x-kom hosting

Zupełnie nowe ForumPC.pl !

Gość
komentarz
komentarz
PS: nie ma polskich znaków w podpisie (przynajmniej u mnie)

Są. Przepisz pokrzaczkowane wyrazy jeszcze raz. ;)

nitro07
komentarz
komentarz

przydałaby się też inna skórka - ta wygląda bardzo nie ciekawie na monitorach 17 i mniej calowych...

necik
komentarz
komentarz

przydałaby się też inna skórka - ta wygląda bardzo nie ciekawie na monitorach 17 i mniej calowych...

Jeżeli chodzi o dodatkowy pasek widoczny na stronie głównej to każdy może go schować na stałe.

antos
komentarz
komentarz

Dość ładny ten nowy design. Tylko z biegiem czasu przydało by się dodać jeszcze ze dwie wersje kolorystyczne, bo ta się może znudzić.

Dało by się stworzyć coś na wzór asystenta z poprzedniego forum? Bo bez niego muszę się trochę więcej na klikać.

Może marudzę, ale znajduję żadnego zastosowania dla tego kalendarza. :P

Przydało by się zmienić teksty "Pokaż nową zawartość" oraz "Istnieje XX nowych wpisów" na jakieś bardziej "normalne"

Ten nowy komunikator też fajny. Więcej błędów nie znalazłem, a jakieś niedociągnięcia będę zgłaszał zaraz jak je wyłapię.

Gość
komentarz
komentarz

 

(...)

PS: nie ma polskich znaków w podpisie (przynajmniej u mnie)

ę

Usuń obecny podpis i jeszcze napisz ;)

FlameRunner
komentarz
komentarz (edytowane)

Usuń obecny podpis i jeszcze napisz ;)

Już mu to Evil powiedział. ;)

Ja zaś nie mogę się doprosić, żeby jakiś administrator (dokładnie!) wytłumaczył mi, co robi przycisk "raport" w komunikatorze. ;>

Równie dziwna wydaje się możliwość usunięcia/edycji "posta" w rozmowie prywatnej.

EDIT: Jeszcze jeden fail jest. Mamy 22:34, a po najechaniu na jakiegoś nicka na liście przeglądającyh temat pojawia się dymek z godziną 10:34. Przydałoby się ustawić dla tej funkcji zegar 24h. ;)

Edytowane przez FlameRunner
Gość
komentarz
komentarz

Ja zaś nie mogę się doprosić, żeby jakiś administrator (dokładnie!) wytłumaczył mi, co robi przycisk "raport" w komunikatorze. ;>

Równie dziwna wydaje się możliwość usunięcia/edycji "posta" w rozmowie prywatnej.

No ale tu chyba nie ma zbyt wiele do wyjaśniania... wyobraź sobie, że dostajesz np wulgarną PMkę :E

i robisz donos do moderatora, wysyłając mu screen'a. Zamiast robić coś takiego można użyć raportu ;).

necik
komentarz
komentarz

Zgłoś jakąś prywatną wiadomość to sprawdzę jak to działa :)

Jakob
komentarz
komentarz

EDIT: Jeszcze jeden fail jest. Mamy 22:34, a po najechaniu na jakiegoś nicka na liście przeglądającyh temat pojawia się dymek z godziną 10:34. Przydałoby się ustawić dla tej funkcji zegar 24h. ;)

Bo to co wyskakuje w tym dymku, informuje nas kiedy ostatnio użytkownik był aktywny na forum ;)

FlameRunner
komentarz
komentarz

No ale tu chyba nie ma zbyt wiele do wyjaśniania... wyobraź sobie, że dostajesz np wulgarną PMkę :E

i robisz donos do moderatora, wysyłając mu screen'a. Zamiast robić coś takiego można użyć raportu ;) .

Przeczytaj trochę wcześniej. Testowo zaraportowałem PM'kę. Lipton stwierdził, że raportu nie widzi i nikt inny się nie zgłosił.

Dlatego pytam kto widzi te raporty? Czy w ogóle one do kogoś dochodzą? I czy osoba czytająca taki raport ma dostęp tylko do raportowanej wypowiedzi, czy też do całej dyskusji?

Zresztą wiesz jakie jeszcze mam wątpliwości co do obecnego komunikatora. :F

Zgłoś jakąś prywatną wiadomość to sprawdzę jak to działa :)

Zaraz, wygeneruję najpierw jakąś rozmowę na kilka "postów", żeby sprawdzić od razu do czego ew. masz dostęp.

Bo to co wyskakuje w tym dymku, informuje nas kiedy ostatnio użytkownik był aktywny na forum ;)

Taa? Najedź na swój nick na dole tego tematu, to się dowiesz, że się pojawiłeś w nim ostatnio 12 godzin temu. :F

necik
komentarz
komentarz

Zaraz, wygeneruję najpierw jakąś rozmowę na kilka "postów", żeby sprawdzić od razu do czego ew. masz dostęp.

Widać treść raportowanej prywatnej wiadomości, czyli:

Będziesz na mnie donosił?!

oraz powód raportu.

FlameRunner
komentarz
komentarz

Widać treść raportowanej prywatnej wiadomości, czyli:

oraz powód raportu.

Aha.

