x-kom hosting

Wiedźmin 3: Dziki Gon

sokobijec
komentarz
komentarz

czy zagram z takim gownem jak i5 4440+ gtx 750 i 4gb ramu w wiedzka chociaz na low?

szynszyl1337
komentarz
komentarz

czy zagram z takim gownem jak i5 4440+ gtx 750 i 4gb ramu w wiedzka chociaz na low?

Procesor spokojnie da radę, GTX 750 musisz zejść poniżej FHD np. na HD+ lub zrobić OC karty http://pclab.pl/art63116-7.html, nie jestem pewien czy starczy Ci ramu

ktosik99
komentarz
komentarz

Do wiedźmena raczej starczy 4gb na low.

kiszak14
komentarz
komentarz

Witam serdecznie, chciałbym się spytać osób, które się znają i ogarniają. Jak myślicie pójdzie wiedźmin 3 na tym kompie? Może coś dokupić lub zmienić? Dzięki z góry za odp. Grę zamiaruję kupić oryginalną z kluczem itd. Wrzucam screeny:

inches666
komentarz
komentarz

Raczej małe szanse - 2GB Ramu i tylko 3 rdzenie...

Gość
komentarz
komentarz

3 rdzenie   moze i starcza bo wiedzmin nie ma do cpu duzych wymagań . 2 gb napewno nie

kiszak14
komentarz
komentarz

3 rdzenie   moze i starcza bo wiedzmin nie ma do cpu duzych wymagań . 2 gb napewno nie

 Dokupić ramy planuje 8gb I coś jeszcze zmienić?

  • 3 tygodnie później...
Igorrodz
komentarz
komentarz

http://youtu.be/0aOp1p7e0d4

  • Dobra wypowiedź 1
tluk
komentarz
komentarz

@ UP

Ktoś ma poczucie humoru :) BTW. Jak to jest z tym % stanem przejścia gry? Gierę ukończyłem ze 2 tygodnie temu i skończyłem to niby na 71%. Ostatnio zrobiłem sobie kolejny seans (po tym jak mi się łaskawie zainstalował patch 1.07), zredukowałem niemal wszystkie znaki zapytania na Skellige (a miałem ich chyba z 50), znalazłem cały set do rynsztunku Wilka (poza kuszą - gdzieś w ogóle jest na nią schemat?) i wykonałem jeszcze jakieś dwa podrzędne zadania poboczne a mimo to poziom ukończenia gry nie drgnął nawet o %...WTF?

ktosik99
komentarz
komentarz

chodzi Ci o te % co się wyświetlają w oknie głównym gog'a? To są % osiągnięć.

tluk
komentarz
komentarz

Tak, to te % widziane w GOG :) Swoją drogą czy do rynsztunku Wilka jest w ogóle kusza?

Truly
komentarz
komentarz

Z procentami ukończenia gry też mam problemy, nie działają one właściwie. 

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Czy komuś jeszcze wyskakuje komunikat, że ma za mało ramu mimo wolnych 2,5-3GB?

ktosik99
komentarz
komentarz

https://www.youtube.com/watch?v=H9V2e3jPmZE

 

3 giba to trochę mało jak chcesz uruchomić wiedźmena

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Mam zainstalowane 8, natomiast po jego uruchomieniu i podczas rozgrywki mam wolne 2,5-3 GB, ale wciąż nie wiem z jakiego powodu wyskakuje mi ten irytujący komunikat w dodatku czasem windows potrafi coś zamknąć.

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

polewaj.gif

 

http://youtu.be/ZnU-U_iPlDA

 

-Brrr... Zimno tu jak u lodowego giganta w dupie. Panowie... Zaraz wrócę... Tylko się odleję... ^^

 

-Młodzieńcy, bycie wiedźminem to nie śmiechy i krotochwile ale ciężka praca. Nie dla nas szczebiot dziatek, nie dla nas... ^^

 

-Potrafisz być... Kawał świni... Ale ja cię chłopie... Kocham. ^^

 

-A ty... Jesteś bufon... Ale, kurwa... W ogień bym za tobą skoczył. Chodź no tu, bracie ^^

 

-Gdzież się podział nasz młodzieniec? Czyżby w niebezpieczeństwie był... Jakowem? Za mną w sukurs! ^^

 

-Jak bym się schylił... To bym się chyba porzygał ^^

 

-Naprułeś się w trzy... dupy, to się stało. Wstawaj, idziemy pić ^^

 

-Tajest!!! Wzywamy, kurwa!!! ^^

 

-Nie mądrzyj się, bo tak ci zasznuruję gorset że się zesrasz. ^^

 

-Nie marudź, Eskel. Wbijamy się w fafa... fała... faf... No! ^^

 

-Cholera, Eskel... Masz talię osy. ^^

 

-Caedmil, bloede Dh'oine... Hokus-pokus... Czary-mary... Arse blathanna. ^^

 

-Ekscelencji papieru trzeba? ^^

 

http://youtu.be/XMbE70KfG4k

Karol38672
komentarz
komentarz

Ty na niskich nie polecisz...

Takie moje zdanie.Załatw sobie karte graficzną.

LexeroS
komentarz
komentarz

I5 4590
8gb ram
Gtx 960 2gb
jakie ustawienia ?

ktosik99
komentarz
komentarz

wysokie 40-50 klatek

xamon
komentarz
komentarz (edytowane)

Oby więcej takich gier, nie trafiłem z decyzjami i wyszło najgorsze zakończenie. Teraz tylko wczytać save'a, wgrać najnowszego patcha i bawimy się od nowa. Szkoda, że to koniec historii Geralta, a na ewentualną kolejną część poczekamy kilka lat. Jest to chyba jedyna gra odkąd pamiętam, dla której zainwestowałem w swój sprzęt i gra której nie chciałem ukończyć, bo tak mi przypadła do gustu. Podsumowując, chapeau bas CD Projekt Red :)

Igorrodz
komentarz
komentarz

CDP nie zabije przecież kury znoszącej złote jajka. Niemniej teraz w kolejce jest Cyber Punk.

inches666
komentarz
komentarz

Oby. Jak anulują Cyberpunk to zostanę bombowcem-zamachowcą, najpierw Wiejska a po niej CDP :v

tluk
komentarz
komentarz

wysokie 40-50 klatek

Oj, nie wydaje mi się ;)

ktosik99
komentarz
komentarz

Dlaczego? :) gram na takiej samej konfiguracji tyle że z 4460 co i tak znaczenia nie ma i mam około 50 do 60 nawet. Fakt faktem że rozdzielczość 1600x900 ale w fhd też 40 bedzie na pewno. Wiadomo że w cutscenach są spadki ale to u każdego. Poza tym, patch 1.08 ma przywrócić wydajność sprzed 1.07.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.