x-kom hosting

GTA IV

leszek-1997
komentarz
komentarz (edytowane)

a mi pójdzie?

//Po raz 3 piszę, że od tego jest temat zbiorczy!!!!

//Pytaj tu: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=42325

jayo33
komentarz
komentarz

Oprócz fabuły, nic ciekawego w tej grze nie ma. Po przejściu misji nie ma co robić.

Zegge
komentarz
komentarz

spoko gierka

Gość
komentarz
komentarz
Po przejściu misji nie ma co robić.

Pobaw się z policją :D

Gość
komentarz
komentarz
Oprócz fabuły, nic ciekawego w tej grze nie ma. Po przejściu misji nie ma co robić.

No dokladnie, jakos w SA i VC bylo co robic :P tu nie ma co zwiedzac :P, taki klimat gry, z 3ka tak samo bylo...najlepiej by bylo gdyby wydali cos takiego jak Vice City np VC2 :D

BraYneX
komentarz
komentarz
Oprócz fabuły, nic ciekawego w tej grze nie ma. Po przejściu misji nie ma co robić.

masz jeszcze 200 gołębii do ustrzelenia ;) to pewnie 2godziny minimum się zejdzie i jeszcze 50 skoków też pewnie ze 2 godziny, sporo jest dodatkowych misji ;)

ja jeszcze nie mam ale czekam może juz niedługo sobie pogram jak mi ruszy ;)

Gość
komentarz
komentarz

Możesz jeszcze wsiąść w policyjny radiowóz i wejść w komputer, "View most wanted" i masz po 10 ludzi z każdej dzielnicy do ustrzelenia, też trochę jest z tym zabawy :)

Mar+t
komentarz
komentarz

mi najbardziej podoba sie perspektywa kradzieży hummera i taranowania, kocham to ;)

piotroszczak
komentarz
komentarz

Moim zdaniem to są chyba minimalne wymagania. Ale wiadomo gra jest bardzo dopracowana. Tylko szkoda że nie ma spadochronu i samolotów:D Gra przeszedłem w około 28h :D Polecam.

BraYneX
komentarz
komentarz

matt667 a ten filmik z q6600 to nagrywałeś na high detalach i w jakiej roździałce?

@edit

sory spojrzałem tylko na początek ;)

a które patche instalowałeś? robiłeś jakieś fix`y na poprawe wydajności??

matt667
komentarz
komentarz
matt667 a ten filmik z q6600 to nagrywałeś na high detalach i w jakiej roździałce?

@edit

sory spojrzałem tylko na początek ;)

a które patche instalowałeś? robiłeś jakieś fix`y na poprawe wydajności??

nic nie robiłem ;) jest to oryginalna gra z patchem 1.0.2 czyli tym co niedawno wyszedł ;)

BraYneX
komentarz
komentarz

a działają Ci kompy w grze po tym drógim patch`u? ;)

MultiSync
komentarz
komentarz

I co pomaga cos ten nowy patch czy tylko robi problemy??

Thief27
komentarz
komentarz

Ja wczoraj kupiłem tak mocno krytykowane GTA.Sama gra jest bardzo dobra nie mam również problemów z optymalizacją.Ale już na początku pojawił się problem....

Wgrałem najnowszego patcha.mam taką misjie że musze ukraść samochód takim 2 gością w poradniku pisze ze jak im ukradne to powinien do mnie zadzwonić telefon że powinienem oddac go do myjni ale nie przychodzi do mnie żaden telefon a kryjówkma jest zamknięta.Pomocy!!

szoch
komentarz
komentarz

no i co ten patch cos poprawia czy nie .Bo nie wiem czy sciagac?

damib
komentarz
komentarz

U mnie na początku o mało nie wyszedłem z siebie... bo przy uruchomieniu gry wystąpił błąd :/ ale za drugim razem się uruchomiła i działa normalnie zyskałem na tym 1.5 FPS :P a poza tym nic innego nie widzę...

Gość
komentarz
komentarz
no i co ten patch cos poprawia czy nie .Bo nie wiem czy sciagac?

podobno niektóre misje nie chcą działać przez tego patcha...

BraYneX
komentarz
komentarz
podobno niektóre misje nie chcą działać przez tego patcha...

te w których tzrzeba skorzystać z kafejki bo nie można przy kompie usiąść

matt667
komentarz
komentarz
te w których tzrzeba skorzystać z kafejki bo nie można przy kompie usiąść

mi działa :) a wisz dlaczego tobie nie działa? bo używasz cracka od fed0r <_< kup oryginał to będzie ci działało...

co do patcha tak pomaga, btw. robiłem benchmarka na q6600 @ 3.5ghz i i fps wynosi 56 a w gameplay mini 30 max 60 najczęściej 40

BraYneX
komentarz
komentarz

nie mam pirata jeszcze wogóle nie mam ale wiem bo czytałem :D

MultiSync
komentarz
komentarz

no wiec patch mi pomógł

wiec R* idzie najwyraźniej w dobra stronę

kamil95
komentarz
komentarz

Czy na tym sprzęcie procek, intel dual core e2200, 2,2 ram ddr2 2gb 800 MHz pc2-6400

grafika gainward gf-9500gt 1024mb windows xp sp3

pujdzie mi GTA IV ???

Duban
komentarz
komentarz

Oj stary, będzie ciężko :/ Do tego sprzętu nie warto kupować tej gry - chyba że będziesz zmieniał niedługo grafikę ;)

Moim zdaniem raczej nie pójdzie.

kamil1612
komentarz
komentarz

twoja grafika to tragedia powinno pójść ale ciężko będzie grać lepiej kup grafikę lepszą a potem GTA

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.