-kom hosting

Polecane karty graficzne PCI-express Kwiecień 2009.

Buster
komentarz
komentarz

Wg. mnie lepszy ten gigabyte

nakon
komentarz
komentarz

A ma mniejsze tempy??

dgru
komentarz
komentarz

http://www.bitcomputer.pl/product.php?id=10438 składam bratu komputer i co powiecie o tej karcie, bo mam okazję kupić ją w dobrej cenie (nieco mniej niż w linku)

Siwy_
komentarz
komentarz

Witam, co byście polecili do 300zł.

Mój komp:

Typ procesora DualCore AMD Athlon 64 X2, 2300 MHz (11.5 x 200) 4400+

Nazwa płyty głównej Gigabyte GA-M61SME-S2 v2 (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, Video, LAN)

Pamięć fizyczna 1984 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)

Karta wideo NVIDIA GeForce 6100 nForce 405 (256 MB)

Monitor LG L1732P (Analog) [17" LCD] (151273393)

Buster
komentarz
komentarz

Radeon HD3850

A43vil
komentarz
komentarz

Siemka, mam takie pytanie czy radek 3470 jest dobry ? i czy pocisnie crysisa ? bo sądze że nie jest dobry, ale nie jestem pewny co do tego faktu.

webber
komentarz
komentarz

Już wszystko zapomniałem, więc krótkie pytanie > HD3870 są generalnie szybsze od 9600GT? Radek 10zł droższy.

Akahan
komentarz
komentarz
Siemka, mam takie pytanie czy radek 3470 jest dobry ? i czy pocisnie crysisa ? bo sądze że nie jest dobry, ale nie jestem pewny co do tego faktu.

Hmm o ile się nie mylę to są wersje z DDR3, do Crysisa na low powinna pociągnąć, na więcej bym nie liczył...

Crown
komentarz
komentarz

Jaką kartę do 600 zł dla:

1. Zasilacz: BeQuiet Straightpower 450W

2. Płyta główna: Gigabyte EP43-DS3L

3. Procesor: Intel Core 2 Duo E8500 3.16 GHz

4. Pamięc: Kingston HyperX DDR2 2x1024MB 800MHz CL5 (5-5-5-15)

5. Karta graficzna: Asus GeForce 9800 GT Hybrid Power 1GB DDR3 PCI-E

miałem w planach GF9800 GT 1024/256 ale nie mam pojęcia który model.

Gość
komentarz
komentarz

Czy komputer którego dane widnieją w podpisie będzie bardzo spowalniał GeForce 8600GT?

olszak
komentarz
komentarz

będzie spowalniał, i to znacznie...

Gość
komentarz
komentarz

A ile % +/- będzie spowalniał ? :)

olszak
komentarz
komentarz

to ciężko jest powiedzieć, jak dla mnie to 30/40% ale tak idealnie to nie mam pojęcia, wiem że będzie

dzordz
komentarz
komentarz
A czy juz z takim zasilaczem nie daloby miec jeszcze lepszej karty?? Czy moglby mi ktos powiedziec w jaki sposob zauwazyc ze ma sie za slaby procesor i zasilacz?? Bo chodzilem po sklepach z komputerami i pytalem sie o karty to sprzedawcy pytali sie tylko o zlacze a jak im mowilem czy nie trzeba patrzec na jakies inne parametry to mowili ze nie, ze wystarczy ze mam tylko odpowiednie zlacze.

Pomoze ktos??

Gość
komentarz
komentarz

40% :blink: Nie mów mi że ta karta wymaga procesora pokroju AMD Athlon 64x2 5000+

Mógł by się jeszcze ktoś wypowiedzieć.

nik156
komentarz
komentarz

Jaka grafika do 500zł+/-60zł nie wiem czy GF czy radeon bo już się pogubiłem które wydajniejsze do gier oczywiście,mam płytę gigabyte GA-946-DS3 i nie wiem czy nie będę miał problemów z radkami.

P.S

Za ile mogę sprzedać.?

Asus 8600GTS 256MB wersja STALKERA (z żółtą naklejką stalkera na wiatraku)

olszak
komentarz
komentarz
40% blink.gif Nie mów mi że ta karta wymaga procesora pokroju AMD Athlon 64x2 5000+

Mógł by się jeszcze ktoś wypowiedzieć.

no wybacz ale ten procesor do demonów nie należy... przeczytaj dokładnie mój post, to jest w przybliżeniu, na oko nie da sie tego stwierdzić

Gość
komentarz
komentarz

Ja rozumiem ale ten procesor jest wydajniejszy od Athlona XP ;) A na nim zmarnowanie karty wynosi ok. 15% :D

sebastian11233
komentarz
komentarz

czy zamiast Radeona 4870 opłaca się brać "GeForce 9800 GTX+ Gainward 512MB 2xDVI (PCI-E) DualFan" ~200zł tańsza od radeona warto dopłacać te 200zł i brać 4870?

pod procek E8400 i płytę gł MSI P35 NEO2-FR

nik156
komentarz
komentarz

może mi ktoś odpisać ? bardzo proszę pilne

Sonido
komentarz
komentarz
może mi ktoś odpisać ? bardzo proszę pilne

Jakiego mas cepa? Za nieco ponad 5 stówek już można wyhaczyć Radka 4850 i tego bym polecił, ale jeszcze zależy co masz pod radiatorem ;)

http://allegro.pl/item477447166_gigabyte_h..._mb_zalman.html

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.