x-kom hosting

GTA IV

Superyaa
komentarz
komentarz

Ja mam na HD4850 1GB high/high w benchmarku na 1440x900 25 FPS :angry:

Najlepsze jest to, że tyle samo mam na low :lol:

Gałka, procek podkręć do 3.6 :P

Gość
komentarz
komentarz

Dajcie linka do rejestracji na LIVE! :P

DeTomek
komentarz
komentarz
Wiadomo cos o nowym patchu??

Ponoć ma być jakaś większa aktualizacja.

Gość
komentarz
komentarz

Utknąłem na misji zabójstwa J. Pegorini (czy jakiś tak, następna po weselu romana). Problem polega na tym ze nie wiem jak go zabić :/ Wszystko dobrze wykonuje do momentu gdy on wsiada do łodzi i jade za nim motorem. Wyładowałem w niego kilka magazynków i nic... Misje powtarzałem kilka razy i już nie mam siły. MA ktoś dla mnie jakąś podpowiedz?

bartEEEk
komentarz
komentarz

Jedziesz za nim do momentu, aż będzie wyskocznia. Następnie wybijając się z niej łapiesz się helikoptera, włazisz do niego i ogień.

Gość
komentarz
komentarz

Wskakuje do helikoptera, później musze wspiąć się na pokład, ale naciskam tą spację, nic sie nie dzieje i pisze ze uciekł mi :/

Jako, że już nie mam siły z tą misją daje save'a i licze ze ktos mi to przejdzie ;] Jest to 64% gry

http://www.sendspace.com/file/onupcw (1,5mb)

A teraz powiem gdzie go wkleić:

(Najpierw trzeba włączyć pliki ukryte)

XP:

C:\Documents and Settings\NAZWA_UZYTKOWNIKA\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Rockstar Games\GTA IV\savegames\user_(...)

Vista:

C:\Users\NAZWA UZYTKOWNIKA\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV\savegames\user_(...)

To jest save na pozycji 6, jeżeli ktoś chce na innym to niech zmieni nazwę pliku na SGTA4(nr pozycji) np SGTA412/SGTA401 itp

Jeśli ktoś mi przejdzie odwdzięczę się wielkim plusem :]

Superyaa
komentarz
komentarz

A ja proszę o save z 20% gry :)

najlepiej, żeby wszyscy byli wymordowani (jeżeli był wybór przeznaczenia :D)

karx
komentarz
komentarz
Wskakuje do helikoptera, później musze wspiąć się na pokład, ale naciskam tą spację, nic sie nie dzieje i pisze ze uciekł mi :/

Jako, że już nie mam siły z tą misją daje save'a i licze ze ktos mi to przejdzie ;] Jest to 64% gry

http://www.sendspace.com/file/onupcw (1,5mb)

A teraz powiem gdzie go wkleić:

(Najpierw trzeba włączyć pliki ukryte)

XP:

C:\Documents and Settings\NAZWA_UZYTKOWNIKA\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Rockstar Games\GTA IV\savegames\user_(...)

Vista:

C:\Users\NAZWA UZYTKOWNIKA\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV\savegames\user_(...)

To jest save na pozycji 6, jeżeli ktoś chce na innym to niech zmieni nazwę pliku na SGTA4(nr pozycji) np SGTA412/SGTA401 itp

Jeśli ktoś mi przejdzie odwdzięczę się wielkim plusem :]

To jest już ostatnia misja. Potem nic nie ma, oprócz zabijania gołębi i czasami tej babki narkomanki. Tak piszę, bo może myślisz, że coś potem jest i dlatego chcesz tą misję ukończoną.

Poza tym jakoś inaczej się wklejało save'y do GTA chyba. Znaczy tak nie jestem pewien czy działają. Niech ktoś inny się jeszcze wypowie.

olszak
komentarz
komentarz

nie da się pobrać innych save'ów gdyż twoje savey są przypisane do twojego profilu xlife, jeżeli kod się nie będzie zgadzał to save'a odrzuci, wiem bo sam próbowałem.

JackassJGC
komentarz
komentarz

To wyszedł jaki lepszy patch do tej gry?

Crouch
komentarz
komentarz

Mam taki problem:

Ściągnałem plik, odpaliłem w Daemon, i podczas uruchamiania pokazuje się taki komunikat:

Wersja tego pliku jest niezgodna z wersją uzywanego systemu Windows. Sprawdź w informacjach dotyczących systemu na komputerze, jaka wersja programu jest potrzebna (x86 -- 32-bitowa czy x65 -- 64-bitowa), a następnie skontaktuj sie z wydawcą oprogramowania.

Może mi ktoś powiedzieć o co w tym chodzi?

Mam Viste Home Premium x64.

Proszę o pomoc bądź jakieś wskazówki

Gość
komentarz
komentarz

Kup orginał

falcon1984
komentarz
komentarz

Dziś wyszedł kolejny patch do gry GTA IV:

http://www.rockstargames.com/support/IV/PC/patch/index.html

Version 1.0.2.0

GRAPHICS FIXES / ADDITIONS:

  • Graphics Menu:
    • Added "Water Quality", "Shadow Quality" and "Reflection Resolution" sliders in graphics menu.
    • Added "Definition" and "VSync" toggles in graphics menu.

    [*]Rendering optimizations.

    [*]VSync optimizations.

    [*]Nvidia 7000 series

    • Mirrors fixed

PATCH 1 FIXES:

  • Direct input device support is now disabled by default and can only be enabled with the commandline: "-usedirectinput"
  • Supported Controllers:
    • Logitech Dual Action
    • Logitech RumblePad 2
    • Logitech Cordless RumblePad 2
    • Saitek P2500

    [*]Supported Wheels:

    [*]Note: Controls are unmapped, user must map controls using Manufacturer's mapping software.

