x-kom hosting

Reklama forum a gadżety

cusek
utworzono
utworzono

Mam pewien ambitny pomysł.

Czy ktoś z was zastanawiał się nad szerszą promocją forum po za okienkami www??

Mam tutaj na myśli smycze na klucze, kubeczki, podkładki pod mysz itd.

Sami dobrze wiecie że taki "bajer" dużo daje i pokazuje nasze forum w pozytywny sposób.

Co wy na to żeby wypuścić taką serię?

necik
komentarz
komentarz
Co wy na to żeby wypuścić taką serię?

Masz na myśli jakiś mały sklepik online gdzie użytkownicy za niewielką kwotę mogliby kupić np. smycz lub kubek z logo ForumPC.pl ?

cusek
komentarz
komentarz

Tak, coś w tym stylu, pracuje to w bardzo dobry sposób na mitusmaniaki.pl.

Lucider
komentarz
komentarz

Bardzo szeroko stosowany sposób promocji, ze znanych marek korzysta z tego np. Mozilla. Najważniejsze (o ile będzie wprowadzone), żeby sklepik był subtelnym dodatkiem, a nie najbardziej rozbudowanym miejscem forum, z czerwonymi mrugającymi linkami do niego w każdym miejscu forum itp, żeby nie było że chodzi tylko o kasę. Ale np. koszuleczkę ForumPC o ile ładnie by się prezentowała bym kupił. Najlepiej z opcją dodania Loginu :P

cusek
komentarz
komentarz

Opcja dodania loginu już troszkę na cenie wzrasta, ale zawsze idzie coś wymyślić.

Jest ktoś kto chciałby objąć władzę nad tym? I ktoś kto zrobiłby projekt koszuli i smyczy może na razie.

Potem znajdziemy firmę która się tym zajmie, w tym mogę pomóc niestety na resztę jestem trochę za młody.

  • 2 tygodnie później...
benkowik
komentarz
komentarz

Ja tam bym z chęcią nosił smycz z adresem forum oraz pił herbatkę z kubka przy komputerze xD

Mi się pomysł podoba xD !

ciaciama
komentarz
komentarz

Czesc pieniedzy ze sprzedarzy moznaby bylo przeznaczyc na nowy serwer FPC, ale to chyba oczywiste ;)

EDIT

Moze zrobmy ankiete kto bylby chetny na gadżet z logo forum?

dar55
komentarz
komentarz
Czesc pieniedzy ze sprzedarzy moznaby bylo przeznaczyc na nowy serwer FPC,
nie część a całość

pomysł jest bardzo dobry , nawet działa na innym forum ale tam jest dla chęci posiadania koszulki klubowej (opcje z nickiem też są ) ,

Pajdek
komentarz
komentarz

Jestem za :)

Jakob
komentarz
komentarz

Widziałem na allegro aukcje na których można kupić koszulkę z własnym nadrukiem :) Koszt około 25 zl ale przy większym zakupie może jakieś rabaty, hmmm. A jeśli pomysł by wypalił, to chętnie przy czymś pomoge ;)

mis456
komentarz
komentarz

Świetny pomysł. Kupiłbym smycz i kubek raczej na pewno!

cusek
komentarz
komentarz

ojj cos sie ruszyło kto obejmie sprawe?

necik
komentarz
komentarz

Na początku wybieram się do drukarni. Zobaczymy jaki mają cennik.

cusek
komentarz
komentarz

necik proponuje tak, odezwij sie na gg, prosze bardzo obmowimy to troszke:)

Buster
komentarz
komentarz

Bardzo dobry pomysł, jeszcze trzeba by pomyśleć jakie te gadżety i dać użytkownikom do obejrzenia jakieś wzory :)

Lipton
komentarz
komentarz

Również przyłączam się do tego projektu.

Jestem zorientowany nawet w cenach, bo już kiedyś kupowałem 30 koszulek z nadrukiem. Akurat nasza koszulka nie powinna być droga z przodu napis jedno kolorowy Forumpc, z tyłu nick, a koszulka może być niebieska. Koszt to jakieś 20 zł.

http://www.allegro.pl/item438931601_mega_r...em_155_xxl.html - 19,99 koszt koszulki kolorowej z jednym napisem na klacie, najlepiej wysłać maila z zapytaniem ile kosztowała by koszulka z Nickiem i tym napisem z przodu. Chyba udało by się znaleźć 30 chętnych do tej koszulki, wystarczyłaby niezła reklama na forum.

Bamu
komentarz
komentarz

Już sobie wyobrażam takowa koszulkę " Bamu Moderator" :P (Tak tak wiem że jestem skromny) z adresem forum.

Koszulki to jest chyba najlepszy pomysł, a do tego mała reklama :D zapuścił bym sie z raz w takiej koszulce na uczelnie i populacja forum wzrasta :P

Jakob
komentarz
komentarz

Ja w takiej koszulce do szkoły :)

Troszke mrocznie by było :P

Lipton
komentarz
komentarz

Tylko uprzedzam was że koszulki muszą być w tym samym kolorze, choć fajniej by było żeby modzi mieli zielone, użytkownicy niebieskie a admini czerwone lub żółte.

cusek
komentarz
komentarz

No nie wiem bo tu nie chodzi o wywyższanie się a o pokazanie naszej komputerowej rodziny:P

necik
komentarz
komentarz

Byłem dzisiaj w drukarni, znam już ceny. Teraz porównam je z ofertami dostępnymi w internecie.

Kamzilla
komentarz
komentarz

To suuuper :P

Jeżeli koszulki były by fajne i w miarę tanie to ja biorę :D

Wiadomo, że im więcej tym taniej a co do koszulek z nickiem (od czego mamy markery xD?) joke..

Co do koszulek to byle nie żółte bo do tego pełno robactwa leci.

Optymalny kolor według mnie to CZARNY lub BIAŁY ;)

Pajdek
komentarz
komentarz
Byłem dzisiaj w drukarni, znam już ceny. Teraz porównam je z ofertami dostępnymi w internecie.

Możesz podać te ceny ?? :)

cusek
komentarz
komentarz

Najlepiej czarny jeżeli chodzi o koszulki;p a co do tych smyczy to podam wam jeszcze jedną firmę ino czekam na cynk, a i zastanówcie się jaki rodzaj by był najlepszy czyli:

-2 czesciowa

-1 czesciowa

- na klucze/na telefon

- i na to i na to

Arturozo
komentarz
komentarz

Pomysł bardzo fajny. Sam bym zakupił jakiś gadżet z logiem ForumPC ;) Co do koloru koszulek, wg mnie najlepszym by był czarny lub biały, choć niebieski wcale nie jest zły. Pasuje pod kolorystykę forum ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.