x-kom hosting

Polecane monitory LCD 19", 22" i 24"

stajo7
komentarz
komentarz

Jeszcze się nie zdecydowałem na żaden monitor=/ mam na oku Samsunga t220, samsunga 2253bw i LG L227WT-PF chociaż nie wiem czy do tego Lg opłaca się dopłacić ok 100 zł?? Monitor głównie ma służyć do oglądania fil, codziennego użytkowania, internetu i gier ;) Jeżeli macie jakieś inne propozycje będę wdzięczny;) Cena 600-700 zł lub troszkę więcej. Pomóżcie doświadczeni użytkownicy ;) z Gory dzieki

Sonido
komentarz
komentarz

I tak na 22" obejrzysz film w HD, bo obraz wbrew pozorom jest bardziej "szerszy niż wyższy". Full HD t tylko wyższa rozdzielczość. Jeśli chodzi o 22" to bym kupił T220. Ja mam 24" Full HD i nie powiem filmy w HD wyglądają nieźle, ale niewiele gorzej będzie to wyglądało na mniejszym monitorze 22" w rozdziałce 1920x1200.

Tu masz fotę z filmu w Full HD (Alvin and the Chipmunks)

Jak widać nawet mimo tego, że film jest w Full HD zostaje jeszcze pasek u góry ekranu.

DSC00514.JPG

post-11936-1220700189_thumb.jpg

Gość
komentarz
komentarz
kontrast 20000:1 (dynamiczny)

Co to znaczy? Do chyba normalny w tym T220 Rose jest 1000:1

Ja polece swoj moim zdaniem spoko monitorek za ta cene z 19.1" : http://sklep.cdrinfo.pl/pelny_53295.html

Wolę 22"

stajo7
komentarz
komentarz

To jaki monitor polecacie kupić w końcu?? Samsung 2253LW czy Samsung T220 czy też może coś innego?=/

Sonido
komentarz
komentarz

Brałbym T220 - najnowsza linia Samsunga. Wkrótce mają się również ukazać modele z niebieską i zieloną "poświatą".

Gość
komentarz
komentarz
Wkrótce mają się również ukazać modele z niebieską i zieloną "poświatą"

Jakieś bliższe info kiedy to będzie?

Lipton
komentarz
komentarz

Jak się nie mylę na T220 udzielone są 3 lata gwarancji, a nie jak przy starych modelach 2 lata.

stajo7
komentarz
komentarz

Dzięki za radę;)

Ostatnie pytanie tylko jeszcze mam ;) Chodzi mi o model Samsunga T220 HD

Istnieje możliwość podłączenia Playstation 2 do monitora? Oraz czy wejście antenowe w monitorze jest takie same jak w zwykłym Tv? Z góry dzięki za odp, jeżeli powyższe dane się zgadzają jestem raczej zdecydowany na kupno tego Samsunga T220 HD ;)

Sonido
komentarz
komentarz
Jakieś bliższe info kiedy to będzie?

http://twojepc.pl/news17339.html

Gość
komentarz
komentarz

Tu jest napisane o T240 i T260, nic o T220

Ostateczny wybor - Samsung T220 vs LG L227WT. Co i dlaczego? Cena podobna.

Sonido
komentarz
komentarz

Samsung, za:

-ramkę (piękna moim zdaniem)

-ogólny design

-lepszą firmę

-dobre parametry

Marecki, jak kupisz Samsunga to napewno nie pożałujesz ;)

Gość
komentarz
komentarz
Marecki, jak kupisz Samsunga to napewno nie pożałujesz

Ba, w porównaniu do zniszczonego i porysowanego przez prąd :D monitora to każdy będzie lepszy ;) Ale tego LG też chwalą, a nawet uważają za lepszego. LG ma lepszy kąt widzenia, a cena prawie ta sama w komputroniku. Już sam nie wiem, pewnie wybór będzie zależał od dostępności monitora ;)

Lipton
komentarz
komentarz

LG i Samsung są tak podobnymi monitorami że praktycznie ich wybór sprowadza się do upodobań :)

Ja wolę Samsunga, bo jest mniej awaryjny od LG ( CRT LG zepsuł mi się bardzo szybko).