    • Logitech G25 Racing Wheel
    • Logitech Wingman Formula GP Wheel
    • Logitech MOMO Racing
    • MOMO Force
    • Driving Force Pro
    • Driving Force
    • Formula Force

    [*]Added Commandline "-notimefix" which will help some users who are experiencing the fast/slow gameplay issue after patch 1 was applied.

    [*]Fixed a bug that caused some users to experience endless looping audio effects after Patch 1 was applied.

    [*]Benchmark was disabling sounds after Patch 1 was applied, this is now fixed.

CRASH FIXES:

  • Unable to load game fixed - For some users, a DOS window would open and close immediately upon Game Launch, GTA IV would never launch.
  • Hang on Initial Game Loading Screen fixed - Some users experienced Character Art Loading screens in an endless loop.
  • Certain causes of the RESC10 error have been fixed (Alt-Tab, change resolution). If you experience an RESC10 error, you must restart.
  • Certain Instances of the "GRAND THEFT AUTO IV has encountered a problem and needs to close" error have been fixed.

VIDEO EDITOR:

  • Naming clips is now mandatory on Export

MULTIPLAYER:

  • Legitimate players being kicked from Multiplayer matches has been fixed.

GENERAL ADDITIONS / FIXES:

  • Wireless 360 controllers not functioning - Triggers were full on/off, fixed.
  • In the Options menu accessed from the Title Screen a “Game” section has been added with the ability to turn Clip capture on/off.
Superyaa
komentarz
komentarz

Nowy patch powoduje nie działanie wszelkich modyfikacji gry.

Mar+t
komentarz
komentarz

czyli? ma juz go ktos? jest jakas pozytywna poprawa?

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Zainstalowalem to! Jak gra zaczela rzygac ja piedziele nie dalo sie nic zrobic w menu, co to za zalosny patch...dobrze ze juz w to nie gram :)

//delikatniej, licz się ze słowami

Hammer
komentarz
komentarz

U mnie patch dość widocznie poprawił płynność gry a to już ważne, cienie mniej migają ale dalej są kiepskie.

BraYneX
komentarz
komentarz

falcon wstawiaj po polsku może nie wszyscy dobrze znają ;)

Poprawki i dodatki graficzne:

- W ustawieniach graficznych dodano nowe przełączniki: "Water Quality", "Shadow Quality" oraz "Reflection Resolution" (odpowiedzialne za: jakość wody, jakość cieni oraz rozdzielczość odbić);

- dodano także przełączniki: "Definition" i "VSync";

- zoptymalizowano renderowanie oraz VSync;

- poprawiono lustra (tyczy się to kart Nvidia z serii 7000);

Obsługa nowych kontrolerów:

Korzystanie z dodatkowych urządzeń jest teraz domyślnie zablokowane. Należy dodać argument "-usedirectinput", aby odblokować.

? gamepady:

- Logitech Dual Action

- Logitech RumblePad 2

- Logitech Cordless RumblePad 2

- Saitek P2500

? kierownice:

- Logitech G25 Racing Wheel

- Logitech Wingman Formula GP Wheel

- Logitech MOMO Racing

- MOMO Force

- Driving Force Pro

- Driving Force

- Formula Force

Poprawki dotyczące gry:

- pozbyto się błędu, który powodował niekończące się zapętlanie dźwięku;

- dodano nowy argument - "-notimefix", który pomoże graczom doświadczającym przyspieszenia lub spowolnienia rozgrywki po instalacji pierwszej łatki;

- uruchomienie benchmarka nie będzie powodowało już zaniku dźwięku;

Usunięte crashe:

- zanikanie DOS-owego okienka od razu po jego wyświetleniu (powodowało to niemożność uruchomienia gry);

- niekończące się pierwsze ładowanie gry (to z artowrkami postaci);

- niektóre przyczyny błędu RESC10 zostały wyeliminowane;

- pewne przyczyny błędu, który wymuszał zamknięcie aplikacji, zostały naprawione;

Inne:

- uczciwi gracze nie będą już wyrzucani z serwerów (multiplayer);

- nadawanie nazw klipom jest teraz obowiązkowe podczas eksportu (edytor wideo);

- naprawiono obsługę bezprzewodowych padów Xbox 360;

- dodano możliwość wyłączenia lub włączenia opcji nagrywania klipów już w menu startowym (Options -> Game -> Clip capture)

Hammer
komentarz
komentarz

Mam problema. Właśnie robię misję u Francisa czy jak on tam i mam misję żeby udać się do internet cafe podchodzę do komputera klikam aby użył komputera a do komputera nie idzie usiąść. Co jest grane ?

Duban
komentarz
komentarz
Wyszedł nowy patch do GTA 4 !!!
Aleś szybki...

Patrz parę postów wyżej.

grubys
komentarz
komentarz

Heh ale zawiesiłem, sorry, po prostu olejcie tego posta ;)

A co do patcha to jest poprawa jeśli chodzi o FPS-y ale tekstury doczytuję mi o wiele bardziej niż przedtem i wygląda to niezbyt ciekawie także czeka mnie reinstall i powrót do poprzedniego patcha ;)

pozdro

kamil1612
komentarz
komentarz

czy można odinstalować tego patcha ?

grubys
komentarz
komentarz

Właśnie nie bardzo... pozostaje reinstall niestety ;(

pozdro

enomine87
komentarz
komentarz

Mam kompa celeron 2.66 ,1gb ramu,kartę ati hd2600512/128,czy gta 4 pójdzie mi na tym sprzęcie przy minimalnych wymaganiach?

//od tego jest zbiorczy temat, tam pytaj

//sniper45

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.