x-kom hosting

Zupełnie nowe ForumPC.pl !

Kamix
komentarz
komentarz

Fajnie, a mi już jakiś raczej jakiś fanboy SE przyminusował :D

Jestem wyróżniony.

FlameRunner
komentarz
komentarz

Już tego problemu nie będziesz miał :)

Przed chwilą wyłączyłem możliwość przyznawania "-". Zostały tylko same "+".

Ech... Dobrze by było, jakby minusy zostały, tak ze dwa na dzień, na różne "specjalne okazje". Nie dasz się namówić na ich przywrócenie z takim limitem?

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Nie wiem, czy już ktoś o tym pisał (nie mam czasu przeglądać wszystkich stron w temacie), ale po zaraportowaniu posta przycisk "Raportuj" nie znika. Mi osobiście oczywiście to wisi, ale czy takie rozwiązanie nie przysporzy pracy, a w każdym razie kłopotu (konieczność częstszego czyszczenia skrzynki) moderatorom?

dar55
komentarz
komentarz

frog nie martw się , nie zapchasz skrzynki bo raport nie idzie do nich :) 

poza tym przy RAPORTUJ pokazuje się wykrzyknik na znak że juz było raportowane 

Gość
komentarz
komentarz

poza tym przy RAPORTUJ pokazuje się wykrzyknik na znak że juz było raportowane 

Nic takiego nie widzę, normalnym użytkownikom się to raczej nie wyświetla ;).

dar55
komentarz
komentarz

masz rację , szaraki i HD nie widzą   ;] sparwdzone   :)

FlameRunner
komentarz
komentarz

masz rację , szaraki i HD nie widzą   ;] sparwdzone   :)

No a można zrobić, żeby wszyscy widzieli? Bo wiedza, czy post jest już raportowany bywa przydatna.

nitro07
komentarz
komentarz (edytowane)

nazwa działu komunikacja i łączność zawiera błąd

kil.JPG

post-5519-1249458836,88_thumb.jpg

sagemik
komentarz
komentarz

U Mnie [Opera] nie ma takiego problemu.

Mbroziak
komentarz
komentarz (edytowane)

Przed chwilą wyłączyłem możliwość przyznawania "-". Zostały tylko same "+".

No i dobrze. A i moglibyście zrobić "cytuj selektywnie" jak to było kiedyś. Było bardzo przydatne! I mogło by też pokazywać ile kto ma reputacji pod avatarem.

Mattix95
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak wróciłem z wyjazdu i zobaczyłem to odmienione forum , to pomyślałem ,, Co wyście z tym forum zrobili '' :P , teraz przyzwyczaiłem się i nawet zaczyna mi się podobać :) . Coś jest nie tak z tzw. Szybką odpowiedzią ; Muszę kliknąć w białe pole z napisem ,, kliknij w to pole , aby otworzyć szybką wypowiedź '' i potem jeszcze raz w białe pole i odczekać ze 2 sekundy zanim będę mógł coś napisać .

Cytaty selektywne - cały czas kiedyś tego używałem ( kiedy była taka potrzeba - rzecz jasna ) . Teraz nawet nie wiem jak zacytować kogoś , oprócz ręcznego wpisania tagów Quote .

Punkty reputacji pod avatarem też by się przydały . Często sam zakładam tematy i na przykład nie znam się w tej dziedzinie , a patrząc po punktach reputacji wiem z kim mam do czynienia . Nie raz ktoś nowy gada głupoty ( delikatnie mówiąc ) i wciska kit osobie nie znającej się. Potem dopiero moderator może zareaguje i upomni ,, wciskającego kit '' , ale może być za późno , bo np. komuś się bardzo śpieszy , a tylko on odpowiadał w temacie .

Zauważyłem także to : http://img193.imageshack.us/img193/159/xxxp.png

To jest jakiś dodatkowy opis czy błąd skryptu / moda ?

