x-kom hosting

Jaki macie samochód? A jaki chcielibyście mieć?

ahaed
komentarz
komentarz

Gratulacje.  Pamiętaj że udany zakup trzeba opić :D

snuffmajster
komentarz
komentarz
2 godziny temu, ahaed napisał:

Gratulacje.  Pamiętaj że udany zakup trzeba opić :D

Właśnie wiem xD Ale byłem w robocie i go nie opiłem - wieczorem pojechałem na stację, tankuje na full gazu - wszystko git, na full benzyny, idę zapłacić, wracam a tam pod Astrą kałuża rośnie. Okazało się że zatkany odpowietrznik baku i sobie z litr-dwa wyleciały... Dziś go sprzedający-mechanik zabiera i będzie się bawił. "No bo wiesz, my go do pełna nie laliśmy". Podobno standardowy problem w Astrach :/

  • 4 miesiące później...
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
komentarz
komentarz

Mam Suzuki grand vitarę 2.0 Diesel 1998r , a na co było by mnie stać to chciałbym mieć Mercedes-Benz - 190 3.0 diesel - 1984 r. bez turba i ekologicznych utrudnień.

 

A mój mokry sen na który nie będzie mnie stać nawet za 500 lat to : GMC Sierra 1500 Nevada Edition 4.8L Diesel. Nawet mi się śniło że go sobie sprowadziłem z USA

AudiAWX
komentarz
komentarz

Niestety w 190 to Merc miał najgorsza umowę z ekologami, wiązki elektryczne w ekoizolacji. Jak coś dotkniesz to do wymiany cała wiacha. Ale o tym się głośno nie mówi.

Gość
komentarz
komentarz

Nie mam auta rotfl, jestem niepełnoletni :P 

ahaed
komentarz
komentarz
Dnia 19.04.2021 o 08:49, lucasio99 napisał:

Nie mam auta rotfl, jestem niepełnoletni :P 

Pech ;p

 

Ja jestem trochę starej daty, i trochę się przez garaż przewinęło.

Ale najmilej wspominam i żałuję, że sprzedałem:

- syrena 105 - Biegi już w podłodze. 5 ziomków na pokładzie. Fura pełen wypas. Kupiona za bezcen dla jaj.

- 126p - Auto nie do zdarcia. Wszędzie wjechało.

- Trabant - dziwna fura. Ogrzewanie oparte na wydechu. Czyli wydech nieszczelny= wszyscy w aucie nie żyją :D

- VW Polo G40 - Prawie 120KM i 850 KG masy. Teraz już nie robią takich aut.

- Peugeot 306 S16. 167KM i 1000KG masy. Też takich aut już nie robią.

 

 

 

Kilka ostatnich lat Peugeot 508 SW GT 2.2HDI z dołożonym chipem. Około 235 KM w sumie, ale waga auta .... uuuuu.... no ciężki w cholerę.

 

 

Voodoo199
komentarz
komentarz

Mam BMW f11 550d.
A co bym chciał - hmmmm....
Ostatnio się zastanawiałem czy by nie wymienić samochodu i ciężko coś wymyślić, bo w sumie to co mam teraz odpowiada mi w zupełności, chociaż po głowie chodzi mi dodge ram, żeby można było zapakować na niego motocykl/rower/quada, aczkolwiek miałem przyjemność kilka razy takim właśnie pojeździć i jazda w mieście to tragedia.

Grot
komentarz
komentarz

Może lepsza opcja to przyczepka?

TooH
komentarz
komentarz

Ja to miałem zawsze problemy z autami .
ostatni  to był opel 2.0 T  200km GTC .. astra3
Ciągle coś sie psuło .. masakra.... włozylem kupe  dolarów  w niego i dalej sie  ...bał
 A teraz znowu wróciłem do Forda Focusa mk1 ..  w kombi  1.8  w gaziku i nim popylam .
Kupiłem go zadbanego  bardzo wiec i ja bede o niego dbał dopóki się  nie uzbiera kapusty na jakies porządne autko :)


 

ahaed
komentarz
komentarz
2 godziny temu, TooH napisał:


 A teraz znowu wróciłem do Forda Focusa mk1 ..  w kombi  1.8  w gaziku i nim popylam .
Kupiłem go zadbanego  bardzo wiec i ja bede o niego dbał dopóki się  nie uzbiera kapusty na jakies porządne autko :)


 

 

Miałem takiego jakiś czas jako służbowe. Tylko silnik 1.6 TDCI. Ładnie się prowadzi i nie było żadnych problemów. I dość przestronne auto jak na swoją klasę.

