x-kom hosting

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Gość
komentarz
komentarz

https://www.youtube.com/watch?v=t2mDJBHU55w&feature=youtu.be

 

Wiedzmin max FHD

539
komentarz
komentarz

Gra jest niesamowita :) Byliście już w jaskini snów ;)

Morango
komentarz
komentarz

https://www.youtube.com/watch?v=t2mDJBHU55w&feature=youtu.be

 

Wiedzmin max FHD

 

No i ładnie, limit ustawić na 35 klatek i grać :E

 

Niestety z włączonym hair będą ogromne spadki (ja na ustawieniach ultra bez hair zauważyłem spadki nawet rzędu 20 fps'ów w niektórych momentach gry). 

Gość
komentarz
komentarz

https://www.youtube.com/watch?v=jnAgHWIpVBo&feature=youtu.be

 

Wiedzmin na sterydach

539
komentarz
komentarz

a po co ustawiać limit klatek?

Morango
komentarz
komentarz

Po to żeby nie męczyć karty, i po to żeby nie było skoków. 

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

https://www.youtube.com/watch?v=WINE1m49_hA&feature=youtu.be

 

A ten lock tak pomaga :co:

Morango
komentarz
komentarz

https://youtu.be/6LVdnSn4Ges?t=6m33s

 

Sami zobaczcie jakie są skoki fps'ów na titan'ie X kręconym do prawie 1400 Mhz. 

Gość
komentarz
komentarz

Zauważ kiedy są skoki .Wszystko przez tą idiotyczną wietrzną pogodę .Zaczyna się walka i przestaje trzepać idiotycznie drzewami jak trzepaczką do dywanów a klatki są stabilne .Schrzanili to na max .Chyba po pijaku to robili i po pijaku efekt końcowy oglądali :D

Akuzativ
komentarz
komentarz

Swoją drogą, dlaczego do 35 klatek? ja mam blokadę z ultra do 40 i jest dobrze.

Morango
komentarz
komentarz

Jeżeli sprzęt pozwala na 40 to można ustawić i 40, czemu nie. W praktyce wygląda to tak, że zawsze trafimy na moment gdzie spadnie poniżej 40. Co do samej pogody, ja zauważyłem że ogień strasznie obciąża grafikę i podczas np walki z menge w pomieszczeniu jak używa się igni to jest masakra. 

Akuzativ
komentarz
komentarz

Ale my mamy taką samą kartę graficzną. Procek za bardzo nie gra roli, bo i tak Wiedźmin go nie wykorzystuje za bardzo.

539
komentarz
komentarz

ee tam. grzeje proca lepiej jak far cry4 :)

Morango
komentarz
komentarz

"Jak dla mnie" a nawet nie grałeś ..Jak ta osoba przeszła wiedźmin a 1 w niecałe 3h, a 3 prawie 2x dłużej to daje to cos do myślenia :E 

Akuzativ
komentarz
komentarz

539, moją i5 3350P zużywa w góra 80%, to nie jest dużo, biorąc pod uwagę, że najlepszy procesor to nie jest. To już AC3 żre mi go więcej :D

539
komentarz
komentarz

nie pisałem ile zużywa tylko jak grzeje :)

Morango
komentarz
komentarz

Zużycie jest adekwatne z temperaturami, im większe tym większe temp :E

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Mnie zawsze ciekawiło po co istnieją speed runy w grach z wyjątkiem jakichś fragmentów, gdzie się farmi na jakiś item/złoto (czy inną walutę)

kubalyo1111
komentarz
komentarz (edytowane)

Ktos mi moze powiedziec jak rzetelnie moge ocenic FPS 

 

Otoz ogladajac gameplaye z wiedzmina 3 na ok 40 fps gra ogolnie chodzi plynnie, a widzac gameplaye u np. rojo przy 60fps gra chodzi mu bajecznie plynnie

Natomiast  u mnie na karcie graficznej gtx 970 i procku i5 4590 nawet kiedy mam 60 fps wg mnie gra nie chodzi tak plynnie jak innym przy 60 fpsach, na dodatek przy fps 45 na moim kompie gre jest nie grywalna, poprostu wszystko jest opoznione. Jak widze posty typu ze mi wystarczy te 40 fps byle by ustawienia byly uber, to sie zastanawiam jak to mozliwe, bo kiedy ja wjade do novigradu z 55-60 klatek robi mi sie 40 -50 i gra jest niegrywalna .

 

Czy jesli chodzi o ta "plynnosc gry"  moze byc winny moniotor ktory ma 5lat? lg lflatron e2240s  lub plyta glowna model h81p33

 

 

Ogolnie musze wyrazic swoje niezadowolnie poniewaz kupilem sprzet za 4k  2 miechy temu i zeby miec stale 60fps ( co wg mnie i tak nie daje takiej plynnosci gry, obracania kamery jak u pana rojo ) musze grac na srednich, a nawet jak wlacze niskie to w takim novigradzie spadki sa do 40 fps

 

Btw. opcja fps bez ograniczen mi nie dziala niewiem czemu za kazdym razem nie przeskakuje mi wiecej jak 60/61 fps nawet na najnizszych

 

Podsumowujac wydaje mi sie ze cos sie pochrzanilo bo z tego co widze ludzie ktorzy graja na fps 40 maja taki sam efekt jak ja na 60fps ( tyle mi wyswietla np. fraps czy nvidia shadow play )

Akuzativ
komentarz
komentarz

Tu zapewne nie chodzi o fakt, że przy 40 klatkach gra strasznie tnie, tylko o skoki FPS, lepiej mieć mniej FPS ale bez skoków, niż te 60 ze skokami do 50 czy 40, co jest bardzo zauważalne i niekomfortowe. Dlatego dobrze jest zablokować licznik na np. 40 czy 45 FPS i mieć je stałe.

RafaelBiel
komentarz
komentarz

Ja mam bardzo podobnie jak kolega, nawet jak zablokuje na 40 fpsow, to potrafi w pewnym momencie tak przyciac ze gra juz nie jest tak komfortowa, próbowałem już wielu konfiguracji, ale powiem szczerze ze zmiana nawet na najniższe ustawienia niewiele daje... A przy tych niby stałych 40 fpsach, wydaje mi się, że gra przycina i nie jest to płynne, a najgorzej jest jak np wpadam do wioski, jakies dziwne doczytywanie postaci, tekstur, jeżeli za to odpowiada tylko karta graficzna to pora chyba zmienić ją na coś ze stajni zielonych...

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Możliwe, że to kolejny błąd gry.

Gość
komentarz
komentarz

Ja myślę że za dwa lata po trylionie poprawek i przy cenie 30 zł będzie można tą grą się zainteresować jeśli ktoś lubi te klimaty .

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Może nie dwa lata, ale ja planuję zakup w przyszłym miesiącu, chociaż chciałbym jeszcze zobaczyć DL

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.