x-kom hosting

Reklama forum a gadżety

Kapiszon
komentarz
komentarz
Jak już coś robić to zrobić to dobrze

Dokładnie. wolę zapłacić 10-15 zł więcej za dodatkowe logo na karku i nick na ramieniu ale za to będę mógł się w tym gdzieś normalnie pokazać... bo o to tutaj chodzi żeby forum rozreklamować ;)

benkowik
komentarz
komentarz

Właśnie się zastanawiałem żeby na karku można było dać logo a poniżej dużymi literami adres forum :) Z przodu na lewej piersi nick + adres forum.

Może jakiś konkurs na zaprojektowanie koszulki z przodu i z tyłu ? :haha:

Jak już coś robić to zrobić to dobrze, takiej koszulki nie kupujesz co jakiś czas tylko jednorazowo, i to będzie fajna pamiątka.

Jakiś szit to ja sobie sam mogę na koszulce zrobić !

Dokładnie. wolę zapłacić 10-15 zł więcej za dodatkowe logo na karku i nick na ramieniu ale za to będę mógł się w tym gdzieś normalnie pokazać... bo o to tutaj chodzi żeby forum rozreklamować wink.gif

Tutaj panowie macie racje ! :blush:

Kapiszon
komentarz
komentarz

3hnqijp0abww9fgia57_thumb.jpg by Azbiz

z przodu na klatce piersiowej

z tyłu na karku podobna miniaturka

a z boku na ramieniu nick usera

;) co Wy na to?

Azibiz
komentarz
komentarz

a moze cos takiego na kark?

nick_kopia.jpg

post-10616-1225659646_thumb.jpg

Kapiszon
komentarz
komentarz

Super xD

tylko moga byc problemy z dłuższymi nickami <_<

Azibiz
komentarz
komentarz

cos sie wymysli :D

zrobie mniejsza ale widoczna czcionke lub przedluze te kropeczki

snip91
komentarz
komentarz

A może warto pomyśleć o porządnej grafice, a nie bąbelkach z painta? Bez urazy oczywiście, nie mówię, że brzydkie. Jedynie mało profesjonalne.

Azibiz
komentarz
komentarz

wlasnie sniper45 ma racje ja dopiero zaczynam z grafika

i nie w paintcie tylko w photoshopie :D

benkowik
komentarz
komentarz

sniper45, co masz na myśli mówiąc o "porządnej grafice" ?

Te bąbelki nie są w cale złe z tym że problem z długimi nickami będzie, dlatego przygotowane dłuższe pasma bąbelków będą brzydko wyglądać na krótkich nickach

Azibiz
komentarz
komentarz

mozna zrobic krotkie i dlugie babelki

Kapiszon
komentarz
komentarz
sniper45, co masz na myśli mówiąc o "porządnej grafice" ?

Coś z tematyki komputerowej napewno.. opisujące o czym nasze forum jest... jeśli komus sam adres nie wystarczy do rozpoznania ;p

Tym musiałby sią zająć ktoś bardziej zaawansowany bez urazy... proponuje napisać o tym w dziale grafika... tam będzie można składać propozycje

snip91
komentarz
komentarz

Ja to bym proponował skołować sobie logotyp forum. Tylko trzeba znaleźć grafika, a jak wiadomo za darmo nikomu się robić nie chce, a inwestować w to adminowi na pewno się nie uśmiecha.

Jak ktoś ma jakieś pojęcie o grafice, to niech przygotuje logotyp dla forum i to właśnie można wrzucić na koszulkę.

Kapiszon
komentarz
komentarz

jutro w szkole pogadam z 2 grafikami z mojej klasy i za iwo napewno dla mnie to zrobią ;)

Azibiz
komentarz
komentarz

ja moge tez cos jeszcze zrobic ale jak juz mowilem ja dopiero zaczynam

Sonido
komentarz
komentarz

Ja się piszę na koszulkę i na smycz i co tam tylko jeszcze wymyślicie :D

Jestem za:

-duże logo z tyłu

-mniejsze z przodu

-nick z tyłu (mniejszą czcionką niż logo) lub ew. z przodu

Smycze są tanie, więc można zamówić nawet na dniach, a napewno będą chętni. Koszulka - porządny projekt do dyskucji. Sam może coś w wolnej chwili jak coś wyczaruję, to się pochwalę.

Kamzilla
komentarz
komentarz

Szczerze to te bąbelki są spoko.

I dać je na czarną/białą koszulkę i cool :)

A dałoby radę, że zamiast nicku będzie np. moje imię?

SebaSonido nick na którymś ramieniu (ale to i tak dodatkowe koszty) :(

Mam nadzieję, że pomysł wypali bo ja już kaskę zbieram!

#EDIT#

Ja coś w PS'ie spróbuje zrobić, ale podajcie wymiary ;)

Azibiz
komentarz
komentarz

zrobilem cos takiego ale sie zacialem i nie mam pomyslu co dalej wrzucic :(

jakies pomysly?

Kamzilla
komentarz
komentarz

Inne tło, MOBO daj czy coś :P

Albo nazwy np. GIGABYTE albo MSI

Azibiz
komentarz
komentarz

MOBO tzn?

edit

jest u mnie 23:59 u was 00:59

a ja siedze i mysle co by tu jeszcze do tego logo dodac :)

byku
komentarz
komentarz

Przypominam, że to ma być logotyp, a nie logo. Grafika poważnego forum nie może być również cukierkowa.

logotyp.jpg

Tyle odemnie. "Troszkę" skalowanie obniżyło jakość. W razie czego, posiadam wersję z przezroczystym tłem w rozdzielczości 2000x768.

Sonido
komentarz
komentarz

Logo Azibiz'a mi się podoba, ale może by tego cepa zamienić na jakiś inny podzespół? Klawa, grafa...? Spróbuj z innymi jeżeli możesz i wrzuć co Ci wyszło.

@Kamisek, za dłuższy nick ja zapłacę, więć niech Cię o to głowa nie boli, ew. da się samo Seba i po krzyku ;)

Kapiszon
komentarz
komentarz

Osobiście bardziej mi się podoba ten pomysł z bąbelkami ;p

Jak zrobicie grafike to niezbyt ładnie to będzie wyglądać bo będzie taki widoczny prostokąt się odznaczał na koszulce wiecie o co mi chodzi... a tak samo logo lub napis nie będzie sie tak rzucać w oczy ale będzie za to czysto i schludnie ;)

benkowik
komentarz
komentarz

Byku zrobił ładne :) Proste a ciekawe :)

Azibiz
komentarz
komentarz

gdyby Byku zrobil ta kulke niebieska i PC tez na niebiesko tez by dobrze bylo

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.