x-kom hosting

Polecane monitory LCD 19", 22" i 24"

Mark
komentarz
komentarz

warto jest placic wiecej za panorame czy taniej kupic zwyklego lcd ??

Lipton
komentarz
komentarz

Kwadraty czyli 4:3 są droższe od monitorów panoramicznych :)

No chyba że gdzieś znalazłeś model tańszy

JackassJGC
komentarz
komentarz

Ja mam takie pytanko. Czy monitor 22" Iiyama E-2202WSV-B2 5ms 3000:1 nada się do gier? Czy ma dobrą jakoś obrazu i czy nie będzie występowało smużenie podczas gier?

Lipton
komentarz
komentarz

Będzie jak najbardziej OK :)

5ms to jest ta górna granica czasu reakcji matrycy.

Możesz kupić też inny monitor, Samsunga lub LG.

pendzel
komentarz
komentarz

Witam chcialbym kupic monitor... 20 cali lub 22... do 800 zł... Chcialbym zeby sluzyl mi do gier i do filmow... bardzo mi zalezy na ogladaniu filmow w wysokiej rozdzielczosci... i nie wiem czy w takich monitorach hdmi musi byc.. Prosze o pomoc!!!!!

MOJ KOMP

1. PŁYTA GŁÓWNA: Asus P5K-E/WiFi-AP (Intel P35) [DDR2, 2xPCI-E, FW]

2. PROCESOR Intel Core2 Duo Penryn E8400 3.00 GHz BOX (LGA775, 64bit)

3. PAMIĘĆ RAM DDR2 2x2048MB PC-800 Kingston (KVR800D2N5K2/4G) CL 5

4. DYSK TWARDY Seagate 500 GB Barracuda (ATA/300, 32MB, 7200, NCQ) ST3500320AS

5. KARTA GRAFICZNA Radeon 4870 PowerColor 512MB 2xDVI (PCI-E)

JackassJGC
komentarz
komentarz

A co myślisz o monitorze Asusa VW222S 22" ?? Czas reakcji matrycy to 2ms. Kontrastu nie znam. Na jakie parametry zwracać uwagę.

stajo7
komentarz
komentarz

Witam, chciałbym kupić monitor LCD w dobrej cenie oraz dobrej jakości jak to każdy ;) Chodzi mi o monitor w rozdzielczości 22 cale lub większy ;) chciałbym także aby była możliwość podłączenia Playstation 2 oraz Tv kablowej jeżeli to możliwe ;) Troszkę szperałem po forach i widziałem dużo dobrych opini na temat Samsungów ale znalazłem ofertę, która mnie bardzo zainteresowała ... Co sądzicie o GATEWAY FPD 2400 ??

http://www.allegro.pl/item427005623_wyprze...rot_14_dni.html

Proszę o porady i propozycje monitorów w kryteriach, które podałem wyżej tzn:

cena max 800zł (za gateway'a jestem w stanie dać 1000 zł)

22 cale lub większy

5 ms reakcji lub mniej

dobra jakość obrazu

oraz ogólna funkcjonalność ;)

Z góry dzięki za pomoc, będę wdzięczny za to ;)

BlackRaven
komentarz
komentarz

Monitory dobre, ale na tej aukcji sprzedawane są egzemplarze przecenione - wady matrycy, ryski itp. Jeśli masz możliwość odbioru osobistego i wady nie będą Ci przeszkadzać, to można brać ;)

stajo7
komentarz
komentarz

no ok, a pomijając ten model co możecie mi polecić?;) zależy mi w sumie na czasie;) pozdro

znalazłem coś takiego ...

asus VK222S

http://www.allegro.pl/item427978702_asus_v...x_glosniki.html

Samsung T220

http://www.allegro.pl/item425431794_samsun...ej_faktura.html

Asus VW222U

http://www.ceneo.pl/1190607

Samsung 2253LW

http://www.allegro.pl/item425442070_samsun...ej_faktura.html

jaskowski
komentarz
komentarz

szukam 22 calowego dobrego monitora jak kazdy....

budzet : 800 pln max

i fajno by bylo jakby mial wejscie zebym mogl podlaczyc gamecube'a jak juz widzialem post o ps2.

istnieje taka opcja ?

sword
komentarz
komentarz

Uważam że bardzo fajnym monitorem jest LG L227WT-PF bardzo dobra jakośc obrazu i bardzo dobre parametry mysle że w tej cenie bedzie bardzo cięzko znaleźć cos lepszego.

