x-kom hosting

Polecane zestawy głośników 2.0, 2.1 i 5.1

Creative_21
komentarz
komentarz

czyli ten Subwoofer w h-300 jest słaby tak

Michał Paluch
komentarz
komentarz

Nie wiem czy zauważyłeś on przenosi od 20Hz do 30Hz, czyli taką częstotliwość której przeciętny człowiek nie słyszy, ale wprawdzie czuje (dosłownie). Poza tym masz dziurę w paśmie od 30Hz do 80Hz, zostajesz bez basu. Bas jak będzie to będzie płytki i huczący. Lepsze będą te Solo 7C.

Creative_21
komentarz
komentarz

głównie chodzi mi o jakość dźwięku a nie o to jak głośno grają to przecież do użytku domowego do spokojnego słuchania w dobrej jakości :) coś takiego szukam

Michał Paluch
komentarz
komentarz

To bierz Solo 7C. Nie ma takiej opcji byś był z nich niezadowolony

Creative_21
komentarz
komentarz

te głośniki mają swój wzmacniacz tak ?? chyba się na nie zdecyduje :) jak karta dźwiękowa z laptopa nie będzie dawała rady to później do kupie jakąś pod laptopa

Michał Paluch
komentarz
komentarz

Każde głośniki komputerowe mają swój wzmacniacz ;)

Duban
komentarz
komentarz

Polecam te solówki :D

Sam je kupiłem i grają super. Pasma są ok., tzn. nie ma dziur tak jak miałem w 2.1 (a sądziłem, że one super grają) ;)

Creative_21
komentarz
komentarz

z tego co widzę to są tylko w jednym sklepie za 499 zł i na allegro za tyle samo jakoś mało sklepów ma ten sprzęt :/

Kapiszon
komentarz
komentarz

Jest więcej sklepów ale mniej znane. Sklepy nie chcą takich brać bo dobrze wiedzą, że ktoś kto się nie zna to kupi sobie 2.1 badziewne i będzie to dla niego 7 niebo. ;)

Ale głośniczki warte swojej ceny

Creative_21
komentarz
komentarz

http://www.inermax.pl/product_info.php?products_id=221

znalazłem w cenie 450 zł chyba najtaniej w internecie aż sam się zaskoczyłem bo wszędzie po 499

Kapiszon
komentarz
komentarz

Bierz śmiało

Duban
komentarz
komentarz

Też chciałem tam brać ale są na zamówienie , a mi zależało na czasie i brałem z allegro ;)

Creative_21
komentarz
komentarz

tylko dziwi mnie jedno dlaczego te głośniki wcześniej kosztowały gdzieś w granicach 350 zł a teraz dużo droższe :D

Kapiszon
komentarz
komentarz

Xonar kosztował już 200zł. Ja z Michałem zaczęliśmy go polecać na forum, na PCLab'ie dostał wysoką ocenę i dobrą recenzję i cena podskoczyła do 270 :P

Ludzie po czasie orientują się co jest dobre ;) szczególnie, że microlab jest mało znaną firmą dla kupujących z mniejsza wiedzą (Logitech, Creative, Apollo, ModeCom i innych głośników dla nich nie ma)

Creative_21
komentarz
komentarz

to w dół prędko nie pójdą aż żal 100 zł można było przepić :D thx za pomoc ;)

Duban
komentarz
komentarz

Genius SW-HF 6000

Chyba, że dobrych 5.1 w drewnie nie chcesz :P

EDIT@down:

chyba że znacie jeszcze jakieś dobre głośniki do 600 zł ??

Najlepsze są na Pierwszej stronie w pierwszym poście. Więc chyba nie ma nic lepszego/bardziej opłacalnego zestawu głośników ;)

Niby możesz sobie złożyć 2x kolumna + wzmacniacz ale nie wiem czy za tą cenę znajdziesz coś lepszego ;)

Creative_21
komentarz
komentarz

chyba że znacie jeszcze jakieś dobre głośniki do 600 zł ??

