x-kom hosting

Zupełnie nowe ForumPC.pl !

Lipton
komentarz
komentarz

Czy jest możliwe pojawienie się punktów reputacji w informacjach pod avatarem ?

Gość
komentarz
komentarz

Czy istnieje tak możliwość,żeby linki otwierały się w innej karcie niż ta,w której przeglądam temat?

Gość
komentarz
komentarz

Midbutton w myszce :)

FlameRunner
komentarz
komentarz

I jeszcze jeden błąd... Wszystkie posty przeczytane na starym skrypcie mam znowu oznaczone jako nieprzeczytane.

Zjawa123
komentarz
komentarz

Kurna, wczoraj cały dzień forum nie działało, dzisiaj wchodzę... lekko się zdziwiłem. No ale jest fajnie ;) Na razie nie czytałem zbyt wielu tematów, no i parę błędów jest, ale bardzo to nie przeszkadza w użytkowaniu forum.

FlameRunner
komentarz
komentarz (edytowane)

Kurna, wczoraj cały dzień forum nie działało, dzisiaj wchodzę... lekko się zdziwiłem. No ale jest fajnie ;) Na razie nie czytałem zbyt wielu tematów, no i parę błędów jest, ale bardzo to nie przeszkadza w użytkowaniu forum.

Teraz już jest nieźle. Żałuj, ze Cię tu kilka godzin temu nie było, jak nowy skrypt dopiero wystartował. :E

Zresztą przeleć się do posta #29 i sam zobacz.

EDIT: Dalej czekam na odpowiedź na pytanie o prywatność PM :F

Edytowane przez FlameRunner
dawid_c
komentarz
komentarz

Szkoda, że usunięte zostały punkty pomógł. Ja to miałem 20 to jeszcze przeżyję, ale niektórzy co mieli paręset mogą się obrazić.

Lipton
komentarz
komentarz

Teraz już jest nieźle. Żałuj, ze Cię tu kilka godzin temu nie było, jak nowy skrypt dopiero wystartował. :E

Zresztą przeleć się do posta #29 i sam zobacz.

EDIT: Dalej czekam na odpowiedź na pytanie o prywatność PM :F

PM na 100% są prywatne. Jako moderator nie mam poglądu do Twoich prywatnych korespondencji.

Jak ktoś pomaga to nadrobi stracone punkty pomógł :)

FlameRunner
komentarz
komentarz (edytowane)

Szkoda, że usunięte zostały punkty pomógł. Ja to miałem 20 to jeszcze przeżyję, ale niektórzy co mieli paręset mogą się obrazić.

to nie Fotka, tu normalnym ludziom na gwiazdkach i pomogłach nie zależy. ;)

;>

EDIT:

PM na 100% są prywatne. Jako moderator nie mam poglądu do Twoich prywatnych korespondencji.

A co w momencie, gdy ktoś zaraportuje w komunikatorze?

@Down, już Cię zacytowałem, że to nie Fotka. :F

EDIT: Chociaż te pomogły nie były złe. Przynajmniej wiedziałem z kim mam do czynienia - bo sorry, ale jak user ma kilkaset postów i tylko kilka(naście) pomogłów, to chyba jest coś nie tak.

Edytowane przez FlameRunner
Gość
komentarz
komentarz

Szkoda, że usunięte zostały punkty pomógł. Ja to miałem 20 to jeszcze przeżyję, ale niektórzy co mieli paręset mogą się obrazić.

Wątpię. Sam jakoś nie mam żalu.

Prawdziwą rolą forum jest pomagać innym, uczyć i wyjaśniać a nie trzepać gwiazdki i plusiki. To nie Fotka :D .

edit: widzę Flame pamięta i to co pisałem wcześniej :D

Lipton
komentarz
komentarz

Zaraportuj to zobaczymy ;)

Gość
komentarz
komentarz
EDIT: Chociaż te pomogły nie były złe. Przynajmniej wiedziałem z kim mam do czynienia - bo sorry, ale jak user ma kilkaset postów i tylko kilka(naście) pomogłów, to chyba jest coś nie tak.

Uhmm.. nie do końca. CeBa np. miał taki a nie inny stosunek pomogłów do postów bo pisał w zestawach - a tam bardzo rzadko ktoś kogoś nagradzał za doradztwo.

