x-kom hosting

Polecane monitory LCD 19", 22" i 24"

Sonido
komentarz
komentarz

dlatego, że kontrast dynamiczny, a rzeczywisty to dwie różne rzeczy ;)

Im większy tym lepszy, ja się kilka tygodni temu przesiadłem z 22" na 24" i nie żałuję.

Kazy Samsung powyżej ok. 800zł będzie dobry. Kwestia gustu i wyboru ramki.

Wybierzcie coś z polecanych.

sword
komentarz
komentarz
Oj by się znalazło, chociażby od Samsunga. Gateway również robi dobre LCD'ki i są w przystępnej cenie.

No tak znaleźć się da ale jezeli chodzi o jakośc obrazu to nie wiem czy coś będzie lepsze od tego Lg bo sama cena to nie wszystko przynajmniej jak dla mnie.

smile20
komentarz
komentarz
dlatego, że kontrast dynamiczny, a rzeczywisty to dwie różne rzeczy ;)

Im większy tym lepszy, ja się kilka tygodni temu przesiadłem z 22" na 24" i nie żałuję.

Kazy Samsung powyżej ok. 800zł będzie dobry. Kwestia gustu i wyboru ramki.

Wybierzcie coś z polecanych.

No może się zdecyduje na 22", ale więcej niż 800zł to ja raczej nie dam:P Aktualnie pracuję na zwykłej 15" I nie narzekam:P A z lepszych 22" co byś polecał, bo tą 22" co poleciłeś ma 5ms i nie wiem czy się da ustawiać monitor w pionie tzn, przechylić do dołu do góry... I podaj też jeszcze jakieś 20stki, do nich jestem bardziej przekonany, 22" to chyba jednak za dużo jak dla Mnie;p

Betathome
komentarz
komentarz

Poszukuje 19'' lub wiecej do 500 zł.

Jakie polecacie?

stajo7
komentarz
komentarz

Prawdę mówiąc kążdy poleca co innego ;) Mi z 22" polecono np Samsunga 2253 Lw i chyba na ten sie zdecyduję, chyba że macie lepsze pomysły to czekam na propozycje elo ;)

n31T
komentarz
komentarz

Cześć,

Mam zamiar kupić nowy monitor LCD, lecz teraz nie wiem ilu calowy. Cena raczej nie gra roli, tylko nie wiem teraz czy 19' czy 22' czy może 24'. Z jednej strony chciałbym używać komputera jako TV w moim pokoju więc 24' wydaje się być jak najlepsza, lecz z drugiej strony jak będę grał w csa to nie chcę się oglądać na lewo i prawo czy ktoś mnie nie klepie z boku. Tak więc, co byście mi polecili ?

Sonido
komentarz
komentarz

Bez obaw, nie będziesz się obracał. Bierz 24".

sword
komentarz
komentarz

n31T uważam że powinieneś wziąc 24 cale a co do pytania stajo7 to polecam LG L227WT-PF jak dla mnie ma zdecdowanie ładniejsze odwzorowanie barw niż ten samsung no i Lg ma gwarancję na bad i sub pixele na 30 dni.

XBiT
komentarz
komentarz

Witam!

Jaki polecacie monitor LCD wielkości od 20 cali, w cenie ok. 500zł?

pozdro

kisiel92
komentarz
komentarz

Jak jest z gwarancją w HP?

Mam zamiar kupić HP W2207h, ale nie wiem jak jest z gwarancją. Słyszałem, że HP daje gwarancję na każdy bad piksel, ale na ich stronie nic o tym nie widziałem i nie wiem już sam.

blast___
komentarz
komentarz

Witam

Zdecydowałem sie już raczej na 100% co do monitora będzie to samsung t220 22" jeżeli sie orientujecie napiszcie czy posiada on taką funkcje żeby zmniejszyć obraz do formatu 4:3, żeby po bokach zostawały czarne pasy tak jak w lg miedzy innymi w modelu LG W2252TQ-PF, bo w niektórych grach ta opcja była by bardzo przydatna, żeby ich nie rozciągało do panoramy. Pozdrawiam.