Jeszcze na starym skrypcie był taki błąd ; Gdy edytowałem posta z linkiem już zakodowanym w tagi BBCode i zakańczałem edycję link ,, zepsuł się :P '' , a jak podawało się kilka linków w jednym poście i wszystkie poszły ... to można było się zdenerwować . Czy dalej te zjawisko występuje ? ( zaraz edytuję posta i sprawdzę :) ) .

Edit :

Edytowałem i problem wreszcie nie występuje ;)

necik
komentarz
komentarz

Zauważyłem także to : http://img193.imageshack.us/img193/159/xxxp.png

To jest jakiś dodatkowy opis czy błąd skryptu / moda ?

Używasz przeglądarki IE?

Mattix95
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie , używam najnowszego Firefoxa w wersji bodajże 3.52 , ale ręki uciąć nie dam . IE nie używam wcale .

Edit :

Tak , to na pewno wersja 3.5.2 . A gdyby wyświetlało się tak u wszystkich Administratorów / Moderatorów / Pomocników czy Vipów nie pisałbym tutaj . Myślałem że to błąd bądź jakiś dodatkowy opis :)

Pod IE ten sam błąd . Nawet po kilkukrotnym odświeżeniu strony .

FlameRunner
komentarz
komentarz (edytowane)

28. Znalazłem buga w komunikatorze. Gdy chcę przejść z "Moje rozmowy" do piątej (ostatniej) strony rozmowy z 82 "postami", to mnie wywala na stronę dziewiątą (&st=160).

EDIT: Rozmowa urosła do sześciu stron. I nadal mnie przenosi dwukrotnie za daleko (&st=200, zamiast 100).

Popek
komentarz
komentarz

No to powiem tak, że oceniam 'nowe' forum na jakieś 7/10. Gdy wchodziłem na forum, akurat wafelki jadłem i niefortunnie się zaskoczyłem powodując, że dany prowiant znalazł się na klawiaturze ^^" Dziękuje ekipie xD

Jedyne co mi się nie podoba to styl forum, do którego najwidoczniej muszę się przyzwyczaić.

Za to największym bajerem jest ten pasek na prawo, zrobiłem takie łooo.

nitro07
komentarz
komentarz

brak polskich znaków diakrycznych w Pomocy - na IE8

PaQre
komentarz
komentarz

Mam radę te bardzo długie posty w IE.8

Wystarczy dać ustawienia i odznaczyć Widok Zgodności(pod Pracuj w trybie Offline)

Kamix
komentarz
komentarz

Wnioskuje o przetłumaczenie SB, co prawda każdy angielski na tyle umie, ale jednak forum polskie, prawda?

A to 5 minut...

  • 1 miesiąc później...
necik
komentarz
komentarz

Forum zostało zaktualizowane do wersji 3.0.3 - jeżeli widzicie jakieś błędy to piszcie śmiało w tym temacie :)

Shoutbox będzie online za około godzinę.

MarekM25
komentarz
komentarz

Nie wiem czy u wszystkich, ale u mnie w logu zamiast napisu forumpc.pl jest IPBoard. Korzystam z firefoxa

[edit]

U mnie już jest dobrze.

Gość
komentarz
komentarz

Ctrl + F5 i faktycznie - mam to samo.

FlameRunner
komentarz
komentarz

O_O

Dlaczego SB jest na górze strony głównej?

Lucider
komentarz
komentarz

IMO lepiej, większa aktywność ze strony userów będzie ;)

MarekM25
komentarz
komentarz

A moim zdaniem gorzej, ponieważ będę musiał jeszcze, więcej przewijać. Wiem, że mogę zwinąć, ale czasami też czytam SB. Zauważyłem też, że "Obserwowana zawartość" jest nie spolszczone "Forums".

FlameRunner
komentarz
komentarz (edytowane)

"Pomuszcie mi! Ja rzondam pomocy!"

Tyle będzie z tej większej aktywności. :F

Poza tym obecny układ głównej jasno wskazuje, że SB jest ważniejsze od działów tematycznych.

EDIT:

ng616t_th.jpg

Naciśnięcie refresh=jedno więcej nopermission.

Automatyczne odświeżanie - to samo.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.