x-kom hosting

Polecane zestawy głośników 2.0, 2.1 i 5.1

Kubisza
komentarz
komentarz

Rozumiem. A jeśli można by porównać wyżej wymienione Vigoole z którąś wersją Solo, to do którego modelu?

Kapiszon
komentarz
komentarz

Solo4c

bikiniarz
komentarz
komentarz

tak się składa, że mam tylko zintegrowaną kartę dźwiękową :/ ale widziałem w działaniu a raczej słyszałem głośniki 5.1 u znajomego też na zintegrowanej karcie i grały ładnie :) chcę przeznaczyc okolo 150 zł na głośniki, A500 własnie tyle kosztują a z kolei T6100 to tylko 20 zł różnicy, głośniki będą miały szerokie zastosowanie od gier, filmów po muzykę

Kubisza
komentarz
komentarz

A duża jest różnica między Vigoole a Solo4? Zawsze 35 złosiszy mniej i mi osobiście, pod względem wizualnym, bardziej podobają się Microlaby ;) Właściwie zastanawiam się już tylko nad tymi dwoma typami, Solo5 niestety odpada.

Kapiszon
komentarz
komentarz

Bikiniarz ja na Twoim miejscu nie inwestowałbym w tanie zestawy 5.1 bo nie zagrają one dobrze. Lepiej kup sobie coś takiego

http://www.ceneo.pl/292260

Na pewno zagra lepiej jakościowo niż te pierdziawki Creative.

Kubisza z tego co czytałem to różnica jest prawie niezauważalna, może minimalnie lepiej graja Solo4c

lukaszmaly
komentarz
komentarz

Witam ponownie! Jeśli ktoś się zastanawia nad głośnikami Logitech Z-2300 i słucha muzyki techno, dance to bardzo polecam. Dziś właśnie je kupiłem i grają znakomicie. Włożyłem kartę dźwiękowa Creative Sound Blaster Audigy 2, razem ładnie współpracują. Jeszcze raz polecam te Logitech-y.

luk34
komentarz
komentarz

witam wszystkich!

mam pytanko czy do mojego pc podejdą głośniki systemu 5.1 (5+1)

mam takiego pc(z tego co wiem to głównie zależy od płyty głównej ale napiszę wszystko)

PC:

system: Windows XP Professional SP3

Procesor:Athlon 64 3000+ AM2 ~1.8GHz

Płyta główna: Abit KN9-S

Ram: 1.5GB

Dysk: WD 250GB 7200 S-ATA2

Karta graficzna: Gigabyte GeForce 7300GT 256mb/128bit

Proszę o pomoc...

Kapiszon
komentarz
komentarz

Jeśli to ta:

http://www.maplin.co.uk/images/Full/A74FX_new.jpg

to tak. jednak jej jakośc pozostawia wiele do życzenia.

Jakie głośniki chcesz kupić?

luk34
komentarz
komentarz

tak to ta płyta.

a co do głośników to własnie planuje Creative Inspire A500 5.1, ale jeszcze nie jestem pewny bo szukam czegoś tak do ok.180zł a te są troche tańsze :D

Kapiszon
komentarz
komentarz

Czy koniecznie muszą to być głośniki 5.1? Za tą cenę nie kupisz dobrych

luk34
komentarz
komentarz

raczej się nastawiłem na 5.1, ja różnice w dźwięku zobaczę, ponieważ mam zwykłe 2 małe głośniczki tak tylko żeby były...

a jeśli nie to co proponujesz za tę cenę??? <_<

Goucio
komentarz
komentarz

Siemka, chciałem napisać że zakupiłem te głośniczki Logitecha X-540. Dałem za nie 279 zł. (a miałem przeznaczyć 240 zł.)

No dobra moja strata :), ale opłacało się. Na zintegrowanej bardzo ładnie grają :P, bo co nie którzy narzekają.

A o tych kabelka do Kajzera i Kapiszona. Wystarczyło :)

Dzięki panowie, opłacało się wydać troszeczkę więcej kaski. Serdecznie polecam zestaw głośników 5.1 firmy Logitech :)

luk34
komentarz
komentarz

szczerze mnie zaciekawiły wyglądem i nietylko te 2.1...

a czy one wystarczająco głośno grają??

i gdzie mniej więcej w sklepie w krakowie można takie nabyć??

bp głównie interesują mnie głośniki które można kupić gdzieś w krakowie, bo jade kupuje i nie bawie się z żadnymi przesyłkami itp.

Kapiszon
komentarz
komentarz

Radzę jeszcze dokupić kartę dźwiękową, przynajmniej taką: Click!

@Edit

Rozumiem ;) Bo nowa karta naprawdę polepszy jakość dźwięku z głośników

luk34
komentarz
komentarz

ok, na te 2000x i tak sie niedecyduje, głównie myśle nad mediatechami.

a wejście tych głosników jest zwykłe takie okrągły bolec-niepamietam nazwy czy jakies przejsciówki trzeba??

kable są odrazu przy głosnikach?

Kapiszon
komentarz
komentarz

Jest to popularna wtyczka mini-jack 3,5mm która będzie pasować do wejścia na Twojej płycie głównej ;)

Tak kable na pewno są dołączone do tych głośników a nie będziesz potrzebować żadnej przejściówki.

W przyszłości mógłbyś dokupić jeszcze jakąś lepszą kartę dźwiękową np. http://allegro.pl/item515743880_karta_soun...del_sb0100.html

luk34
komentarz
komentarz

spoko, nad nimi własnie myśle...

moc P.M.P.O. - 2300W - czyli całkowita moc??

skoro 2300to nie tak mało,i mówisz, że bass dobry i wogóle?

Kapiszon
komentarz
komentarz

Na to nie patrz... to taki chwyt marketingowy ;)

One grają jak 40-50W RMS

Tego modelu nie słuchałem ale miałem okazję słyszeć trochę wyższy model (ten z osobnym panelem sterowania) i powiem szczerze, że dają radę ;)

Goucio
komentarz
komentarz

Tak, tak jak tylko jakaś kasa się na horyzoncie pokaże, bo po świętach to krucho.

bikiniarz
komentarz
komentarz

hm ale z tego co widzę to to są tylko 2 głośniki, a zależało mi właśnie na tym, żeby to było coś w systemie 5.1 :(

jednym słowem nie opłaca się inwestowac w te creative'y ?;>

Kapiszon
komentarz
komentarz

Tak są 2 głośniki ale zagrają one lepiej jakościowo niż te 5.1 które chcesz kupić.

Za ta cenę nie warto kupować 5.1 bo sa one bardzo wątpliwie wykonane.

Kubisza
komentarz
komentarz

A zatem jestem zdecydowane na Microlaby Solo4c. Obecnie nie są dostępne w sklepie, ale dowiedziałem się, że prawdopodobnie będą po nowym roku. Swoją drogą zrobiło to na mnie wrażenie, że odpowiedź otrzymałem po 2 godzinach i to do tego w niedzielę! Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc, a szczególnie ^Kapiszonowi :)

m1siu
komentarz
komentarz

planuję zakup głośników logitech z-5500, moja karta dźwiękowa to x-fi extreme gamer, czy ta karta nie ograniczy tych głośników? Co sądzicie o tym sprzęcie, zależy mi głównie na dobrym dźwięku w grach i filmach. Muzyka powinna być też w miarę możliwości dobra, jednak wiem, że wybór zestawu 5.1 niesie za sobą pogorszenie jakości muzyki. Proszę o opinie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.