A jesteś w stanie powiedzieć które grupy widzą te raporty? Tak dla pełnego obrazu. :)

necik
komentarz
komentarz

A jesteś w stanie powiedzieć które grupy widzą te raporty? Tak dla pełnego obrazu. :)

Admin, GlobalMod, Moderator.

FlameRunner
komentarz
komentarz

Admin, GlobalMod, Moderator.

To dlaczego koło 14 Lipton takiego raportu nie widział?

Gość
komentarz
komentarz
CeBa np. miał taki a nie inny stosunek pomogłów do postów bo pisał w zestawach - a tam bardzo rzadko ktoś kogoś nagradzał za doradztwo.

Czyli twierdzisz, że rzadko co komu pomagałem? Fakt może masz większą wiedzę odemnie (nie na darmo jesteś w HD) ale proszę Cię - mnie do tego nie mieszaj...

żeby nie było OT:

stary skrypt IMO był bardziej czytelny i wogóle... to kwestia gustu i przyzwyczajenia. ja się chyba niestety nie przyzwyczaję.

Lipton
komentarz
komentarz

Spokojnie być może pojawią się skórki i będzie super ;)

FlameRunner
komentarz
komentarz

Czyli twierdzisz, że rzadko co komu pomagałem? Fakt może masz większą wiedzę odemnie (nie na darmo jesteś w HD) ale proszę Cię - mnie do tego nie mieszaj...

Evil'owi chodziło nie o to, że rzadko pomagałeś, a o to, że rzadko byłeś za to nagradzany. A to dwie zupełnie odmienne sprawy.

Gość
komentarz
komentarz

Czyli twierdzisz, że rzadko co komu pomagałem? Fakt może masz większą wiedzę odemnie (nie na darmo jesteś w HD) ale proszę Cię - mnie do tego nie mieszaj...

Gdybyś przeczytał jeszcze raz ze zrozumieniem to co napisałem, dowiedziałbyś się że dałem Ciebie jako przykład osoby pomagającej w tym dziale i mającej nnnn postów i jednocześnie rzadko dostającej za to punkty pomógł, razem z innymi Tobie podobnymi userami siedzącymi w tym konkretnym dziale.

Nie wiem czemu rozpatrujesz moją wypowiedź jako wycieczkę osobistą.

EDIT: j.w.

Gość
komentarz
komentarz

Aha to sory. Ale przecież u mnie nie było tak źle z punktami pomógł, wyprzedzały one nawet moje posty (np 1200postów, 140pomogłów).

Spokojnie być może pojawią się skórki i będzie super 

czekamy :)

Error
komentarz
komentarz

fotki nie ma sprawy nie rozumiem czemu ktos zamyka temat jak jest problem ...

//od tego jest temat zbiorczy, scalam.

//kajzer

Bez tytułu.jpg

Bez tytułu_2.jpg

post-8820-1249202030,01_thumb.jpg

post-8820-1249202043,18_thumb.jpg

Lipton
komentarz
komentarz

Spróbuj wyczyścić ciasteczka i historie jak to nie pomoże reinstall opery.

Niestety, ale coś się dzieje z IP.Board 3.0 na tej przeglądarce...

necik
komentarz
komentarz

nie rozumiem czemu ktos zamyka temat jak jest problem ...

To chyba logiczne że wszystkie błędy powinny być zgłaszane w jednym miejscu? Przecież nie będę później przeglądał połowy forum w poszukiwaniu błędów...

webber
komentarz
komentarz

W profilu znajdują się dwa pola z Jabberem:

j.png

To niższe przeniesione ze starej wersji skryptu, to wyższe zintegrowane z IPB3.

FlameRunner
komentarz
komentarz (edytowane)

Listy ciąg dalszy:

18. SB jest po angielsku. Nie żeby mi to utrudniało korzystanie z niego, ale skoro forum ma polskiego langa, to można by się już tego trzymać.

19. W pełnej edycji posta (postu?) przycisk podglądu też jest po angielsku.

20. Wyszukiwarka SB jest bezużyteczna. Konia z rzędem temu, kto mi powie jak odnaleźć shouty z dzisiejszej nocy.

21. Można liczyć na inne skiny?

22. Czy wielkim problemem byłoby umieszczenie ikonki przenoszącej do komunikatora w polu w prawym górnym rogu?

23. Miniaturka w tymże polu powinna być generowana z avatara, nie ze zdjęcia użytkownika.

24. Wyszukiwanie tylko ostatnich 200 postów usera.

Edytowane przez FlameRunner
necik
komentarz
komentarz
21. Można liczyć na inne skiny?

Kiedyś pewnie tak, na razie jednak pozostanie domyślny styl.

22. Czy wielkim problemem byłoby umieszczenie ikonki przenoszącej do komunikatora w polu w prawym górnym rogu?

Wybacz że odpowiadam pytaniem na pytanie, ale czy wielkim problemem jest kliknięcie w prawym górnym rogu na nazwę użytkownika i wybranie z listy "komunikator"? Tak to zostało zaprojektowane aby było w całości funkcjonalne (a nie opcje porozrzucane po różnych miejscach).

23. Miniaturka w tymże polu powinna być generowana z avatara, nie ze zdjęcia użytkownika.

Chodzi o tabelkę "Dzisiejsi top użytkownicy"? Wstawcie sobie zdjęcie w profilu i po problemie :)

Pozostałe zgłoszenia w trakcie weryfikacji / naprawy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.