x-kom hosting

Polecane monitory LCD 19", 22" i 24"

Sonido
komentarz
komentarz
czemu one wszystkie maja taki niski czas reakcji (matrycy)?!

Im niższy tym lepszy.

DrumBass
komentarz
komentarz
Im niższy tym lepszy.

Ehe, masz racje pomylilem sie, chcialem napisac wysoki :P

Mimo ze 5ms to nie jest duzo, ale w porownaniu do 2ms to sporo.

Dobrze to widac na obrazkach porownujacych 2ms-8ms.

Lipton
komentarz
komentarz

Między 2ms a 5ms praktycznie nie odczujesz różnicy :)

Sonido
komentarz
komentarz

Dokładnie, a 24 calowy spotkać z 2ms ciężko. 5ms to i tak bardzo dobry współczynnik jeśli chodzi o czas reakcji matrycy.

DrumBass
komentarz
komentarz

to co powiecie o LG W2452T PF ?

nadal musialbym jakims cudem wynalesc dodatkowa brakujaca kase, ale mysle ze to calkiem dobry ekranik

ma wszystko na swoim miejscu (dobre parametry) no i jak na 24" dobra cena (i tak nie wiem czy mnie stac).

Lipton
komentarz
komentarz

Tak ten LG będzie dobry, zresztą cała seria (PF) tych monitorów jest chwalona :)

DrumBass
komentarz
komentarz

ten monitor ma jedna zdecydowana wade, nie ma pivota :P

Edit:

Moze mi ktos powiedziec o co chodzi z sliska matryca? W sumie co to daje i co to jest?

I czy w tych modelach ponizej jest (z tych modeli mam zamiar wybrac)?

Samsung SM T220 (Rose)

LG W2284F-PF

LG W2452T PF

NoVyKomp
komentarz
komentarz

Seba - gateway też dobry...

ale?

Samsung lepszy? (wątpię)

czy tu już przemawia twoje przywiązanie do marki :P ?

Sonido
komentarz
komentarz

Bez żadnego "ale" to bardzo dobry monitor jeśli masz oczywiście okazję go kupić, bo jak wiemy w sklepach stacjonarnych rzadko spotykany i jeśli chcesz zaryzykować zakup LCD na allegro to jak najbardziej bierz - Gateway robie extra monitorki. Pięknie się prezentują i mają kilka ciekawych bajerów, których nie mają inne marki.

kendo
komentarz
komentarz
Tak ten LG będzie dobry, zresztą cała seria (PF) tych monitorów jest chwalona :)

A jak ja pytałem o ten model LG 22' to nikt nie mówił, że PFy są dobre

ooo jaka duza jasnosc (400), ale czemu one wszystkie maja taki niski czas reakcji (matrycy)?!

co do Gateway'a to nie wiem ktore wspolczynniki ma lepsze :)

ale napewno kat widzenia ma gorszy, chodz to akurat by nie przeszkadzalo, bo i tak 160' to chyba wystarcza

chyba zrezygnuje z HD, mimo wszystko za 2" i obraz HD ciezko mi wydac 300-400zl wiecej.

i nie obejrze bajki z lat mlodzienczych w HD (mowie o Dragon Ball'u, bo teraz zostal zremasterowany do wersji HD)

co do pivota to super sprawa do ogladania zdjec... ekstra bajer, ale co zrobic...

Może to nieodpowiedni temat, ale skąd można wziąć tego Dragon Balla? masz jakiś link?

sword
komentarz
komentarz

@DrumBass Na Twoim miejscu wziął bym LG W2452T bardzo fajny monitor ogólnie cała seria W wyswietla ładny obraz i dobrą gwarancję .

@kendo nie wiem gdzie szukałeś opinii ale poszukaj np. o L227WT zbiera praktycznie same pozytywne opinie jak poszukasz troche po forach to powinieneś znaleźć.

smile20
komentarz
komentarz

A więc kupilem W2284F, monitorek jest wspaniały, przerzuciłem się z 15" na 22", więc pierwsza myśl "ja pier***ę!!" wydawał mi się ogromny, ale kwestia przyzwyczajenia. Ładne kolory, biały jest białym, czarny jest czarnym, a nie jakimś szarym czy granatowym. Ta kropelka wody(włącznik) może wydawać wam się przez fotkę drażniąca, ale uwierzcie mi, w rzeczywistości w ogóle nie drażni, nawet powiem, że mi się podoba, to samo podstawka, w rl bardzo fajnie wygląda. Zamieszczę tutaj parę fotek i filmik(Nie zwracajcie na burdel na pulpicie, 2 minuty i będzie czyściutko:P, a burdel koło kompa to też pae papierków itp do sprzątnięcia, ostatnio pracowałem i potrzebowałem tych papierków więc nie sprzątałem ich, zresztą co ja będę się tłumaczyć, macie patrzeć na monitor;p) Film nie jest dobrej jakości bo kręcony aparatem.