TooH
komentarz
komentarz

@ahaed dokładnie w kombi to już wgl jest dużo miejsca... Nie spodziewalem się tak pojemnego bagażnika i w srodku jak to fordy, szerokie. 

ahaed
komentarz
komentarz
4 minuty temu, TooH napisał:

@ahaed dokładnie w kombi to już wgl jest dużo miejsca... Nie spodziewalem się tak pojemnego bagażnika i w srodku jak to fordy, szerokie. 

 

 

No, jest dobry. W pierwszym momencie myslałem: boże...focus.... Ale nie. spokojnie 4-5 osoby z bagażami. Swego czasu jechałem z Nl do Pl takim w 4 osoby. Każdy pokaźne torby i reklamówki z resztą pierdół. I sam się zdziwiłem, że wszystko się zmieściło. 

Prowadzi się lepiej niż odpowiedniki golfa z tego rocznika.

TooH
komentarz
komentarz

Właśnie kupiłem nowe opony  i ładne felgi co prawda opony japońskie imperiale ale nie chciałem. Inwestować 2 k w opony skoro auto warte 4 :) ale felgi to mi się podobają :) do tego skrzynkę w bagażniku i wzmak a mimo tego 4 opony weszły i kilka gratów , więc super :)

ahaed
komentarz
komentarz
2 minuty temu, TooH napisał:

Właśnie kupiłem nowe opony  i ładne felgi co prawda opony japońskie imperiale ale nie chciałem. Inwestować 2 k w opony skoro auto warte 4 :) ale felgi to mi się podobają :) do tego skrzynkę w bagażniku i wzmak a mimo tego 4 opony weszły i kilka gratów , więc super :)

 

 

Niby na oponach i hamulcach się nie oszczędza. Ale jak mało jeździsz, bez długich tras. To pewnie się sprawdzą.

 

TooH
komentarz
komentarz

Tylko do pracy po 15 km w jedną stronę . 

Ale głośne są to jest minus.... Duży minus

ahaed
komentarz
komentarz

15km to wiesz... Nawet z teściową można tyle wytrzymać

:D

 

ps: pod warunkiem, że jest w bagażniku z roletą, która tłumi chociaż trochę dźwięk :D

TooH
komentarz
komentarz

Jest roleta :)) 

ahaed
komentarz
komentarz
1 minutę temu, TooH napisał:

Jest roleta :)) 

:lol2:

 

To w tej sytuacji, to chyba tylko teściowa nie wie gdzie siedzi?

 

:lol2:

TooH
komentarz
komentarz

Nie mam teściowej   :( nie poznałem i nie poznam bo nie żyje od dawien dawna. 

ahaed
komentarz
komentarz
2 minuty temu, TooH napisał:

Nie mam teściowej   :( nie poznałem i nie poznam bo nie żyje od dawien dawna. 

Przykro mi. I przepraszam za żart nie na miejscu.

 

Jednak miejsce jest, zawsze można kogoś przemycić. :D

TooH
komentarz
komentarz (edytowane)

Kierownika z pracy do lasu..... Hahaha

Edytowane przez TooH
ahaed
komentarz
komentarz
1 minutę temu, TooH napisał:

Kierownika z pracy do lasu..... Hahaha

 

Też się nada :D .

Ale wracając do tematu, według mnie fajna fura za niewielkie pieniądze. Pojemna, mało awaryjna, części tanie.

TooH
komentarz
komentarz

Nie wiem jak z zawieszeniem bo Focusy mają wielowachacze pewnie troszkę kosztują. Ale reszta nie powinna być zbyt dogra. W szczególności że to benzyna a nie ropniak

  • 5 miesięcy później...
ahaed
komentarz
komentarz

Co mam? Puga 3008gt. 

Co chciałbym mieć? 

To:

 

IMG-20210720-WA0002.jpg

IMG-20210720-WA0000.jpg

IMG-20210720-WA0001.jpg

 

 

jest 5km ode mnie. Ale sprzedać nie chcą;p

 Pełen abarth, ponad 60KM, klatka w środku...stan cudo..

Nie wiem dlaczego dali białe kierunkowskazy na przód. To nie ten rocznik. Powinny być pomarańczowe. Reszta bez zastrzeżeń.

eryk93
komentarz
komentarz

Oho, to teraz będzie wesoło :D

 

Co mam?

 

Nissan X-Trail T31 2.0 DCi

 

nissan-x-trail-2-0e438af148015f6.jpg

Zdjęcie z Google, nie mam auta za  żone by nosić go w tel :D

 

Co chciałbym mieć? 

Ford_Mustang_1969_1.jpg

Mustang GT 1969r

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.