Gość
komentarz
komentarz
LG i Samsung są tak podobnymi monitorami że praktycznie ich wybór sprowadza się do upodobań :)

Ja wolę Samsunga, bo jest mniej awaryjny od LG ( CRT LG zepsuł mi się bardzo szybko).

Jestes **** CRT porownujesz do LCD :D:D

Ja mam monitor LG model L1750S 4 lata zero awari LCD. Znajoma ma Samsunga LCD 17" z promocji w Media 2 lata poz akupie pol roku padla matryca i naprawa w serwisie. Wiec gdybym tylko an tym porownaniu mial mowic ktora firma gorsza to samo za siebie stawia na Samsunga.

Ale z tym porownaniem, ze CRT LG ci sie zepsol szybko to LCD tak samo dales ciala be zkitu. Jest regula w zyciu zaniom powiesz/napiszesz zastanow sie sto razy zanim palniesz glupote.

//Mówić po polsku nie nauczyli?

//Mam nadzieję że 10% zmotywuje cię do dalszej nauki

//Marecki306

Duma Katalonii
komentarz
komentarz

Tez bralbym samsunga.Chodz Samsung 2232BW mysle ze od niego nie odstaje a jednak tanszy :P Ale jak masz takie wymagania to wez T220 :)

kendo
komentarz
komentarz

Kurcze i znowu mam dylemat. Już miałem kupowac ten monitorek http://www.agito.pl/powyzej_19/lg_22_lcd_l...352.326767.html (parametry oraz wygląd mi pasują, opinie ma świetne) kiedy zauważyłem nowość http://www.pc-media.pl/go/_info/?id=13513&...16fea97420cd885 i teraz zgłupiałem. Ma 3 razy większy kontrast, trochę podstawka mi się nie podoba, ale może być. Czy ktoś słyszał coś o tym monitorze? może ktoś ma? a może dać sobie spokój i wziąć sprawdzony model?

Lipton
komentarz
komentarz

Logitech fakt LCD i CRT to zupełnie coś innego, ale w jakimś sensie są to monitory tej samej firmy i po prostu po tym straciłem zaufanie do LG.

Kendo no faktycznie ten LG z nowej serii całkiem niezły...

Gość
komentarz
komentarz

(...)

Logitech fakt LCD i CRT to zupełnie coś innego, ale w jakimś sensie są to monitory tej samej firmy i po prostu po tym straciłem zaufanie do LG.

Pamietaj, ze zawsze kupujac nawet monitor za 1500 zl LCD bo i takie sa moze sie popsuć poprostu raz trafiles na feralna sztuke tak jak ja 3 razy na feralne nagrywarki DVD LG i uwazam, ze nagrywarek dobrych nie robia, ale monitory niczego sobie :)

//Jeśli masz coś do powiedzenia to zapraszam na PW, nie na forum!

//Marecki306

Lipton
komentarz
komentarz

Dlatego napisałem że to tylko moje odczucie i uprzedzenie do monitorów :)

stajo7
komentarz
komentarz

Ja już się zdecydowałem na Samsunga T220 HD i tylko czekam aż przyjdzie;) Jak dotrze podzielę się moimi wrażeniami. Elo ;)

NoVyKomp
komentarz
komentarz

powracamy do pytania...

24" FullHD :) coś nowego oprócz tego samsunga?

coś lepszego?

ile kosztuje dobra 30" ?

Sonido
komentarz
komentarz

Samsung 2493HM albo T240

allegro.pl

sword
komentarz
komentarz

A ja mam wieksze przekoanie do monitorów Lg osobiscie obraz na nich mi się bardziej podoba a poza tym to u Lg dostaje się gwarancję na 3 lata i na 30 dni na bad i sub pixele. Według mnie to wazne bo byłem u znajomego ostatnio i ma 2 wypalone i mnie by to wkurzało jak by mi ciągle sie świeciło. A co do Twojego pytania Kendo to w sumie ten z serii W to jest nowośc i ja go jeszcze nie widziałem ale na własne oczy ale wcześniejsze monitory z serii W sa bardzo dobre więc zapewne ten też nie bedzie odstawał tym bardziej ze ma swietne parametry i chyba własnie na tego bym się zdecydował ale może jak pójdziesz do sklepu to gdzieś go znajdziesz. I tak było by najlepiej żeby porównać i wtedy sie decydować.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.