x-kom hosting

Windows 7 - ogólna dyskusja.

nitro07
utworzono
utworzono

Windows 7 - temat zbiorczy.

W tym temacie prowadzimy ogólną dyskusję na temat nowego systemu z rodziny Windows.

W temacie jest nie dozwolone wymienianie się linkami innymi niż do oficjalnie udostępnionych źróde przez Microsoft.

Zakrza86
komentarz
komentarz

Póki co to wszystkie informacje nastrajają pozytywnie, chociaż rewolucji nie ma. Ot poprawienie wszystkiego co nie wyszło w Viście+lepsza wydajność zarówno od XP, jak i Visty. Mnie najbardziej ciekawi za jaką cenę będzie można zaktualizować Vistę do siódemki. Bo, że będzie taka możliwośc potwierdził ktoś z Microsoftu. Niektórzy twierdzą, że za darmo, ale ja mam co do tego wątpliwości.

nitro07
komentarz
komentarz

też słyszałem o możliwosci aktualizacji Visty do Windows 7 - aktualizacja ma być dystrybuowana na pendrivach

ibanez
komentarz
komentarz

czy ktos juz probowal instalowac beta build 7000? u mnie podczas pierwszego uruchaamiania zatrzymuje sie na czarnym screenie z napisem na dole ( versja beta wylacznie do testowanie) i dalej sie nie posuwa. co moze byc problemem? czy ktos sie z tym spotkal?

zeniTh
komentarz
komentarz

mój kolega zainstalował już wersję beta słynnej już siódemki ;]

mówił, że jest świetna, ale jak to beta, jeszcze ma pare błędów ... mówił coś o połączeniu internetowym ... ale nie wiem o co chodziło ...

m.in świetną sprawą jest aero shake i aero snap ( filmiki na youtube ) a co do wydajnośći to chodzi jak XP :P

Wieszak
komentarz
komentarz
mój kolega zainstalował już wersję beta słynnej już siódemki ;]

mówił, że jest świetna, ale jak to beta, jeszcze ma pare błędów ... mówił coś o połączeniu internetowym ... ale nie wiem o co chodziło ...

m.in świetną sprawą jest aero shake i aero snap ( filmiki na youtube ) a co do wydajnośći to chodzi jak XP :P

czyli fatalnie?

7 to poprawiona Vista :) A Vista na porządnym sprzęcie wydajnościowo bije XP na łeb, na szyję.

Tylko czekać aż będzie w sprzedaży... Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z obietnicami, będziemy mogli zobaczyć ją na sklepowych półkach na początku 2010 ;)

Lucider
komentarz
komentarz

No no no, czyżby Windows uruchomił trybiki odpowiedzialne za logiczne myślenie i udostępni opcję aktualizacji z Visty? Pod żadnym pozorem nie uwierzę, że będzie to darmowe, za bardzo odbiłoby się to na zarobkach. Znając życie będzie w tej samej cenie co sam system.

byku
komentarz
komentarz

Darmowy upgrade ma być dla tych, którzy w ostatnich momentach zaopatrzą się w Vistę.

joka
komentarz
komentarz

Mam pytanko?mam laptopa asus z Vista wywaliło mi korki i był przez chwile wyłączony, jak go uruchomiłam ponownie to obraz troszke sie zmienił wszyskie litery sa jakby przymulone,wieksze i słabszy kolor :unsure: niewiem co jest?przywracałam system do poprzedniego dnia i tak tak samo :angry: Wie ktos moze o co tu chodzi?bo mi sie wzrok całkiem popsuje :blink:

Hammer
komentarz
komentarz

Może po prostu zmieniła się rozdzielczość ekranu(chociaż się to samoistnie nie dzieje), mógł paść sterownik.

Buster
komentarz
komentarz

Szczerze powiem, że z lekką niecierpliwością czekam na ten system :) Może wreszcie odbierze pałeczkę najpopularniejszego OS XP'kowi ;) W PC formacie była recenzja bety, chwalą ją sobie :)

kajzur
komentarz
komentarz

Cześć ;) Mem beta Windowsa Seven, i ogólnie piszą w necie, że aby zainstalować go, bez kodu seryjnego, trzeba cofnąć zegar biosa do 2007 r., tylko problem pojawia sie jeśli chce go zainstalować na VirtualBoxie, można coś na to poradzić, by się zainstalował? Próbowałem seriale do Visty, nie działają.