Kapiszon
komentarz
komentarz

Za ta cenę lepszego jakościowo produktu nie będzie ;)

A w wzmak i kolumny można się pakować mając do dyspozycji ponad 1000zł wtedy można złożyć już coś porządnego

Creative_21
komentarz
komentarz

hm to te głośniki i jakaś karta dźwiękowa do laptopa na usb :)

Michał Paluch
komentarz
komentarz

Po kartę zapraszam do tego tematu ;)

Klakierro86
komentarz
komentarz

Witam. Planuje zakup głośnikow 5.1 do swojego komputera tylko za bardzo nie wiem jakich.Kartę mam bodajze sound blaster 5.1. Zastanawiam sie nad takimi zestawami co myślicie o poszczególnych modelach???

http://www.allegro.pl/item514718400_tanio_...herry_wood.html

http://www.allegro.pl/item515490395_logite...reklama_tv.html

http://www.allegro.pl/item523649285_glosni..._a500_nowe.html

co byście z tych 3 kompletów głośnikowych polecali ?? mieliscie juz z jakimiś do czynienienia jak wasze wrażenia.Czy może polecacie jakiś inny zestaw głośnikowy.

Mam jeszcze pytanie czy karta dzwiękowa wystarczy mi do takich zestawów czy musze kupic nowsza?? i czy do tych zestawów będe mógł podłączyc słuchawki gdyz gram w counter strike tylko i wyłącznie na słuchawkach i to dla mnie ważne a jak nie do głośników czy zostanie mi jakieś miejsce na karcie dzwiekowej jeszcze ?? Aktualnie mam podpietą wieże do kompa i słuchawki w inne wejsce do karty dzwiękowej i jest wszystko ok. Mój pokój ma 12m2 i czy na takiej przestrzeni bedzie to dorbze gralo ?? dziekuje za wszystkie opinie.Pozdrawiam

Kapiszon
komentarz
komentarz

Przedstawię to tak: Genius 5005 > Logitech X-640 > Creative a500

Jeśli to SB Live to na początek ujdzie jednak warto zainwestować w Audigy 2zs (100-120zł)

Aktualnie na rynku Geniusy 5005 są najlepszym wyborem cena/jakość.

Co do słuchawek, mógłbyś sobie złącze do nich zamontować na przednim panelu bądź kupić odpowiedni panel w zatokę bo jest to o wiele bardziej wygodne niż sięganie do tyłu obudowy i zamienianie kabli ;)

Klakierro86
komentarz
komentarz

dzieki za informacje chyba jedna te Geniusy kupie.a chyba sie pomyliles w twoim poscie bo to sa logitechy x-540 jak się ja nie myle.

http://www.allegro.pl/item519630015_salon_...1_rms_g_51.html a jeszcze o ten model chcialbym sie zapytac jak gra?? Głownie slucham muzyki techno. Najlepiej to bym kupił te Geniusy 6000 ale chyba tyle kasy nie bede miał.

To czyli jak do mojego sound blastera podepne zalóżmy te głosniki genius 5005 to juz nie bede mógł podpiąc słuchawek wtedy i jak będe chciał zagrac to bede musial przeklładac ?? a jakie to zlacze na przodnim panelu ?? bo chyba te geniusy w sobie nie maja wejscia na słuchawki :/

ReaveN
komentarz
komentarz

co bedzie lepsze Creative Inspire T7900 czy Logitech G51? aktualnie posiadam t7900 (7+1)i prawie zadna gra nie wykorzystuje 8 kanalow.

Karta dzwiekowa to SB audigy 2ZS gold edition

Kapiszon
komentarz
komentarz
dzieki za informacje chyba jedna te Geniusy kupie.a chyba sie pomyliles w twoim poscie bo to sa logitechy x-540 jak się ja nie myle.

http://www.allegro.pl/item519630015_salon_...1_rms_g_51.html a jeszcze o ten model chcialbym sie zapytac jak gra?? Głownie slucham muzyki techno. Najlepiej to bym kupił te Geniusy 6000 ale chyba tyle kasy nie bede miał.

To czyli jak do mojego sound blastera podepne zalóżmy te głosniki genius 5005 to juz nie bede mógł podpiąc słuchawek wtedy i jak będe chciał zagrac to bede musial przeklładac ?? a jakie to zlacze na przodnim panelu ?? bo chyba te geniusy w sobie nie maja wejscia na słuchawki :/

Gienki 6000 są tylko trochę lepsze od 5005 więc nie wiem czy warto dopłacać, G51 są bardziej do gier... (takie są opinie)

Będziesz musiał przekładać niestety, ale wyborem może być kupno palenu audio (25-40-60zł) i problem zniknie ;)

co bedzie lepsze Creative Inspire T7900 czy Logitech G51? aktualnie posiadam t7900 (7+1)i prawie zadna gra nie wykorzystuje 8 kanalow.

Karta dzwiekowa to SB audigy 2ZS gold edition

Logi g51 sa lepsze, no niestety dopiero wchodzi w nawyk standard 5.1 ;) 7.1 jest w powijakach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.