x-kom hosting

GTA IV

Gość
komentarz
komentarz

Hehe ja zawsze musze miec najnowsze stery :P zobaczymy czy one cos dadza :)

SooNy_007
komentarz
komentarz

Witam, jeżeli ktoś myśli że ma kartę graficzną 128mb i sobie nie zagra to się myli :)

Proszę zaglądnąć tutaj:

http://www.gtaweb.pl/topics61/program-graf...hodzi-vt829.htm

Jest to taki patch! :)

YarSon
komentarz
komentarz

Mam takie pytanie bo nasłuchałem się tyle plotek o tym gta i mam takie pytanie Ci co wiedza bo graja w tą grę czy pójdzie mi jednak na tym kompie moim ?

Proszę nie usuwac posta :)

procek 2.4 ghz athlon 64

1gb ram

karta hd3650 256 ddr3 TOP

plyta glowna gigabyte ga-m61pme-s2

JackassJGC
komentarz
komentarz

A ja mam pytanie: czy wyszedł już jakiś dobry patch? I czy w ogóle wyjdzie? Dawno tu nie zaglądałem dlatego pytam:P

Bo nie wiem czy kupić gierkę czy nie.

Championek
komentarz
komentarz
Mam takie pytanie, bo mam procka e5200, karte gf 9800gt 512mb i 2x1gb ramu i jak biore opcje zeby mi samo ustawilo dobre ustawienia graficzne to bierze tak ze z tych 490mb ktore tam pisze bierze tylko jakies 300-350mb. Czemu tak? Np moj kolega ktory ma procka jakiegos core 2 duo 2x2,66 chyba i karte jakas radeon 256mb i jak on zaznaczy ta opcje zeby ustawilo grafike to jemu ustawia tak, ze przekracza te 256 i daje kolo 300 i jest ok, nie tnie itp. Czy to jest problem w tym, ze on ma lepszy procek a gorsza karte i jak ja mam gf 9800gt i e5200 to ten procek nie wykorzystuje karty? w sensie ze jakbym go podkrecil to by mi te ustawienia wyzej poszly.

A jakie to ma znaczenie? Ustaw po prostu samodzielnie na tyle ile pozwala ci pamięć i po problemie.

Mar+t
komentarz
komentarz

ma znaczenie bo jak ustawie żeby samo sobie dobrało to ustawia tak zeby zabierało jakieś 300mb z 490mb a koledze ktory ma slabsza karte i ma 256mb po zaznaxczeniu zeby wzielo dobrą konfigurację ustawia na ponad 300.

ja jak ustawie sam zeby mi wykorzystwalo te moje 490mb to muli

lukasz1908
komentarz
komentarz

Jaki komputer jest potrzebny ( jak za najmniejszą forsę ) , żeby GTA 4 poszło na Full Detelach z płynnym chodzeniem na rozdziałce 1650x1050 ??

PrzemekBmx
komentarz
komentarz

Taki jak ja mam :P Ja nafull detalach na takiej rozdzielczosci gram ( troche mniejszej ) :P A 3k to chyba nie taka duza kasa ;]

Superyaa
komentarz
komentarz

pomocy, zainstalowałem Vistę Ultimate x64 i w gta 4 mam zamiast 25, 17 FPS

tyle samo fps mam na high i low :(

bardzo proszę, pomóżcie :(:(

Hammer
komentarz
komentarz

To że masz tyle samo FPS na różnych ustawieniach to już wina skopanej optymalizacji , zainstaluj patcha nic więcej tu nie poradzimy.

Superyaa
komentarz
komentarz

ale na XP było dobrze, a tu jest gorzej (miało być lepiej) :angry: nie da się grać! chyba wróce do XP a to gdzieś opchne :(

PrzemekBmx
komentarz
komentarz

A gdzie sprawdzis ile mam tego FPS ?

Gość
komentarz
komentarz
ale na XP było dobrze, a tu jest gorzej (miało być lepiej) angry.gif nie da się grać! chyba wróce do XP a to gdzieś opchne sad.gif

sprobuj wymienic w sklepie na wersje 32 bitowa :)

xszyszy9x
komentarz
komentarz

Mam prośbę, niech mi ktoś dogłębnie wytłumaczy, co muszę zrobić z tym Windows live, żebym mógł zapisywać stan gry, bo jak podchodzę do łóżka i chcę zapisać to pokazuje że nie jestem zalogowany, loguję się na wcześniej założone konto i znowu jakiś błąd, wie ktoś o co chodzi ???

Gość
komentarz
komentarz
Mam prośbę, niech mi ktoś dogłębnie wytłumaczy, co muszę zrobić z tym Windows live, żebym mógł zapisywać stan gry, bo jak podchodzę do łóżka i chcę zapisać to pokazuje że nie jestem zalogowany, loguję się na wcześniej założone konto i znowu jakiś błąd, wie ktoś o co chodzi ???

a w grze stworzyles konto?

xszyszy9x
komentarz
komentarz

No stworzyłem w tym Rockstar club, i w tym Windows live, ale to 2 zawsze ma jakiś problem... A grze żadnego konta nie robiłem...

Hammer
komentarz
komentarz

Hmm grę zainstalowałem, działa ładnie na sprzęcie z sygnaturki na medium/high nie przycina nic. Mam jeden problem- cienie czasem wyglądają jak robione sprayem z painta, skąd mogę pobrać jakiegoś patcha ?

PaQre
komentarz
komentarz

stąd http://gta.net.pl/1344,download.html

albo przez microsoft update coś takiego.

Gość
komentarz
komentarz
No stworzyłem w tym Rockstar club, i w tym Windows live, ale to 2 zawsze ma jakiś problem... A grze żadnego konta nie robiłem...

no i dlatego save'owac nie mozesz :) nacisnij w grze przycisk "HOME" i zrob konto

Hmm grę zainstalowałem, działa ładnie na sprzęcie z sygnaturki na medium/high nie przycina nic. Mam jeden problem- cienie czasem wyglądają jak robione sprayem z painta, skąd mogę pobrać jakiegoś patcha ?
z tąd http://gta.net.pl/1344,download.html

albo przez microsoft update coś takiego.

zainstaluj patch'a bo sie przyda, ale czasami w ogole sie nie poprawia ten blad z cieniami...

xszyszy9x
komentarz
komentarz

Ale, ja już założyłem tak konto, wtedy wyskakuje taki błąd Połączenie z usługą LIVE jest niemożliwe, uzywany ID należy do regionu, którego nie obsługuje Windows LIVE.

Gość
komentarz
komentarz
Ale, ja ten domek, zapewne o to chodzi, w grze mam na szaro i ni jak nie idzie w to wejść.

no jak nie idzie, wciaskasz "HOME" w menu i nic sie nie dzieje?

xszyszy9x
komentarz
komentarz

Nie, to była moja głupota, idzie to zrobić, już założyłem tam konto ale wyskakuje Połączenie z usłygą LIVE jest niemożliwe, uzywany ID należy do regionu, którego nie obsługuje Windows LIVE.

Wszystko już piękie śmiga, dzięki za pomoc daje +...

PrzemekBmx
komentarz
komentarz

Moze mi ktos powiedziec gdzie sparwdic te FPS ?

PaQre
komentarz
komentarz

ściągasz program Fraps,włączasz i załączasz grę,w lewym górnym rogu masz żółte cyferki,to są FPSy

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.