Pozdro ;)

piodor
komentarz
komentarz

testowałem w7 na wirtualnej maszynie , działa szybko sprawnie itp. fajną opcją jest również taka że po przesunięciu okna za ekran zostaje ono przywrócone , wyskalowane żeby za dużo miejsca pulpitu nie zajmowało-super

Ebola
komentarz
komentarz

Znana jest juz moze cena przewidywana?

kajzur
komentarz
komentarz

A jaki serial podałeś przy rejestracji?

Hammer
komentarz
komentarz

Widzę że trzeba się jeszcze wstrzymać z zakupem Visty, o Windows 7 ludzie wypowiadają się bardzo dobrze więc trzeba pociągnąć jeszcze trochę na starym XPku

Zakrza86
komentarz
komentarz

"Tydzień temu pisaliśmy o przygotowaniach Microsoftu do uruchomienia kolejnej edycji programu umożliwiającego tańsze lub bezpłatne uaktualnienie do Windows 7. Tymczasem, redaktorom serwisu Tech ARP udało się dotrzeć do wewnętrznej korespondencji na ten temat.

W ramach programu wszyscy klienci którzy w okresie pomiędzy pierwszym lipca tego roku, a datą premiery nowego systemu nabędą komputer wraz z systemem Windows Vista w wersji OEM uzyskają prawo do bezpłatnej aktualizacji do Windows 7. Wyznaczony przedział czasowy ma charakter ramowy, dzięki czemu będzie mógł być zawężany przez producentów sprzętu.

Na bezpłatną aktualizację liczyć będą mogli jedynie świeżo upieczeni posiadacze systemów Windows Vista Home Premium (do nowej wersji Home Premium), Windows Vista Business (do nowej wersji Professional) oraz Windows Vista Ultimate (do nowej wersji Ultimate). Microsoft nie zajął oficjalnego stanowiska w sprawie. Stwierdził, że informacja miała charakter konsultacyjny, ale nie ma nic więcej do dodania na dzień dzisiejszy."

Żródło: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&am...ji+do+Windows+7

To pięknie. Nie dość, że mam Home Basic, to jeszcze nie kupiłem go w lipcu. To jest niesprawiedliwe;(

Gość
komentarz
komentarz

Ehh szkoda słów. Mogli by się postarać i by jakiś porządny system wyszedł a nie takie gó*no jak Vista :kwasny: Pewnie będzie tak samo niedorobiony... XP Rulezz :!:

BraYneX
komentarz
komentarz

7 zapowiada się bardzo dobrze. piszą że będzie można wymienić viste na 7 czy to prawda bo w lutym viste kupiłem ale nie używam?

darexD
komentarz
komentarz

Ja temat o tym robiłem :P Ale nie mogę go znaleźć

derPole
komentarz
komentarz

mam problem:

na forum, 8 stycznia o 8:47 AM ukazalo sie ze gosciu z microsoftu napisal 8 stycznia o 9:17 PM post, ze win7 beta bedzie dostepna za 24 godziny

jak mam to rozumiec???

czynmydobro4fun
komentarz
komentarz

Windows 7 jest już dostępny od kilku dni. Ja poczekam jednak na wersję finalną.

derPole
komentarz
komentarz

ale nie oficialnie, mysle ze bede jednym z tych 2,5 millinow szczesciarzow xD

Zakrza86
komentarz
komentarz

Ok, skoro można już (albo będzie można od jutra) pobrać oficjalnie i legalnie wersję beta to mam pytanie jak ją zainstalować pozostawiając jednocześnie Vistę, którą mam obecnie?

czynmydobro4fun
komentarz
komentarz

Utwórz maszynę wirtualną. Polecam Sun xVM VirtualBox albo Virtual PC 2007 SP1. Nie podam linków bo nie wolno ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.