100_7088766.jpg.xs.jpg

100_7094454.jpg.xs.jpg

100_7093683.jpg.xs.jpg

Film!(Click)

sword
komentarz
komentarz

@Smile20 moim zdaniem dokonałes świetnego wyboru to jak sam widzisz naprawde fajny monitorek

@kowalski333 osobiście wolał bym LG W2252 z tego co je widziałem to bardziej naturalnie obraz wygląda jak dla mnie na nim.

Gość
komentarz
komentarz
Co myślicie o tym monitorze http://www.itart.eu/dzial_216/towar_cennik..._MW221U_22.html warto go kupić??

Asus nie daje gwarancji na uszkodzone lub wypalone piksele z tego co sie orientuje. Takze ASUS nie daje 30 dni na naprawe nawet gdy padnie jeden piksel.

sword
komentarz
komentarz

No asus nie daje napewno wiem że lg daje i chyba eizo daje taka gwarancję na bad pixele.

Misiek16
komentarz
komentarz

Witam mam pytanie : LG W2252TQ-PF (2ms, DVI) 699 z czy ten monitor jest panoramiczny i czy oplaca sie go kupic???

Gość
komentarz
komentarz
Witam mam pytanie : LG W2252TQ-PF (2ms, DVI) 699 z czy ten monitor jest panoramiczny i czy oplaca sie go kupic???

Tak jest panoramiczny i warto go kupic ja amm 19 calowy model z tej samej seri is wietnie odwzorowuje kolory, oczewiscie o ile podlaczysz grafike z monitorem DVI-D (cyfrowo) bo jak podlaczysz D-Sub (analogowo) to kolory wygladaja duzo gorzej bo wiadomo musi grafika obrobic to na analogowo.

Misiek16
komentarz
komentarz

a jaki byscie mi polecili nie panoramiczny w tej samej cenie???

Gość
komentarz
komentarz

Nie oplaca sie kupowac monitora nie panoramicznego bo po pierwsze gry, filmy o wiele lepiej sie oglada, strony WWW tez i wogole wiecej przestrzeni sie ma.

Misiek16
komentarz
komentarz

aha no tak no tak Dzieki!!!

kareem
komentarz
komentarz

SAMSUNG 2243NW

czy

IIYAMA E2202WS-B2

?

zibi777
komentarz
komentarz

Jestem podobnego zdania ten LG W2252TQ-PF będzie dobrym wyborem jak dla mnie bardzo fajny monitor z ładnym obrazem i za nieduże pieniądze.

mariah
komentarz
komentarz

Witam!! zastanawiam się nad kupnem nowego monitora i prosiłabym o poradę...

w przyszłości chcę kupić x-box'a360 i pod który monitor mozna by było podpiąć...(jeśli żaden z wymienionych prze ze mnie to jaki)

monitor odpowiedni do grania, zastanawiam się nad 22" lub 24", ale mam nadstawkę nad biurkiem i nie może być wyższy niż 50cm (ale później sobie sprawdzę czy się zmieści)...który mi proponujecie:

22"

Samsung 22" LCD SM T220 Rose, LCD 22" LG FLATRON M228WA-BZ, HP LCD 22" W2207h

24" tak do 1000 - 1200zł można kupić??

proszę o poradę pozdrawiam

NoVyKomp
komentarz
komentarz

jeśli gierczenie to tylko FullHD...

owszem 1200 zł i masz b. dobry monitor 24"

np. Gateway FHD2400 - sam go dziś zakupiłem... czy Samsung 2493HM i wiele innych...(Rose w wersji 24" też jest do wzięcia)

moim zdaniem twój priorytet to FullHD i HDMI :)

PS. Jak najlepiej podłączyć mój monitorek? Przez przejściówkę radeonka na HDMI czy może kupić kabel DVI - HDMI czy zostać przy DVI ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.