x-kom hosting

Windows 7 - ogólna dyskusja.

Hammer
komentarz
komentarz

A jak jest z tymi MP3 rzeczywiście je ucina ? Uruchamiał ktoś na "siódemce" gry typu GTA 4, Crysis, Far Cry 2 ?

expower
komentarz
komentarz

Witam! Otóż w weekend testowałem jak działa Crysis: Warhead. Działa nieźle, lecz po wyłączeniu gry czasem się restartuje PC :(.

Hammer
komentarz
komentarz

Ok, system działa nieźle,jest szybki a do tego ładny programy z Visty w 95% działają, gry też chociaż było pare problemów ale łatwych do zwalczenia np. GTA 4 trzeba uruchamiać w trybie zgodności z Windows 2000, moje MP3 też są całe :). Nie podoba mi się ten pasek jest za gruby jakoś przyzwyczaiłem się do cienkiego paska u dołu. System używa około 800MB bez uruchomionych programów. Ogólnie to polecam wszystkim, warto ściągnąć tym bardziej że można jeszcze przez tylko parę dni.

Gość
komentarz
komentarz

Super Systemik :)) Bardzo podoba mi się podgląd okien , i sprowadzenie je do jednej ikony , np jesli mamy 10 okien firefoxa to pojawia sie jedna ikona firefoxa obok startu jak na nią najedziemy mamy do wyboru te 10 okien trochę małych a jak na jedno z nich najedziemy pokaże się ich podgląd w czasie rzeczywistym fajne jest też dopasowanie rozmiaru okna , oraz aero shake:P no i działające dream scene :P

Debowy_Mocny
komentarz
komentarz

Ja tam widziałem windows 7 ultimate beta w akcji.

Staty kompa na którym pracowałem

512 mb ramu

1,70 Ghz procek

System działa płynnie nie było problemów

Sądzę że microsoft ma szanse na sukces z nowym systemem. Muszą ją tylko wykorzystać (czyt nie zwalili sprawy)

Jak wyjdzie im dobrze siódemka w wersji finalnej to microsoft to Mr Gates będzie miał chwile wytchnienia.

expower
komentarz
komentarz
Nie podoba mi się ten pasek jest za gruby jakoś przyzwyczaiłem się do cienkiego paska u dołu.

Da się to łatwo zmienić:

Klikasz na pulpicie prawym klawiszem myszki na personalize-> Taskbar and start menu -> zaznaczasz use small icons.

Sam korzystam z chudego paska.

Sonido
komentarz
komentarz

Jest w tej wersji 7000 takie przewijanie okien na pulpicie jak we wcześniejszym build'cie? Bo nie mogę znaleźć tej funkcji.

expower
komentarz
komentarz
Jest w tej wersji 7000 takie przewijanie okien na pulpicie jak we wcześniejszym build'cie? Bo nie mogę znaleźć tej funkcji.

Hmmm... chyba wiem o co ci chodzi. W viście bardzo mi się podobało. Niestety tutaj tego nie ma... :(

kajzer
komentarz
komentarz

a co z utratą danych ? Microsoft radzi zrobić backup. komuś się tak stało ?

Sonido
komentarz
komentarz

Nic nie straciłem (odpukać). Backup mam na innych partycjach, a nawet jak coś padnie to można (prawie) wszystko odzyskać.

expower
komentarz
komentarz
a co z utratą danych ? Microsoft radzi zrobić backup. komuś się tak stało ?

Nie miałem takiego problemu z utratą danych, mam wszystko na HDD i DVD

Kamix
komentarz
komentarz
Ja tam widziałem windows 7 ultimate beta w akcji.

Staty kompa na którym pracowałem

512 mb ramu

1,70 Ghz procek

Szczerze żadna rewelacja, działałem na Viście Ultimate z 512Ramu i AXP2500+ i śmigała całkiem płynnie, na pewno lepiej niż sie spodziewałem.

Imo wykorzystają, będzie Seven Starter, specjalnie pod takie kompy.

Sonido
komentarz
komentarz
Jest w tej wersji 7000 takie przewijanie okien na pulpicie jak we wcześniejszym build'cie? Bo nie mogę znaleźć tej funkcji.

