x-kom hosting

Windows 7 - ogólna dyskusja.

jacmiszcz92
komentarz
komentarz

A jak bedzie wygladac ta aktualizacja? Wszystko samo sie zrobi jak w przypadku innych aktualizacji czy bedzie to wygladac tak jak format ale od momentu wgrywania plikow windowsa? Bo rozumiem ze nic (pliki) poza windowsem nie ulegnie zmianie?

Gość
komentarz
komentarz
A jak bedzie wygladac ta aktualizacja? Wszystko samo sie zrobi jak w przypadku innych aktualizacji czy bedzie to wygladac tak jak format ale od momentu wgrywania plikow windowsa? Bo rozumiem ze nic (pliki) poza windowsem nie ulegnie zmianie?

No i się nie mylisz. Twoje osobiste pliki nie ucierpią, wydaje mi się że system zrobi wszystko za Ciebie i zainstaluje jak viste - czyli poprostu podmieni jej pliki, system będzie dalej na danej partycji.

jacmiszcz92
komentarz
komentarz

kamień z serca :)

Michel122
komentarz
komentarz

witam.mam moze troche glupie pytanie ale czy dzisiejsze gry beda chodzic na win7??? ma on byc przeciez tylko 64 bitowy, a wszystkie wspolczesne gry sa pisane na 32 bitowe systemy, a tryb zgodnosci chyba nie wystarczy...

Kamix
komentarz
komentarz
ma on byc przeciez tylko 64 bitowy, a wszystkie wspolczesne gry sa pisane na 32 bitowe systemy, a tryb zgodnosci chyba nie wystarczy...

On będzie i 64 i 32 bitowy to pierwsze.

A gry będą chodzić. Dzisiejsza 64 bitowa Vista bez problemu uruchamia wszystkie nowe gry i większość starszych ;)

expower
komentarz
komentarz

Ja mam x64 i wszystkie gry działają bez problemu!! Oczywiście sam nie testowałem Tibii, więc nie wiem czy działa :P.

Mattix95
komentarz
komentarz

Szkoda że jest małe niedopatrzenie w tray'u . Bo jak ma się włączone pobieranie albo stronę internetową i się najedzie ( tylko najedzie ) na ikonę firefoxa pokazują się 2 miniaturki ( strony i okna pobierania ) ale nie są one odświeżane . Chodzi mi o to że pokazuje miniaturkę ( stan ) pobierania z poprzedniej maxymalizacji okna ;) . Jestem ciekawy czy można wysłać do Microsoftu jakiegoś Mail'a ( sugestie , poprawki itp. ) odnośnie Windows Siódemki .

Hammer
komentarz
komentarz

U mnie na "siódemce" nie działają najnowsze Catalysty czyli 9.2 ktoś jeszcze miał z tym problem ?

Mattix95
komentarz
komentarz

U mnie za to lepiej Hammer . Siódemka sama pobrała mi stery do Radeona 3200 i przy uruchomieniu komputera ( po zalogowaniu ) Jest niby dolny pasek , zegar i użycie proca i ramu bez ikon . Ale jak kliknę w miejsce Computer ( po omacku :D To się włącza ) . Miałem odinstalować stery które on ściągnął i zainstalować swoje ale nie mam coś na to czasu :)

necik
komentarz
komentarz

UWAGA - nowe wątki prosimy zakładać w subforum "Windows 7". Nie ma potrzeby pisania wszystkiego w zbiorczym temacie ;)

  • 9 miesięcy później...
Pawel9588
komentarz
komentarz

główną zaletą windowsa 7 dla mnie jest to że on lepiej sobie radzi z procesorami kilku rdzeniowymi. Ponieważ na xp to jeden procesor jest przeciązony a drugi ma np 10%. A w windowsie 7 po 50%.

Kamzilla
komentarz
komentarz

Przesiadłem się z Windows XP (użytkowałem Viste i 7, ale to w rodzinie wiadomo jakieś 10h nie więcej). Moje wrażenia? Mam Windows 7 64 Bit, wszystkie programy działają bez problemu, gry też (GTA IV działa, ale na razie mam zintegrowaną grafikę bo nie przyszedł jeszcze Radeon), wiadomo trochę tnie ale to wina karty... Fajny interfejs, szybko działający komputer, szybkie włącznie i wyłączanie systemu... Na prawdę jestem zadowolony! :)

Sonido
komentarz
komentarz

 Szybkie włączanie i wyłączanie? :lol2: o tym raczej nie można mówić odnośnie systemów Microsoftu. 

Kamzilla
komentarz
komentarz

Ja odczuwam takie wrażenie, w porównaniu do innych systemów...
Robię zamknij, dosłownie 5sek i już... Nigdy tak nie miałem, zawsze to jeszcze z 20sekund mielił...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.