x-kom hosting

Reklama forum a gadżety

benkowik
komentarz
komentarz

Może nie całą kulę a same linie wewnątrz kuli to byłby COOL :hahaha:

Azibiz
komentarz
komentarz

tylko tez nie wiadomo jakie beda koszulki czy czarne czy biale

Sonido
komentarz
komentarz

Może być problem z wydrukowaniem tych elementów na t-shirt'cie (grafa, mobo itd.) Może nie sam wydruk, a jego jakość może pozostawiać wiele do życzenia, więc może lepiej zostańmy przy czymś prostszym i równie rzucającym się w oczy.

snip91
komentarz
komentarz

A ja proponuję najpierw zapoznać się z definicją logotypu i przejrzeć fora graficzne i zobaczyć jak wygląda logotyp...

Lipton
komentarz
komentarz

Może jednak najpierw zrobić projekt smyczki ?

Po pierwsze będzie taniej, prościej no i może to być machina, która napędzi resztę gadżetów.

Smyczki najlepiej zamawiać przez allegro:

http://www.allegro.pl/item467579744_smycze...woj_nadruk.html

30 sztuk razy 10 zł już jesteśmy na tak zwanym swoim. Jeżeli znalazło by się 50 chętnych w co wierze wtedy po 7 zł wychodzi smyczka + 4-5 zł na przesyłkę do każdego użytkownik. Czym więcej osób tym lepiej.

Co do koszulek pamiętajcie, że czym więcej napisów i kolorów tym koszulka droższa. Zakładamy, że koszulkę chce kupić około 30 osób, przyjmujemy koszulkę białą z jednym kolorem od 30 sztuk mamy rabat 15-20% od koszulki za 30 zł daje to nam cenę 24 zł przy czym 6 zł przesyłka. Znów tak samo jak przy smyczkach czym więcej tym lepiej. Na niektórych aukcjach można dostać rabat nawet do 40%, tyle że chętnych musi być około 70 :)

Aha kubki raczej odpadają, przy 50 chętnych cena za jeden kubek to około 15 zł + 10 zł paczka czyli 25 zł. Szczerze wolę wziąć koszulkę niż kubeczek :P

Polecam też długopisy to już w ogóle tanizna przy 50 sztukach za jeden długopis z nadrukiem forumpc zapłacimy 1,20 zł.

Siedziałem trochę w tym interesie, wiem co i jak. Dlatego nie podniecajcie się od zrobienia projektu do dostania koszulki jest sporo czasu. Najgorzej będzie z wpłatą kasy.

snip91
komentarz
komentarz

Pamiętaj też, że trzeba doliczyć do tego trochę grosza na forum, bo z czegoś trzeba ten serwer opłacić. Chyba, że każdy przy robieniu przelewu za smycze/koszulki dorzucałby od siebie jakąś kwotę (co łaska :D).

Lipton
komentarz
komentarz

Forum dużo z tego nie zarobi. Na długopisach maksymalnie 0.80 zł od łebka, czyli 40 ziko przy sprzedanych 50 sztukach. Koszulki tu też nie można szaleć, sądzę że 2-3 zł od łebka. Fakt, że 200 zł to i tak dużo jeśli forum zarobi na tych smyczach, długopisach i koszulkach.

Polak i co łaska ? :lol:

snip91
komentarz
komentarz

No właśnie. Jakby nie patrzeć to te 250 zł to już dość sporo. A chyba znajdzie się 50 osób, które sobie zakupią takowe rzeczy.

Polak i co łaska ? laugh.gif

Bywają takie przypadki, choć rzadko :D Ale są dobrzy ludzie w Polsce :P

Lipton
komentarz
komentarz

Dobra, więc tak potrzeba na gwałt projektu smyczki, może to być prosty projekt- białe tło i niebieski napis forumpc.pl

Azibiz
komentarz
komentarz

a smycz bedzie tylko z napisem forumpc.pl i bez nicku tak?

snip91
komentarz
komentarz

Smycz proponowałbym z odpinaną końcówką, bo jest to bardziej praktyczne. Właśnie w tej krótszej części można dać nick i napis forumpc.pl. Ewentualnie bez nicku.

Azibiz
komentarz
komentarz

to jest doobry pomysl zeby dac logo i nick w tej krotszej czesci a same logo w dluzszej czesci

Lipton
komentarz
komentarz

No bardzo dobry pomysł :)

Bamu
komentarz
komentarz

Jak dla mnie to na smycz w ogóle się nie pisze !

Lipton
komentarz
komentarz

Czemu nie ?

Mateusz J.
komentarz
komentarz

Każdemu może się podobać co innego :)

Jeśli nie będzie możliwości wprowadzenia obu gadżetów to zorganizujemy ankietę.

Bamu
komentarz
komentarz

Z takich gadżetów jak smycze nie korzystam, a co do koszulek to co innego.

No ale to tylko jak na razie mi smycze nie pasują tak że nie ma sie czym przejmować tylko robić swoje

Gość
komentarz
komentarz

Czmu chcecie upchać wszędzie nick? np ja bym sobie kupił koszulkę ale bez nicka

Duban
komentarz
komentarz

Ja bym się pisał na długopis i koszulkę ;)

Azibiz
komentarz
komentarz

mozna bedzie zrobic tak ze kazdy uzytkownik bedzie chcial cos z nickem lub nie ale z tym bedzie troche zachodu

Duban
komentarz
komentarz

mozna bedzie zrobic tak ze kazdy uzytkownik bedzie chcial cos z nickem lub nie ale z tym bedzie troche zachodu
Dlaczego ? Każdy ma inny nick i poprostu się da puste pole. Jaki w tym problem ? Nawet lepiej :blink:
Lipton
komentarz
komentarz

Azibiz ma rację, koszulka z napisem będzie droższa dlatego przy cenach może być dużo zachodu :D

Azibiz
komentarz
komentarz

jeszcze mozna pomyslec o podkladkach pod mysz jak Cusek napisal w pierwszym poscie

tylko to wtedy z samym logiem bo nick by do tego na 100% nie pasowal :D

Kapiszon
komentarz
komentarz

Na smycz proponuje to cudo z bąbelkami Azbiza xD fajnie by wyglądało ;)

Kamzilla
komentarz
komentarz

Ja na pewno smyczki nie kupię. Ja tam wolę koszulkę ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.