x-kom hosting

Jaki macie samochód? A jaki chcielibyście mieć?

Varante
komentarz
komentarz

Ja obecnie jeżdżę Focusem mk3 2013r sedan i jestem zadowolony, póki co największa awaria to padnięty akumulator poprzedniej zimy :D 

  • 3 tygodnie później...

Plazma
komentarz
komentarz

Opel Astra GTC H - jesteśmy w szczęśliwym związku od 10 lat :lol2:

gazkoss
komentarz
komentarz

Mam suzuki swift, dla mnie ok, benzyna. Ale bardzo ekonomiczne autko. Kupiliśmy w Katowickim salonie MM Cars na ul Lotnisko, kilkulatka, maja tu tez auta używane i to w dobrych cenach 

Niebieska
komentarz
komentarz

Mamy w domu Fiata Grande Punto, jesteśmy na trzecim miejscu :lol2:

  • Super 1
  • 3 tygodnie później...
suchy736
komentarz
komentarz

Dalej Alfa także poza rankingiem :lol2:

AudiAWX
komentarz
komentarz

Oszukista jest wśród nas!
Te nie oszukuj, alfa to fiat.

Gawel
komentarz
komentarz

@Twój_pomocnik Powinno być jaki środek transportu posiadasz :) Ja osobiście poruszam się rowerem i przez warszawę nie ma lepszego sposobu przejazdu 

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Na miasto to motorek albo rower samochodem to tragedia jechać a autobusem jeszcze gorzej :E @Gawel

  • Dobra wypowiedź 1
Gawel
komentarz
komentarz
1 minutę temu, Twój_pomocnik napisał:

Na miasto to motorek albo rower samochodem to tragedia jechać a autobusem jeszcze gorzej :E @Gawel

@Twój_pomocnik Lepszy rower, można śmigać po ulicy, ścieżkach. Już dawno temu stwierdziłem że szybciej dojadę do domu rowerem niż autobusem. Fakt że metro poprawiło sytuację ale nadal wole rower niż jazdę komunikacją

  • Dobra wypowiedź 1
Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

jakbym mieszkał w mieście to only rower by był :E a że mam do rzeszowa 10km to motoryna wygrywa 

Teraz niestety trzeba jezdzić pksami i innym dziadostwem 

Gawel
komentarz
komentarz

@Twój_pomocnik Nie przesadzajmy ja mam 17 km w jedną stronę do roboty, w godzinę jestem na miejscu

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

a ja to leniuch jestem :E 

suchy736
komentarz
komentarz
16 godzin temu, AudiAWX napisał:

Oszukista jest wśród nas!
Te nie oszukuj, alfa to fiat. emoji1787.png
 

:gwizd:

  • 2 miesiące później...
Fireczacha
komentarz
komentarz

Chciał bym taki żeby nie było w nim kierowcy hehe wszystko automatycznie by było :P obojętna marka ^^

pawelszymanski6
komentarz
komentarz

mam nissana primerę, a chciałbym citroena C4GP

 

P.S. do niedawna do roboty dojeżdżałem na rowerku 25 km w jedną stronę godzinka jazdy, autem przejazd trwa 1:15 :P

Minionek
komentarz
komentarz

W tej chwili poruszam się Audi A3 8L 1.6 benzyna + Gaz. Niestety wkurza mnie to autko gdyż kupiłem z zajechanym silnikiem i póki co to tylko dokładam do niego żeby jeździł gdyż jest to moje jedyne auto a przebywam za granicą więc muszę mieć coś żeby się poruszać. W niedługim czasie planuję zmianę na BMW e39 w M-Pakiecie oraz w Touringu z mocnym dieslem lub benzyną z gazem. A takie już fajniejsze auto które mi się podoba i może kiedyś bym sobie kupił to BMW F10 Touring w M-Pakiecie oraz w białym kolorze z jakimś fajnym mocnym silnikiem. Lub coś z pokroju KIA Stinger lub Kia Proceed lecz tu już mówimy o kolosalnej różnicy w cenie. 

AudiAWX
komentarz
komentarz

Jak czytam to pchasz się w ostry gips, i te A3 to będziesz jeszcze miło wspominał.

Minionek
komentarz
komentarz

@AudiAWX Ogólnie złego słowa nie powiem o Audi bo jest to na dzisiejsze czasy bardzo dobre i tanie autko w eksploatacji lecz niestety źle trafiłem jak kupowałem bo kierowałem się ogólnie stanem blacharskim który jest ponad przeciętnie dobry, auto bezwypadkowe wszędzie oryginalny lakier, lecz silnik jest zajechany i żłopie olej prawdopodobnie przez nieszczelne pierścienie. No ale niestety muszę kupić większe auto ze względu na potrzebę przewiezienia jak najwięcej rzeczy z Polski do Holandii. A uważam że BMW e39 to powinien być najlepszy kompromis chociaż wiadomo jeszcze muszę pozbierać informację żeby rzeczywiście nie wpaść z deszczu pod rynnę. 

Sławomir
komentarz
komentarz

Mam brudny samochód, a chciałbym mieć czysty :rotfl:

 

Niestety na chwile obecną cały budżet na auto zjada Ropa, tak więc póki ceny nie spadną/ albo deszcz, auto pozostanie takie jakie jest. ;)

 

  • Haha 1
Nateee
komentarz
komentarz

2.8 v6 turbo czysta benzyna 320km auto które było marzeniem gdy po raz pierwszy zobaczyłem ją jako młodziak jeżdżąc jej starsza siostra z lat 90 ;)

Opel Vectra OPC z końca serii 2009r jedyne co w nim brakuje to 4x4 (ale przesiadłem się z audi s4 więc ciężko było mi się przyzwyczaic) na codzien bmw f30 w zupełności wystarcza motoryzacyjnie na obecne czasy jestem spełniony chociaż rozważam zakup suva od cupry bo rodzinka się powiększa;)

TooH
komentarz
komentarz

@Edit

Zmieniłem foke  ( bo sie psuła )  mk1 na audi a4 b8 2.0TDI i płącze nad cenami  ropy......      MASAKRA !

  • 1 miesiąc później...
AudiAWX
komentarz
komentarz

  • 9 miesięcy później...
FrogsterPL
komentarz
komentarz

Niedawno kupiłem Forda Galaxy (WA6, czyli 2. generacji). Polift, 2011 rok, 1.6 EcoBoost 160 KM. Mam jeszcze Mondeo z tego samego roku (2.0 145 KM, sedan), ale w tym miesiącu sprzedaję je teściowi. :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.