Sonido
komentarz
komentarz

Ma tą funkcję, ale wątpię, byś jej używał w grach. Panorama Ci nic nie rozciąga.

zibi777
komentarz
komentarz

To zależy niektóre starsze nie są przystosowane do panoramicznych rozdziałek a co do gwarancji na bad pixele to daje ja Lg w HP nie maja nic takiego.

adas_milik
komentarz
komentarz

Nie wiem szczerze mówiąc jak dokładnie wygląda obraz w tym hp ale nie przepadam za tą firma i mysle że ja też był bym zwolennikiem monitórw Lg maja ładny obraz jak na matryce tn.

lonerpl
komentarz
komentarz

w koncu kupilem Samsunga 22 cale sm2232bw, ale pojaiwl sie problem

wszystko fajnie, ale jak wlacze film, i klikam fullscreen to film sie pojawia tylko na czesci ekranu

jestem na 90% pewny ze to zalezy do filmu, ale dziwne jest to ze ZADEN film sposrod 20 nie wyswietla sie na pelnym ekranie

wszystkie byly sciagane z neta, rozmiary 1,36GB dlugosc filmu 2h, podaje to zebyscie mniej wicej mogli okreslic rozdzielczosc filmu

jestem laikiem jesli chodzi o komutery:P

Sonido
komentarz
komentarz

A co z fotkami? też je widać poza ekranem? Sprawdź ustawienia rozdzielczości w panelu sterowania nVidia.

lonerpl
komentarz
komentarz

film nie jest poza ekranem, tylko wyswietlony w jego czesci, ale obraz jest caly

foty wyswietlane sa zupelnie normalnie na calym

Sonido
komentarz
komentarz

Może taki film, sprawdź w innymi. Odtwórz w BestPlayer 2 albo SubEdit i daj na Full Screen. Musi działać, jeżeli nie to masz coś z programem do odtwarzania filmów albo tak jak pisałem wcześniej coś zmienonego w panelu nVidia.

lonerpl
komentarz
komentarz

SubEdit pomogl dzieki za pomoc

mariuszsz18
komentarz
komentarz

Witam.

Potrzebuję waszej rady. Zamierzam kupić monitor LCD koniecznie z matryca PVA do 2000zł. Upatrzyłem już 3 modele:

HP LP2465

Gateway FDP2485W

http://www.samsung.com/pl/consumer/detail/spec.do?group=televisions&type=televisions&subtype=lcdtv&model_cd=LE32A551P2RXXC&fullspec=F' rel="external nofollow">

Samsung LE32a551

Ten Samsung to 32" TV LCD, zastanawiam się czy nie będzie za duży, obawiam się również że napisy i ikony będą za wielkie na 32" przy rozdzielczości 1920x1080. Ma ktoś może 32" wyświetlacz i może wyrazić swoją opinię na ten temat?

Co do Gateway'a wiem, że wszystko zależy od tego na jaki egzemplarz trafie, nie wiem czy warto ryzykować dla procesora obrazu DCDi i dużej liczby złącz, bo w sumie to tym głownie różnie się od HP. Chętnie wysłucham wszelkich rad i propozycji.

Pozdrawiam

Lipton
komentarz
komentarz

Chcesz z matrycą PVA, a taką posiada tylko Gateway :)

Polecam go za 1600 zł naprawdę świetny monitor i w dodatku 36 miesięcy gwarancji.

32 cale zdecydowanie za duże na normalne pracowanie z komputerem.

Sonido
komentarz
komentarz

Dokładnie, jak kolega wyżej. Jeśli z matrycą S-PVA to tylko Gateway. Wbrew pozorom jest to bardzo dobra firma. Bardzo popularna za oceanem, u nas niestety mniej znana.

Gość
komentarz
komentarz

Witam

Jaki monitor byłby najlepszy w cenie 800-900zł? Przeznaczenie: Gry. Przeglądając 1 post najbardziej w tej cenie mi się podobał Samsung 226BW. Szkoda tylko że nie ma Full HD, ale w tej cenie raczej nie możliwe żeby to mieć.

Tak w ogóle to na jakie parametry zwracać uwagę przy wyborze monitora? Odświeżanie się nie liczy?

Propozycje monitorów najlepiej podawać z Komputronika, ew. z innych sklepów z Warszawy

Lipton
komentarz
komentarz

Dobra, trzeba coś kochanemu Mareckiemu polecić :D

http://www.agito.pl/powyzej_19/samsung_22_...352.330700.html

lub:

http://www.agito.pl/powyzej_19/hp_lcd_22_w...352.332057.html

Przy kupowaniu monitora zwraca się uwagę na:

-Kąty widzenia

- Jasność

- Kontrast

- Złącza

- Matryca ( praktycznie wszystkie monitora wyposażone w matrycę TN różnią się generacją 1 2 czy 3.)

Zastanów się czy nie lepiej do zbierać i kupić:

http://www.agito.pl/powyzej_19/lg_24_lcd_w...352.333694.html

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.