x-kom hosting

Wiedźmin 3: Dziki Gon

539
komentarz
komentarz

Modyfikacji mi się zachciało...... Całą grę  z wszystkimi dlc i patchami musiałem instalować od początku.

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Modyfikacji mi się zachciało...... Całą grę  z wszystkimi dlc i patchami musiałem instalować od początku.

Ja tam specjalnie trzymam instalatory na dysku, bo nawet z płyt strasznie długo się instaluje W3.

FredSamoZuo
komentarz
komentarz

Panowie mam problem z wieśkiem. Mam go w wersji pudełkowej i przez Galaxy gog. Chciałbym kupić w galaxy gogu dodatek Serca z Kamienia i tam wszystko jest po angielsku i płatność w $ lub Eu. Wiecie może jak zapłacić tam w PLN lub zrobić przewalutowanie i ile by to kosztowało ? Z góry dziękuje.

FredSamoZuo
komentarz
komentarz

Dzięki ;)

  • 2 tygodnie później...
Morango
komentarz
komentarz

W przypadku kupna wersji pudełkowej, masz możliwość aktywowania jej na każdej platformie, czy to steam czy gog, czy nawet Origin jak ktoś potrafi :E Więc pewnie wersja cyfrowa działa tak samo. 

 

Ostatnio zacząłem się bawić modami, i jednak STLM + HDRP + NPC Scabbards i wizualnie gra nie ma sb nic do zarzucenia :) Dodatkowo jakiś mod odnośnie powiększenia slotów drzewka umiejętności i wiedźmin nareszcie nie jest ograniczany, i jest po co expić :) 

DiMateo
komentarz
komentarz

Ostatnio zacząłem się bawić modami, i jednak STLM + HDRP + NPC Scabbards i wizualnie gra nie ma sb nic do zarzucenia

 

Szczerze to Wiesiek nawet bez modów nie ma sobie nic do zarzucenie jeśli chodzi o oprawę wizualną :)

Morango
komentarz
komentarz

Zależy co się komu podoba, o ile las i takie tereny wsi były całkiem ok, o tyle miasta (np novigrad) były nie dopracowane, bądź mocno przekoloryzowane .. Jeżeli komuś to nie przeszkadza, to i tak polecam HDRP

Qba95
komentarz
komentarz

Chciałem kupić Wiedźmina 3, tylko nie wiem czy da radę mój komputer w niskich/średnich ustawieniach graficznych?

 

i5 750 4x 3.33ghz

12gb ramu

GTX 660 Ti

gram w 1680x1050

DiMateo
komentarz
komentarz

Spokojnie odpalisz na średnich

Morango
komentarz
komentarz

Na 1680x1050 zaryzykował bym stwierdzenie że pograsz nawet na wysokich. Jak jeszcze miałem HD 7870 (bezpośredni rywal GTX 660 Ti) to na FHD na wysokich bez problemu dało się grać w 30 klatkach. Także karta nie powinna mieć problemu, procesor też powinien być na styk. 

Qba95
komentarz
komentarz

Dobrze wiedzieć :) Czyli kupuje.

ktosik99
komentarz
komentarz

Ja już większość najbardziej znanych modów zdążyłem stestować w poszukiwaniu czegoś co pomoże jednej sośnie nie zlewać się z drugą, ale nic takiego nie znalazłem. Wszystkie lokacje mi się podobają w tej grze, tylko nie lasy.

539
komentarz
komentarz

Szczerze to Wiesiek nawet bez modów nie ma sobie nic do zarzucenie jeśli chodzi o oprawę wizualną

Mnie juz nikt nie namówi na mody do tej gry. Nie tak dawno wystrzeliłem w kosmos cała grę. W efekcie musiałem ślęczeć i instalować wszytko od nowa.

Czas jak czas, za to mina żony...bezcenna ( w tym momencie nie była to przyjaźnie nastawiona do życia forma bytu )

Morango
komentarz
komentarz

A jak instalowałeś te mody ? Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, aby Nexus zawiódł, a przy wklejaniu ręcznie modów wystarczy je po prostu wywalić :E 

539
komentarz
komentarz

Morango nie pamiętam gdzie poległem- panował wtedy chaos i ogólnie nerwowa atmosfera , której powodem była moja żona :)

Bardzo zależało jej na tym żeby gra JUŻ NATYCHMIAST działała, nie wspominając o trosce o zapisy stanu gry.

W tak miłej i przyjaznej atmosferze zdecydowałem się na ponowną instalację. 

Gdy teraz jojczy mi nad głową o mody odpowiadam- jak chcesz to sobie rób :)

Morango
komentarz
komentarz

O ile ręczne wklejanie modów może być trochę bardziej skomplikowane, o tyle instalacja modów nexusem ogranicza się do podwójnego klikania na mody, a nexus sam je instaluje (dodatkowo masz informacje, czy proces udany). Jedyny mankament, to rejestracja na nexusmods w celu darmowego pobierania zarówno nexus'a jak i samych modów :) 

tluk
komentarz
komentarz

W8....To żona chciała żeby zmodować standardową wersję Wiedźmina 3? :D

539
komentarz
komentarz

Tak żona :) i moja do tego - potwierdzam. Pościągała jakieś sweetFx-y. Po jakimś patchu wszystko przestało działać. ot cała historia :)

Nie ma w niej sensacji ;)

Igorrodz
komentarz
komentarz

http://youtu.be/X63NkFxMJ1U

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Ja bym z chęcią przyjął więcej dodatków typu: serce z kamienia.

  • Dobra wypowiedź 1
Igorrodz
komentarz
komentarz

A ja chętnie zagrałbym zupełnie inną postacią (najlepiej z innej wiedźmińskiej szkoły) której droga krzyżuje się z dróg Geralta ale nie na długo i każdy odchodzi we własną stronę - rejon takiego Nilfgardu jest do "zwiedzenia" i i dalej na południe czy na wschód...

szynszyl1337
komentarz
komentarz

To jest fajna idea, ale boję się że CDP RED nie daliby rady stworzyć drugiej tak dobrej postaci.

Igorrodz
komentarz
komentarz

Oj tam, nie takie rzeczy już tworzono... ;)

tluk
komentarz
komentarz

Ja bym w sumie pomachał "szabelką" np. "dziadkiem" Vesemirem ;)

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.