x-kom hosting

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Akuzativ
komentarz
komentarz

Będzie można zainteresować? Nie przesadzajmy, to nie jest jakiś gniot, który nie jest wart swojej ceny.

Gość
komentarz
komentarz

Nikt nie twierdzi że gniot tylko tyle że wymaga dużo jeszcze poprawek

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Podobno jest przecena na DLC wszystkie http://pclab.pl/news64178.html

Dziękuję i zobaczę.

Morango
komentarz
komentarz (edytowane)

Skoro wam przycina to po prostu macie za słaby sprzęt .. To że w danym momencie macie te 40 fps'ów to wcale nie oznacza że w innym miejscu będzie inaczej. W wiedźminie są straszne skoki fps'ów i ja osobiście gram na 35 klatkach i mimo to w przerywnikach potrafi zejść niżej .. Po zatem 60 fps w grach i na yt działa tak samo - taka sama płynność, ja osobiście nie widzę różnicy. Ściągnijcie sobie jakiś program i kontrolujcie na bieżąco zużycie. 

 

edit: W niektórych momentach jest 60% zużycie i 35 fps'ów a w nie których jest 99% zużycie i 28 fps'ów.. 

Igorrodz
komentarz
komentarz

http://youtu.be/GJ3tNndb-io

Gość
komentarz
komentarz

To akurat widziałem na żywo :D

inches666
komentarz
komentarz

Morango, ja bym raczej nie zrzucał tego na sprzęt (który jest w sygnaturkach i jest opisany). Nie przesadzajmy z patriotyzmem - zła optymalizacja to odwieczne nemesis CDPRed, W1 był zoptymalizowany gorzej od 2 a 2 wcale nie była zoptymalizowana wybitnie nawet po wszystkich patchach...

Morango
komentarz
komentarz

Nikt nie twierdzi że gniot tylko tyle że wymaga dużo jeszcze poprawek

 

Jak każda gra na przełomie ostatnich 5 lat. 

inches666
komentarz
komentarz

To nie znaczy że trzeba Wieśka usprawiedliwiać "bo wszystkie są niedopracowane" :V

Morango
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja tam osobiście jestem zachwycony wiedźminem, jedynym minusem dla mnie że jest po prostu krótka (powinni wykorzystać cały potencjał mapy). 

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Ile jest godzin głównego wątku?

Gość
komentarz
komentarz

Jak każda gra na przełomie ostatnich 5 lat.

Akurat Wiedźmin to przypomina pod tym względem od zawsze Metro .Mało wymaga od procesora a gnoi karty graficzne tak jak Metro .Przynajmniej takie jest moje zdanie
szynszyl1337
komentarz
komentarz

W2 jakoś nie zapadł mi w pamięci jako wymagający, ale W1 rozgrzać mojego MSI R9 290X do 84 stopni a najwyższą temperaturę odnotowałem po OC do 1080 MHz 78 stopni w Crysis3

Morango
komentarz
komentarz

Ile jest godzin głównego wątku?

 

Kilka razy zaczynałem grę bo albo wyszedł nowy patch, albo chciałem spróbować rozegrać to wszystko od nowa, ale wydaje mi się że 44h. 

 

[spoiler]dotarłem najdalej do wyspy mgieł, ale pojawiła się informacja sugerująca że wkraczam na ostatnie ścieżki, dlatego wolę z nimi poczekać do wakacji, bo teraz jeszcze sesja się zbliża[/spoiler]

lafiesta
komentarz
komentarz (edytowane)

Czy po przejściu ostatniej misji można dalej eksplorować świat/odkrywać pytajniki? Trochę mnie zaskoczyło, że się zbliżam do końca. Moim zdaniem powinni zrobić tak, że się parę razy trzeba wrócić np. do Białego Sadu. Tak, to nie odczuwam tego otwartego świata. Tylko jak w poprzednich częściach, gnało się do przodu z tym, że tu możemy wrócić, ale chyba po to żeby sobie pobiegać xD

ganjaweed10
komentarz
komentarz

Witam mam wiedzmina 3 i na niskiej grafice da sie grac ale bez szalu. Gosc mowil ze komputer powinien pociagnac wieska: 

Moj komputer: 

Intel Core i5-4460 3.2 GHZ

16 GB RAM

GTX 960 4GB

Windows 7

Troche dziwnie ze nawet na niskiej grafice nie dziala plynnie.

Gość
komentarz
komentarz

Zainstalowałeś sterownik karty graficznej ze strony Nvidia ?Masz monitor podpięty pod kartę graficzną?

ganjaweed10
komentarz
komentarz

Zainstalowałeś sterownik karty graficznej ze strony Nvidia ?Masz monitor podpięty pod kartę graficzną?

Mam podpiety ale nie pod karte graficzna bo tam sa inne wejscia. Czy to by moglo cos zmienic? Steroniki pobralem 

kubalyo1111
komentarz
komentarz

Kup przejsciowke i wepnij pod karte graficzna. Napewno zobaczysz roznice

ganjaweed10
komentarz
komentarz

Kup przejsciowke i wepnij pod karte graficzna. Napewno zobaczysz roznice

kubaylo1111 i dizingof dzieki za odpowiedz :3 pomoglo :3 weekennd z glowy :D

Morango
komentarz
komentarz

No to fajnie że ty grałeś na zintegrowanej karcie graficznej :) 

 

Co do samej gry, właśnie bawię się z odblokowaną konsolą i powiem wam, że fajnie się można pobawić :E 

539
komentarz
komentarz

Moja żona właśnie niedawno przeszła Wieśka 3.  Zagramy drugi raz tyle ,ze już na jak mam nadzieje nowej karcie :)

rapmen123
komentarz
komentarz

w 20 pare h przeszedłem główny wątek

ktosik99
komentarz
komentarz (edytowane)

:kijem:

 

73 godziny z wszystkimi pobocznymi, większością poszukiwań i większością zleceń :) Gra warta swoich pieniędzy, polecam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.