x-kom hosting

Zupełnie nowe ForumPC.pl !

Gość
komentarz
komentarz

Ja przy shoutach mam nopermission.. lol.. ban na SB :rotfl:

Gość
komentarz
komentarz

Ja przy shoutach mam nopermission.. lol.. ban na SB :rotfl:

Też tak miałem... próbowałeś przedtem użyć edycji któregoś szałta? Ja spróbowałem i mnie zablokowało, po wywaleniu ciastek jest ok :E.

necik
komentarz
komentarz

Spróbujcie http://www.forumpc.pl/index.php?app=shoutbox i CTRL+F5

FlameRunner
komentarz
komentarz

[quote name='necik' date='19 wrzesień 2009 - 13:46 ' timestamp='1253360795' post='864074']
Spróbujcie http://hostingi.pl/plany/?adv=1&s=1&quicksearch=virtual&location=&transfer_min=1&transfer_max=-&space_min=1&space_max=-&price_min=1&price_max=-&email=-&ftp=-#result i CTRL+F5
[/quote]
Pomogło.

[color="#9ACD32"]// same here. ^_^
// EviL[/color]

MarekM25
komentarz
komentarz

Aha i nie, żebym nie znał angielskiego, ale jak już całe forum spolszczone to i sb by się przydało spolszczyć;).

necik
komentarz
komentarz

[quote name='MarekM25' date='19 wrzesień 2009 - 13:54 ' timestamp='1253361288' post='864080']
Aha i nie, żebym nie znał angielskiego, ale jak już całe forum spolszczone to i sb by się przydało spolszczyć;).
[/quote]
Gotowe :)

FlameRunner
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='FlameRunner' date='19 wrzesień 2009 - 13:27 ' timestamp='1253359671' post='864058']
"Pomuszcie mi! Ja rzondam pomocy!"
Tyle będzie z tej większej aktywności. :F
[/quote]
Chyba zostanę zawodowym prorokiem :blink:
(Refleksja po zajrzeniu do SB.)

EDIT: Jak ktoś edytuje mojego posta to nie powinienem przypadkiem dostawać automatycznego powiadomienia?

Edytowane przez FlameRunner
MarekM25
komentarz
komentarz

W obserwowana zawartość jest nie spolszczone "Forums".

Duban
komentarz
komentarz

# Forums
# Members
:PP

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.