Zresztą.. teraz rating jest anonimowy więc będę mógł Ci wrzucić 10 minusów dziennie a Ty nawet nie będziesz wiedział że to ja. Na Goldenline z tego zrezygnowali i zostawili SAME plusy, przy czym sam oficjalnie wnioskuję o to w tym momencie.

Zjawa123
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak czytam ten temat, to rzeczywiście jaja były :)

Regulamin z Zestawów:

94604627.th.jpg

:E

Edytowane przez Zjawasaki
Lipton
komentarz
komentarz

Popieram to :)

FlameRunner
komentarz
komentarz

Zaraportuj to zobaczymy ;)

No poszło. Widzisz coś?

Uhmm.. nie do końca. CeBa np. miał taki a nie inny stosunek pomogłów do postów bo pisał w zestawach - a tam bardzo rzadko ktoś kogoś nagradzał za doradztwo.

Zresztą.. teraz rating jest anonimowy więc będę mógł Ci wrzucić 10 minusów dziennie a Ty nawet nie będziesz wiedział że to ja. Na Goldenline z tego zrezygnowali i zostawili SAME plusy, przy czym sam oficjalnie wnioskuję o to w tym momencie.

Napisałem "chyba". Bo jednak CeBa należy do wyjątków. ;)

No a ja się podpisuję pod wnioskiem. Bo w obecnej formie to świetne pole do nadużyć.

Gość
komentarz
komentarz

Na dobrą sprawę można byłoby w ogóle się tego pozbyć. Za dużo kontrowersji jest wokół okoliczności przyznawania tych punktów przez userów.

Np. sławne "jak pomogłem kliknij pomógł".

Lipton
komentarz
komentarz

Nic nie dostałem, albo nie mam uprawnień, albo jest coś zepsutego z raportami...

FlameRunner
komentarz
komentarz (edytowane)

Nic nie dostałem, albo nie mam uprawnień, albo jest coś zepsutego z raportami...

No to w takim razie może jakiś global mod lub admin powie, czy dostał ten raport?

EDIT:

W sprawie oceniania postów. Po przemyśleniu stwierdzam, że całkowita rezygnacja z minusów jest pomysłem chybionym. Bo czasem trafia człowiek na jakiegoś naprawdę głupiego posta, a który nie bardzo nadaje się na raport. I wtedy taki minusik nie zawadzi. Aczkolwiek limit powinien być ustawiony dużo niżej, max. 5 minusów na dzień i rangiści powinni widzieć kto go dał, żeby mogli zapobiegać nadużyciom.

EDIT #2:

Czy ktoś z administracji mógłby napisać temat wyjaśniający za co konkretnie przyznawać/odbierać punkty reputacji?

EDIT #3:

259ii2u.jpg

To aby na pewno po polsku?

Edytowane przez FlameRunner
airdamien23
komentarz
komentarz

Forum teraz jest o wiele lepsze ;)

Świetna robota :brawa:

Gość
komentarz
komentarz

A da się jakoś wyświetlić wszystkie posty danego użytkownika, a nie tylko ostatnie 200?

Szukajka też tylko tyle znajduje.

Gość
komentarz
komentarz

.. plus ciekawe że można raportować wielokrotnie oraz w przypadku pojedynczego postu nic się nie pojawia że post był zgłaszany.

W efekcie raportując temat np. z lakoniczną nazwą nie wiem czy przypadkiem np. Nudziarz nie dostał już 5 takich..

Gość
komentarz
komentarz

W efekcie raportując temat np. z lakoniczną nazwą nie wiem czy przypadkiem np. Nudziarz nie dostał już 5 takich..

Akurat tego możesz być pewien, bo ja w ogóle nie mogę odbierać raportów ;).

Gość
komentarz
komentarz

Mało tego.. edytując post nie jestem w stanie już dorzucać samej adnotacji. Działa jedynie gdy zaznaczy się wyświetlanie pola Edytowane przez.

Niby nic to nie bruździ w kwestiach moderacyjnych, po prostu pozostała się jedna metoda z dwóch.

jacmiszcz92
komentarz
komentarz

hej. dawno mnie nie bylo. fajny ten nowy wyglad ^^

djmakus
komentarz
komentarz (edytowane)

uhh...ciężko się przyzwyczaić...

ale wygląda bardziej "nowocześnie" :)

mnie sie minusy nie podobają :P

PS: nie ma polskich znaków w podpisie (przynajmniej u mnie)

PS2: brakuje mi guziczka "TOP" który od razu przenosi na samą górę

Edytowane przez djmakus

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.