Już znalazłem - po prostu trzeba wcisnąć scroll na myszy ;)

Mattix95
komentarz
komentarz (edytowane)

A jest jakaś aktualizacja jeżeli np. mam wersję build 7000 to w środku samej siódemki mógłbym zaktualizować do bety i odinstalować siódemkę b 7000 ( nie lubię się bawić w VBoxie ;) ) i zainstalować beta ?

Czyli Windows Siedem przystosowuje się do konfigu komputera ? ;) Dobrze będzie działał bez Virtual Boxa na drugiej partycji która będzie pusta a załóżmy na C będzie xp ?

Edit :

Sorry, Windows 7 Beta downloads are no longer available. If your download was interrupted, you can still finish it. And, you can still register for a product key or look up the key you've already gotten.*

I nigdzie na stronie Microsoftu nie mogę tego pobrać a z innych stron są przekierowania na stronę Microsoftu :( . Mam już klucz i chcę go ściągnąć ... Jakieś pomysły ? Nie rozumiem tylko zwrotu downloads are no longer available . Czy to znaczy że już nie mogę ściągnąć W7 ?

Edit 2 :

Windows 7 będzie ściągany z serwerów etapami ? po 10 lutego nie będzie można już uruchomić pobierania, ale Ci, którzy rozpoczęli pobieranie wcześniej, będą mogli je dokończyć po ustalonym przez Microsoft deadline.

Czyli się spóźniłem :(:(:( ?

expower
komentarz
komentarz

Witam! Niestety po 10 lutego nie można już pobierać siódemki jeśli masz już klucz - możesz spróbować załatwić od kogoś windowsa.

maxi22
komentarz
komentarz

No właśnie też to odkryłem i teraz trzeba kombinować bo klucz mam ;) Mam nadzieje że na moim kompie będzie chodzić płynnie.

Mattix95
komentarz
komentarz (edytowane)

Dobra , już mam go prawie . Tylko teraz pytanie :

Czy mogę go zainstalować z poziomu XP'ka na oddzielną partycję ? Niestety w tym momencie nie posiadam nagrywarki i nie mam jak wypalić go na płytę ...

maxi22
komentarz
komentarz

Wydaje mi się że jest taka możliwość ponieważ wczoraj instalowałem z poziomu XP tylko instalka była popsuta ;/

Hammer
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja instalowałem siódemkę z poziomu XP przez co zachowałem pliki. Nie miałem możliwości wyboru partycji więc zainstalowałem obok XP a tego już nie mogłem potem używać, mam "7" jako główny system i nie narzekam. Stare pliki z XP zostały w folderze "Windows Old"

Mattix95
komentarz
komentarz

Bardzo dobry Windows ;) Właśnie piszę ze świeżego komputera i naprawdę mi się podoba ;) Intuicyjny Interfejs i nie wiem dlaczego lepsza jakość dźwięku ;)

expower
komentarz
komentarz

Ja mam XP i 7 na dwóch partycjach. Instalowałem z poziomu Biosu.

Sonido
komentarz
komentarz

Nie wiem czemu, ale padły mi gadgets'y (slajdy zdjęć, pogoda, kalendarz, itp.). Jeśli ktoś ma możliwość podesłania tej wbudowanej aplikacji to będę wdzięczny. Nawet w Panelu Sterowania mi ich nie odpala, pomimo, że są.

Może wiecie gdzie znaleźć przywracanie systemu np. z dnia wczorajszego (?) , bo jeszcze wczoraj wszystko mi działało bez zarzutu.

SkaterEskimosKubajj
komentarz
komentarz

Witam. Zainstalowałem W7 wszystko ok. ale jak chciałem zobaczyć osiągi w grach wyskoczył błąd że nie mam dx9. Spoko zainstalowałem dx9.Ale problem występuje nadal czy jest jakiś specjalny dx pod W7 ?? (instalowałem wiele wersji od 2005 do 2009 ale problem występuje nadal).

Pozdrawiam Kubajj.

Hammer
komentarz
komentarz (edytowane)
Nie wiem czemu, ale padły mi gadgets'y (slajdy zdjęć, pogoda, kalendarz, itp.)

@edit

Ja nie mogłem włączyć gadżetów dlatego że wyłączyłęm wcześniej UAC. Włączyłem i śmiga

expower
komentarz
komentarz

A ja od początku nie miałem gadżetów :(.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.