Sonido
komentarz
komentarz
w tej cenie bedzie bardzo cięzko znaleźć cos lepszego.

Oj by się znalazło, chociażby od Samsunga. Gateway również robi dobre LCD'ki i są w przystępnej cenie.

jaskowski
komentarz
komentarz

a co jesli chce podlaczyc powiedzmy play station a nie mam glosnikow w monitorze ? :D czy terazniejsze lcd maja zawsze :P

Sonido
komentarz
komentarz

nie zawsze, zależy to od modelu. Musisz więc poszukać LCD z głośnikami, ew. podłączyć zewnętrzne głośniki.

Sonido
komentarz
komentarz

I w takiej sytuacji nasuwa się: "skoro nie widać, więć po co przepłacać" ;) a tak poważnie to może ten droższy to nowszy model, ładniejszy design i dlatego taka cena. Ten tańszy ma niższą cenę, bo chcą go wyprzedać. Przyjrzy się dokładniej danym technicznym, bo być może jest coś jeszcze co decyduje o jego cenie.

smile20
komentarz
komentarz

Witam, interesuje Mnie monitor 20", większego nie potrzebuje, gdyż monitor będzie się znajdował od moich oczu w odległości około 50cm. Czym się zajmuje na co dzień? Czytam fora, gram w gry, oglądam filmy. Także monitor musi być dobry jak i do gier tak i do filmów, sprzęt mam całkiem dobry(patrz podpis), więc będę grał w wymagające gry. Cena, nie wiem jaka, mam 500zł, ale rodzice pewnie mi coś dołożą, więc 400-800zł. Nie znam się na monitorach, kontrast "x":1, monitor lepszy jeżeli wartość "x" jest większa czy mniejsza?

blast___
komentarz
komentarz

Witam wszystkich userów forum. Proszę o poradę i wyjaśnienie pewnej sprawy, a więc w przyszłym tygodniu mam zamiar kupić monitor LCD wybór padł na matryce 22" po przeanalizowaniu pierwszej strony z polecanymi modelami mam dylemat pomiędzy

Samsung 22 SM 2232BW Czarny

tylko na stronie sklepu proline w komentarzach użytkownicy piszą o trzech różnych matrycach stosowanych w tym modelu - czy to prawda czy bzdura ??

w grę wchodzi też ten model tylko powiedzcie mi czy jest sens dopłacania do:

Samsung 22 SM T220

z góry bardzo dziękuje za wszelkie porady pozdrawiam.

ps. monitor bedzie używany do "wszystkiego" gry, filmy, internet, praca z tekstem, więc chciałbym żeby był to zakup przemyślany i monitor służył mi parę lat.

smile20
komentarz
komentarz

Mówisz, że im większy kontrast tym lepiej, zastanawia mnie więc jedna rzecz, widziałem w tym temacie, że jako zalete w różnych monitorach uznano kontrast, pomimo, że jeden miał 1000:1, a drugi 20000:1, to aż 19 tysięcy różnicy, a obydwa kontrasty są polecane?;) Ten 1 monitor co mi poleciłeś, uznałbyś za monitor wysokiej klasy? Drugi ma 22", nie wiem, wydaje mi się, że za duży, chociaż zapewne to kwestia przyzwyczajenia, zresztą za niecały miesiąc idę na studia, a tam nie wiem jak komputer będzie stał, zakładam, że to małe mieszkanko więc nie będzie miejsca, co się wiąże, że monitor będzie stał blisko moich oczu;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.