x-kom hosting

Polecane zestawy głośników 2.0, 2.1 i 5.1

Kapiszon
komentarz
komentarz

Duża ;)

Ravandil
komentarz
komentarz

Dobra, to postaram się kupić tą SB Live razem z głośnikami. A wiesz może czy są jakieś sklepy w Gdańsku, w których taniej kupię X-530? Bo w Media Markcie z tego co wiem(nie jestem 100% pewny) kosztuje 250 zł.

Ravandil
komentarz
komentarz

Dziękuję:D I ostatnie głupie pytanie. Dużo waży ten subufer?:D Już więcej nie męczę, potem napiszę ajk coś.

Kapiszon
komentarz
komentarz

Ojj tego to nie mam pojęcia, 5kg? strzelam :P

Ravandil
komentarz
komentarz

A pod te Logitech X-230 też kupować SB Live?

Kapiszon
komentarz
komentarz

Możesz kupić ;) różnicy wielkiej nie będzie ale zawsze coś ;)

Ravandil
komentarz
komentarz

Mam X 530, świetne:) Dzięki bardzo za pomoc.

Kolejne głupie pytanie.

CZy to normalne, że dźwięk w piosenkach przechodzi z jednej satelity do drugiej? Znaczy raz słychać w lewej tylnej, potem lewa przednia, potem środkowa, prawa przednia i prawa tylna, jak by robił kółko, a nie we wszystkich naraz;d Czy tak ma być? Chodzi mi o piosenki w winampie.

I podczas grania w gry, gdy słucham w tym samym czasie muzyki piosenka jest przerywana, zacina się, przeskakuje dalej itp. czy to wina dużego zużycia RAMu?

Kapiszon
komentarz
komentarz

Czy w każdej piosence Ci tak robi? Przeinstaluj kodeki i ustaw w systemie dzwięk na "Surround Sound 5.1"

Tak może to być wina niewystarczającej ilości pamięci operacyjnej

Ravandil
komentarz
komentarz

Ok, wystarczyło w sterownikach dźwięku ustawić dźwięk 3d:) Dzięki...

PrzemekBmx
komentarz
komentarz

Warto kupywac Creative Inspire T6100 ? :D

Kapiszon
komentarz
komentarz

A jaki masz maksymalny budżet? Jaką kartę dźwiękową?

PrzemekBmx
komentarz
komentarz

kasy to z 200 zl a karte nie wiem bo jestem u babci :P

PrzemekBmx
komentarz
komentarz

to one mocniej graja niz te 5.1 creative ?

Kapiszon
komentarz
komentarz

Mocniej, głośniej, z lepsza jakością, określ to jak sobie chcesz :) Po prostu są lepsze

PrzemekBmx
komentarz
komentarz

A co bys powiedzial na : LOGITECH X-530 5.1

Kapiszon
komentarz
komentarz

Zależy do czego naprawdę potrzebujesz głośniki.

Zestawy 2.0 charakteryzuje bardzo dobre przenoszenie pasma dźwięków od wysokich aż po niskie.

w tańszych zestawach 5.1 (i wielu droższych :P) średnie tony są zniekształcane a średnio-niskie w ogóle ucinane...

Nie wiem czy mnie dobrze zrozumiesz... z satelit masz wysokie i średnie tony.... a między średnimi tonami a niskimi jest dość duża przepaść w częstotliwościach.

Krótko mówiąc z suba słyszysz dudnienie a z satelit śpiew i piski. A brak tego "czegoś" pomiędzy

PrzemekBmx
komentarz
komentarz

Rozumiem :P To wezme te 2.0 :D Dzieki za pomoc =]

suar
komentarz
komentarz

Witam,

na dniach planuję zakupić głośniki 5.1 i nie wiem które będą lepszym wyborem:

Genius SW-HF 5005 czy Logitech G51 ?

Na razie mam zintegrowaną kartę muzyczną, chociaż ją także planuję wymienić w niedalekiej przyszłości.

Ewentualnie proszę o podanie innych (równie dobrych) głośników 5.1 w cenie max 400 zł.

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt :)

Kapiszon
komentarz
komentarz

Kup gienki :) są w drewnie :P

a kartę do nich to minimum Audigy 2zs

lukaszmaly
komentarz
komentarz

Witam! Mam zamiar kupić głośniki Logitech-a Z-2300 i czy do nich wystarczy karta dźwiękowa Creative Sound Blaster Audigy SE? Na razie mam zintegrowaną, ale razem z głośnikami też chce kupić tą kartę dźwiękową. Macie jakieś też propozycje głośników do 500-550zł? Czytałem dużo, że bardzo dobre są Microlab Solo7c, ale zależy mi na basie. Słucham muzyki techno, trance i dance.

kajzer
komentarz
komentarz

Audigy SE to karta bez procesora dźwiękowego, zwykły kodek. do głośników za te pieniądze sugerowałbym minimum Audigy 2ZS.

myślę, że lepszym wyborem, jeżeli chodzi o głośniki, są te Microlaby. to, że nie mają suba, wcale nie znaczy, że nie mają dobrego basu. choć oczywiście z Logitechów też będziesz zadowolony, bo to już wyższa półka.

Duban
komentarz
komentarz

Sie tak składa, że mam Solo7C i grają świetnie ;)

Jeśli chodzi o bas to nie ma porównania do subwoofera (~100W) w MT3316 (w Microlabach jest wiele lepszy).

Dźwięk jest czyściutki, a każde pasmo ma lepsze brzmienie niż na 2.1

Teraz się przekonałem, że 2.0 jest duże lepsze od 2.1 i 5.1 w cenie 500zł (nie wspominając o 7.1 w tej cenie)

Piszę to odsłuchując płytki koRn'a i PFK w ".wav" - bez utraty jakości przez iPod Touch na Solo7C ;)

Zestawy 2.0 charakteryzuje bardzo dobre przenoszenie pasma dźwięków od wysokich aż po niskie.

w tańszych zestawach 5.1 (i wielu droższych tongue.gif) średnie tony są zniekształcane a średnio-niskie w ogóle ucinane...

Dokładnie tak.
Kapiszon
komentarz
komentarz
Macie jakieś też propozycje głośników do 500-550zł?
Gienki 5005/6000, Logi G51

I tak jak kajzer minimum to pełna Audigy. (2, 2zs, 4)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.