x-kom hosting

Reklama forum a gadżety

Mikrut
komentarz
komentarz

Muszę przyznać że pomysł bardzo fajny , już siebie widzę w koszulce , w smyczy oraz jak piję kubek z mojego ulubionego forum tym bardziej że w domu jestem tylko przez 3 dni w tygodniu. Jeśli będe mógł jakoś pomóc to proszę o kontakt , a teraz z swojej strony spytam się wychowawcy może on znajdzie jakąś tanią firme która się tym zajmuje.

Kapiszon
komentarz
komentarz
Ja tam bym z chęcią nosił smycz z adresem forum oraz pił herbatkę z kubka przy komputerze xD
Jestem za :)
Świetny pomysł. Kupiłbym smycz i kubek raczej na pewno!
Również przyłączam się do tego projektu.
Już sobie wyobrażam takowa koszulkę " Bamu Moderator" :P
Jeżeli koszulki były by fajne i w miarę tanie to ja biorę :D
Sam bym zakupił jakiś gadżet z logiem ForumPC ;)
już siebie widzę w koszulce , w smyczy oraz jak piję kubek

8 Chętnych jest jak narazie ;) + Ja to 9. Administracja napewno więc jakieś 10 osób... to jest juz 20. Więc myślę że można na poważnie juz do tego podejść, zrobic ajkis projekt albo napisać do konkretnej firmy i poprosic o jakies przykładowe projekty. Wkleić na forum podać numer konta Ustalić do kiedy wpłata i mozna by zamawiać. Napewno za 1 razem dużo osób nie bedzie ale jak ktos usłyszy o akcji to osób sie zbierze troche napewno... bardzo dobry pomysł ;)

Kamilosław
komentarz
komentarz

dobry pomysl

olszak
komentarz
komentarz

no jasne że za, tylko wydaje mi się że kolor koszulki powinien być biały bądź trochę ciemniejszy bo nie wyobrażam sobie niebieskiego na czarnym tle...

Azibiz
komentarz
komentarz

pomysl niezly chetnie tez bym sobie taka koszulke kupil ale mieszkam w anglii:( no ale coz moze sie jakos da skombinowac;P

postanowilem zrobic szybki i prosty projekt koszulki

co wy na to?

jest duzo do zmnienia i poprawienia ale daje tak zeby byl jakis pierwszy projekt

trzeba dodac cos jak moderator admin helpdesk itd.

koszulka.jpg

post-10616-1225548430_thumb.jpg

dar55
komentarz
komentarz

fajna koszulka :D , jak dla mnie wystarczy nick bez rangi

Kapiszon
komentarz
komentarz

Bardzo mi się podoba :)

A Dar55 ma rację bo koszulki będą po to żeby rozreklamować forum a nie samego siebie... ;)

Teraz tylko wysłać projekt do jakiejś drukarnii popytać o cennik... ew. fajnie wyglądałoby np samo forumPC na klatce piersiowej a na rękawie Nick posiadacza... albo z tyłu na karku... można by zamówić z takimi opcjami również...

Azibiz
komentarz
komentarz

ok ja musze ja dopracowac

czyli

mozna dodac malutkie logo na rekawie i na karku

a nick gdzie?

Kapiszon
komentarz
komentarz

Ja myslałem nad czymś takim jak Twój projekt + Nick na rękawie i tak jak mówisz jakieś małe logo z tyłu na karku. Wiem że to wyjdzie trochę drożej ale wole dopłacić 5-10zł żeby to ładnie wyglądało niż jakies tam bylejakie... ;)

Azibiz
komentarz
komentarz

to wtedy trzeba zobaczyc jakie beda rozmiary to wrzuce same logo o podanych rozmiarach, wtedy ktos pojdzie z tym do drukarni i powie gdzie co ma byc.

Kapiszon
komentarz
komentarz

Najlepiej to ktoś z administracji ;)

Azibiz
komentarz
komentarz

tak dokladnie

mierzylem jak by to wygladalo na koszulce o rozmiarze M to tak 35cm x 17cm by bylo chyba ok

tu zrobilem jeszcze jeden projekt bo tamten zle zapisalem niestety i jak go chce edytowac to wychodzi w cienkiej jakosci

ale ten chyba jest lepszy od tamtego

koszulka_35x17_jpg.jpg

post-10616-1225571598_thumb.jpg

Kapiszon
komentarz
komentarz

Mi się podoba ;)

kajzer
komentarz
komentarz

fajny ten projekt.

czy sprawa z koszulkami jest nadal w fazie tylko i wyłącznie pomysłu, czy już wiadomo, że na pewno te koszulki będą ?? ja biorę jedną na bank.

mam też taki pomysł, że opcjonalnie możnaby z przodu zrobić takie logo, jakie np. stworzył Azibiz, a z tyłu login z forum (albo ksywka) i jakiś wybrany numerek, jak na koszulkach piłkarskich ;) chętnie przywdziałbym coś takiego. tylko nie wiem, czy nie byłoby z tym za dużo zachodu.

Kapiszon
komentarz
komentarz
i jakiś wybrany numerek, jak na koszulkach piłkarskich ;)

Po co numerek? :blink: to juz mi się nie podoba...

dar55
komentarz
komentarz

i jakiś wybrany numerek

Użytkownik nr: 19,558
chcesz mieć taki numer ? :D
Azibiz
komentarz
komentarz

mozna zrobic tak jak kajzer napisal ze beda te same niebieskie kropki tylko ze mniejsze i z nickem na karku

a numerek uzytkownika na piersi obok loga <haha> :P

dar55 mnie wyprzedzil :P

kajzer
komentarz
komentarz
chcesz mieć taki numer ? biggrin.gif

niekoniecznie taki Darku, mógłby być wybrany jakiś ;)

Po co numerek? blink.gif to juz mi się nie podoba...

pisałem, że opcjonalnie. jeżeli nie byłby to problem, to ja np. bardzo chciałbym mieć logo forum z przodu, a z tyłu ksywkę i jakiś numer ;) ale jeżeli byłoby za dużo zamieszania z tym, to wiadomo, że kupię taką jaka będzie. taki pomysł to był tylko z mojej strony.

od tego jest forum, żeby wymieniać pomysły i dyskutować.

Azibiz
komentarz
komentarz

no to teraz trzeba czekac na decyzje kogos z administracji

Gość
komentarz
komentarz

Ja na koszulkę się nie piszę, ale drobna rada: taniej i lepiej będzie samo logo/napis forumpc.pl, bez żadnych nicków, numerów czy czegośtam jeszcze.

benkowik
komentarz
komentarz

Wiadomo że im więcej liter tym więcej się zapłaci. Długie nicki takie jak: benkowik, kapiszon91, SebaSonido itp będzie więcej kosztować a takie jak Gobi, necik, luq, byku itp mniej.

Ja bym widział siebie w takiej koszulce :P

zdjęcie

Bamu
komentarz
komentarz
Ja bym widział siebie w takiej koszulce tongue.gif

zdjęcie

Tak powiem: Nic nadzwyczajnego

benkowik
komentarz
komentarz

No to jak chcesz więcej efektów to zapłacisz sporo.

A ja podałem tylko przykład :P

Bamu
komentarz
komentarz
No to jak chcesz więcej efektów to zapłacisz sporo.

Jak już coś robić to zrobić to dobrze, takiej koszulki nie kupujesz co jakiś czas tylko jednorazowo, i to będzie fajna pamiątka.

Jakiś szit to ja sobie sam mogę na koszulce zrobić !

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.