x-kom hosting

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

A ja gram w Fallout: New Vegas i mam 75h gry (dane wg steam) a do końca daleko jeszcze. Zatem Wiedźmin 3 z tymi 80h rozgrywki z pobocznymi to nie jest dużo :P

ktosik99
komentarz
komentarz (edytowane)

Fallout też zajebista gierka. Fajnie że wiedźmaku możesz grać dalej nawet po końcu fabuły. A w ogóle to mi się zresetowały te godziny i teraz mi pisze że mam 3  :E

Wiedźmin 3 z tymi 80h rozgrywki z pobocznymi to nie jest dużo

rekordów nie bije, ale przynajmniej jestem "syty". Nie tak jak z dwójką że parenaście godzin i dziękuje dowidzenia. Tyle dobrze że chociaż dwie różne ścieżki były 

inches666
komentarz
komentarz

A ja gram w Fallout: New Vegas i mam 75h gry (dane wg steam) a do końca daleko jeszcze. Zatem Wiedźmin 3 z tymi 80h rozgrywki z pobocznymi to nie jest dużo :P

Ja właśnie znów też w NV gram. Mam 53 a z głównego wątku nie wiem czy chociaż 50% zrobiłem ostatnio. A teraz od nowa...

tluk
komentarz
komentarz

36h i kuniec :) Porobiłem trochę questów pobocznych ale wszystkich znaków zapytania i miejsc mocy jeszcze mnóstwo mi zostało :)

lafiesta
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja mam 180 h Wszystkie znaczniki w Velen, powoli się biorę za Skellige. Tutaj dwa zdjęcia z miejscami gdzie można ogarnąć nowe misje.  Jak natkniecie się na jakieś wykrzykniki bądź znaleźiska takie, jak np., to co dałem ( z zaginionym ładunkiem, mieczem)  i kiedyś trafiłem na statek z jakimś herbem na Skellige, który był tez w Vellen, to dajcie na nie namiar :)  Ogólnie wszędzie pływam, biegam...w każdą dziurę zaglądnę :P [url=http://124coupe.pl/hosting/?v=img201zwz.jpg]img201zwz.jpg[/url][url=http://124coupe.pl/hosting/?v=img201tnt.jpg]img201tnt.jpg[/url]

  • Dobra wypowiedź 1
Morango
komentarz
komentarz

Znaczniki w velen to ja robię zawsze jak odkryję je na tablicy ogłoszeń, ew wracam do nich co 5 lvl. W skelige w ogóle mi się nie chciało zbierać, ale teraz coś czuję że się zachce :) 

ktosik99
komentarz
komentarz

Chwilami się nudzą te znaczniki. Btw. pod koniec jest misja w której idziemy z Filippą do jaskini. Oczywiście potem przeszedłem ją wzdłuż i wszerz i znalazłem Buty Ludu Olch. Była też tam skrzynia, której nie dało się otworzyć. Wie ktoś skąd wziąć do niej klucz i czy jest tam coś ciekawego?

daniel88
komentarz
komentarz

mam problem z dzwiekiem nie zawsze ale pojawia sie takie chrypienie w dialogach i podczas zlej pogody i wczasie dobrej tez dzwiek tak chrypi to jest jakies opoznienie dzwieku czy cos ale nie wiem jak to naprawic moze ktos pomoc :(

lafiesta
komentarz
komentarz

Buty Ludu Olch są spoko, ale są inne co mają pancerza 7 więcej np. Tylko estetycznie leżą :P A zbroja  Napierśnik z Mag Deira 194 pancerz i +595 żywotności.

ktosik99
komentarz
komentarz

Ale brzydka. Wygląda jakby bęben wyrąbało. Zbroja Zirael jest fajna. Ale i tak muszę się wziąć za robienie rynsztunku szkoły kota.

Morango
komentarz
komentarz

Najlepsza zbroja to mistrzowska wilka :) Wygląda epicko, do tego można na niej spokojnie mieszać drzewka. 

  • Dobra wypowiedź 1
lafiesta
komentarz
komentarz

Ja właśnie wszystko ostatnio z Wilka porobiłem. Kozak.

Tlareg
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam, ostatnio znalazłem taki film na YouTube dotyczący Wieśka 3:

https://www.youtube.com/watch?v=xWDoSYu9XOM

 

Sprzęt podany przez właściciela materiału (w opisie) jest prawie taki sam jak mój.

Oto specyfikacja mojego komputera:

 

Procek: Intel Core i3 4130

Grafika: GeForce GTX 650 (zwykła) 1GB

RAM: 8GB DDR3

 

Dodatkowo posiadam monitor o takiej samej rozdzielczości - 1440x900, a mimo to gra na najniższych ustawieniach w najlepszych chwilach wyciąga zaledwie 29-30 fps. FPSy mam odblokowane.

 

O co może chodzić? Sprzęt właściwie taki sam, jedynie karta graficzna zwykła, nie z wersji Titanum, ale za to procek z 4gen.

 

Chciałbym zagrać, jak ten pan, ale nie rozumiem, w czym leży problem. :/

Youki
komentarz
komentarz

Za duża różnica pomiędzy 650 a 650 Ti po prostu

Morango
komentarz
komentarz

Różnica różnicą, ale gościu nagrywa w miejscu gdzie praktycznie jest najlepsza wydajność w grze - a i tak spada mu poniżej 28 klatek. W szczytowych momentach nie wiem czy ma ich nawet 15. Dodatkowo wcale nie wykluczone że koleś grzebał w ustawieniach plików i pozmniejszał kilka wartości :E 

Tlareg
komentarz
komentarz

No to fajnie, że zamiast zrobić oddzielnej wersji pod 7xx to robią jeszcze ulepszone wersje ulepszonej wersji karty graficznej, idealny pomysł na zakołowanie w głowie.

Igorrodz
komentarz
komentarz

http://youtu.be/F89nhqPRn2o

 

Witcher 3: Wild Hunt ROTFL :haha:

Morango
komentarz
komentarz

Sam byłem świadkiem odchodzenia włosów od głowy, czy robienia manekinu z postaci, ale wyeliminowali to już dawno. 

tluk
komentarz
komentarz

Fajny bug z tymi ciuchami na powietrzu :D

Ostrowczanin
komentarz
komentarz

Witam mam Penetium G2030 6gb i GTX 960 mogę liczyć ,że sie uruchomi?

NuRoFeN
komentarz
komentarz

Siema, jak chce zainstalowac Wiedzmina to wyskakuje mi ze moj sprzet nie spelnia wymagan minimalnych.. a posiadam 

Intel core i7-4790k 

Msi GTX 980ti

16 gb ramu ddr3

 

czemu tak mi wyskakuje skoro spelniam nawet rekomendowane

Morango
komentarz
komentarz

Oryginalna gra ? Sterowniki do karty graficznej zainstalowane ?

Ostrowczanin
komentarz
komentarz

Formant Windowsa może masz wirusa

ktosik99
komentarz
komentarz

Format lekiem na wszelkie zło  :dance:

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Format lekiem na wszelkie zło  :dance:

Chyba, że winowajcom jest BIOS.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.