x-kom hosting

Reklama forum a gadżety

Buster
komentarz
komentarz
jeszcze mozna pomyslec o podkladkach pod mysz jak Cusek napisal w pierwszym poscie

Nie wiem czy by się na to znalazło chętnych bo tu połowa na pro podkładkach daje :D

Ja też wolałbym te gadżety bez nicku (na smycz i długopisiki bym się skusił :) )

Azibiz
komentarz
komentarz

ja wogole podkladnie nie uzywam :D

ale dlugopisu juz tak :D

trzeba zrobic ankiete jak Mateusz napisal bo teraz jeden mowi ze chce to a drugi ze nie chce tam tego

dziekuje ^Kapiszon :) za +ika tez :D

Edit

moze sie jakies jeszcze gadzety nasuwaja na mysl?

moze ktos wrzuci swoje projekty

benkowik
komentarz
komentarz

Ja też na razie proponowałbym smycze, Ci co nie chcą to nie :)

Zrobić listę i po prostu rozpocząć składkę pieniędzy (cena smyczy + 1zł dla forumpc na serwer + cena za przesyłkę )

Azibiz
komentarz
komentarz

moze jednak 2zl by bylo lepsze

benkowik

widzialem twoja stronke, podoba mi sie :D

dlaczego nie sprobojesz zaprojektowac czegos?

czemu temat tak ucichl?

  • 2 tygodnie później...
Popek
komentarz
komentarz

To ja go ożywie :P

Z tego co pamiętam kiedyś proponowałem bizonowi na GG coś takiego. Nie pamiętam co mi odpowiedział, ale chyba żebym sam sobie taką koszulke kupił. I kupie, jak wszyscy będziemy mieli jednakowe :)

lukee8
komentarz
komentarz

gadacie i gadacie a ja chętnie zajrzał bym do tego sklepiku administracja powinna poczynić odpowiednie kroki :P

Gość
komentarz
komentarz

Ja się tylko wtrącę, że podkładka pod mysz to zły pomysł, nie zmienię mojego qcka na coś - powiedzmy szczerze - kiepskiej jakości tylko dlatego, że będzie tam logo forum.

//A każe Ci ktoś wymieniać Panie Mądrala? Za takie głupie komentarze też nagroda czeka.

//Pikuslav

cusek
komentarz
komentarz

Panowie jak wygląda sprawa bo ostatnio mnie tu nie było za co przepraszam:)

Gość
komentarz
komentarz
Panowie jak wygląda sprawa bo ostatnio mnie tu nie było za co przepraszam:)

Wystarczy poczytać posty wyżej. Nic się nie zmieniło...

cusek
komentarz
komentarz

A są jakieś na miary na jakaś firmę? i która koszulka jest wybrana bo moge sie dowiedzieć co i jak

necik
komentarz
komentarz

Gdy pojawią się jakieś gadżety ForumPC.pl to na pewno da się to zauważyć ;)

Lipton
komentarz
komentarz

Najpierw potrzebna jest zgoda administracji potem konkurs na projekt, zbiórka pieniędzy, zamówienie, rozesłanie koszulek do poszczególnych użytkowników.

cusek
komentarz
komentarz

Jest tu 8 stron a administracja nic nie wie?? eeee Coś jest nie tak:)

Sonido
komentarz
komentarz

Wszystko wiemy :D spokojnie.

aXE
komentarz
komentarz

Zróbcie grę ForumPC xD Będzie się warnowało i banowało ludzi :) Dobra reklama :)

A tak na serio to ja bym sobie taki długopis z ForumPC chętnie nabył :D

cusek
komentarz
komentarz
Wszystko wiemy biggrin.gif spokojnie.

To siem ciesze tylko dlaczego to nie rusza?

Kamzilla
komentarz
komentarz

Z dnia na dzień coraz bardziej się niecierpliwię :(. Coraz bardziej mi się wydaje, że ten pomysł jednak upadnie a kupiłbym z chęcią taką koszuleczkę. Mamy już jakieś logo na koszulkę?

byku
komentarz
komentarz

Z dnia na dzień coraz bardziej się niecierpliwię sad.gif. Coraz bardziej mi się wydaje, że ten pomysł jednak upadnie a kupiłbym z chęcią taką koszuleczkę. Mamy już jakieś logo na koszulkę?
Spokojnie. Gadżety zostały wpisane na listę ToDo, lecz jest kilka spraw o wyższym piorytecie, więc musimy cierpliwie poczekać.
cusek
komentarz
komentarz

No to czekamy wolałbym być jednak na bieżąco informowany

GoBi
komentarz
komentarz

Cierpliwość jest cnotą bogów... a że każdy z was jest "bogiem"..... :) Proszę o troche więcej cierpliwości w tej sprawie. Jest wiele spraw na forum o różnym piorytecie "ważności", to co może poczekać to poczeka.

cusek
komentarz
komentarz

I jak te inne sprawy:) szkoda że nie udało się przed świętami. Miły prezent by był :akuku: :cool:

Jeżeli szukacie firmy to znalazłem to http://remar.com.pl/

Jest niedaleko mojego miejsca zamieszkania mogę podejść i dowiedzieć się co i jak jeżeli chodzi o smycze,

  • 1 miesiąc później...
energytom
komentarz
komentarz

Witam, widze ze w temacie zapadla cisza. Zapraszam do wspolpracy z naszą firmą. Zajmujemy się produkcją kubków z nadrukami, koszulek, bluz, kurtek, nawet puzzle robimy :) Jezeli jestescie zainteresowani mozemy zlozyc dla Was projekt na kubek lub koszulke i przedstawic wycene, jezeli chodzi o kubki to cena przy zamowionych 50sztukach to 10zł i jak najbardziej kazdy moze umiescic swoj osobisty login na kubku, nie ma problemu. Pozdrawiam i zapraszam do wspolpracy (www.multiformat.pl). Tomek.

cusek
komentarz
komentarz

Czy projekty są płatne? Jesteśmy zainteresowani, swój projekt jakiś mam głównie rozchodzi nam się o smycze, kubki, podkładki pod mysz,

necik
komentarz
komentarz
Witam, widze ze w temacie zapadla cisza. Zapraszam do wspolpracy z naszą firmą

Dziękuję za ofertę. Do tematu powrócimy bliżej 3 urodzin ForumPC.pl (kwiecień 2009) ;)

energytom
komentarz
komentarz
Czy projekty są płatne? Jesteśmy zainteresowani, swój projekt jakiś mam głównie rozchodzi nam się o smycze, kubki, podkładki pod mysz,

Prześlij mi to co masz na maila, projekty nie są płatne. Napisz też czym dokładnie bylibyście zainteresowani i w jakiej ilości, a ja postaram się zrobić dla Was jakiś interesujący cennik.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.