x-kom hosting

Polecane monitory LCD 19", 22" i 24"

Mark
komentarz
komentarz

wolabym chyba lg bo ta gwarancja na bad pixel to niezla sprawa

jaskowski
komentarz
komentarz

a jakbym wzial LG 22" LCD W2252TQ-PF z usa ? oplacaloby mi sie jesli mam mozliwosc sprowadzenia przez kolege w bagazu podrecznym ?

Lipton
komentarz
komentarz

Czasem reakcji matrycy. W tańszym jest 5ms, a w droższym 2ms. Nie bierz w komputroniku tego monitora bo jego cena jest strasznie wysoka.

http://www.agito.pl/powyzej_19/lg_24_lcd_w...352.333694.html - tu o 200 zł tańszy.

lonerpl
komentarz
komentarz

Samsung 22" LCD SM 2232BW czy LG 22" LCD W2252TQ-PF ??

mam dosyc stary komputer

wszystko bedzie dzialac z karta GeForce MX 440 64MB ??

mam tez stara plyta glowna, ale chybga nie bedzie problemow z podlaczeniem monitora?

Lipton
komentarz
komentarz

Bierz Samsunga. Wszystko będzie działać :)

Nie będzie problemów.

Mark
komentarz
komentarz
Ktory lepszy

ten czy

http://www.komputronik.pl/Monitory_LCD/Mon...pelny,id,59380/

ten

http://www.komputronik.pl/Monitory_LCD/Mon...pelny,id,59482/

Chyba roznica tylko z HDMI albo cos jeszcze pisac co lepsze

Czasem reakcji matrycy. W tańszym jest 5ms, a w droższym 2ms. Nie bierz w komputroniku tego monitora bo jego cena jest strasznie wysoka.

http://www.agito.pl/powyzej_19/lg_24_lcd_w...352.333694.html - tu o 200 zł tańszy.

W komputroniku nie kupuje tylko produkty biore chodzi tylko mi o numery ktory lepszy ten tanszy czy drozszy

Lipton
komentarz
komentarz

Bierz tego tańszego :)

bush
komentarz
komentarz

szukam monitora 19 calowego moze byc uzywany i musi byc czarny cena to do 350zl max 400zl

Mark
komentarz
komentarz

czemu tanszy jak on jest drozszy o 30 zl i ma hdmi wiecej kolorow czyli plusy a cena troszke wieksza co on jest gorszy?

Lipton
komentarz
komentarz

Mówisz o cenach w komputroniku gdzie indziej jest większa różnica. DVI jest kompatybilne z HDMI, a czas reakcji czy wynosi 2ms czy 5ms nie robi różnicy.

dmg
komentarz
komentarz

Jest taka sprawa, zamierzam kupic Samsung 19" LCD SM 931BW 550 który jak wiadomo pracuje na rozdzialce 1440x900. W serwisie gosciu powiedzial mi ze lepiej dolozyc 50zł i kupić 20"stke dla rozdzialki 1680 x 1050. Co o tym sądzicie, jesli to popieracie to zaproponujcie mi właśnie taki monotor (byłoby miło).

Moja grafa to radek hd4850 512mb

Gość
komentarz
komentarz
Co o tym sądzicie, jesli to popieracie to zaproponujcie mi właśnie taki monotor (byłoby miło).

1680x1050 przy 20" będzie wyglądać kiepsko, mikroskopijne pikseliki, to wygląda dobrze przy 22"...

dmg
komentarz
komentarz

No własnie parę osób uprzedzało mnie o niskiej jakości... Ja osobiscie skłaniam się ku 19" ale chciałbym poznać zdanie doświadczonych userow ;)

aragon
komentarz
komentarz

Mam pytanie dot. Monitorów Samsung T240 i T240HD

Chcialbym miec monitor o ogladania filmow HD i grania w ps3 w jaosci HD

Ale w T240HD nie potrzebny mi jest ten tuner bo mam w kompie karte

I chcialbym tez odbierac HDTV , bo na moim 19 za wielka rozdzielczosc jest i nie lapie obrazu

Lipton
komentarz
komentarz

W takim razie bierz Samsunga T240 :)

qvanta
komentarz
komentarz

witam wlasnie odpalilem nowozakupionego samsunga t200 i wszystko fajnie fajnie poki co, ale zastanawiam sie czy jest tu mozliwosc odchylenia monitora do tylu... bo podstawka, a dokladnie ten element podstawki ktorym sie laczy monitor z podstawka wyglada na ruchomy ale za cholera nie wiem jak to ruszyć... wie ktos cos na ten temat?

PS 1680x1050 w moim t200 (20'') wyglada świetnie, dlatego nie rozumiem kiedy ktos odradza 20 bo 1680 bedzie slabo wygladać.

Lipton
komentarz
komentarz

Zobacz czy z tyłu na nóżce monitora nie ma przycisku, jeżeli jest wciśnij go i odchyl monitor do tyłu. Ja tak mam :)

qvanta
komentarz
komentarz

nie ma niestety przycisku :(

tylko srubki jakies, ale probowalem je odkrecac i dalej nic. no chyba ze na sile trzeba... :P

Alobraghtius
komentarz
komentarz

Witam serdecznie,zastanawiam się nad kupnem monitora 22'.

Szukam czytam i przyznam szczerze że już mam straszny mętlik w głowie :(

pułap cenowy u mnie to około 800 zł.

Moja uwagę przykuły te 3 monitory ale niestety nie wiem który miałbym wybrać gdyż parametry maja w sumie takie same.

1. PHILIPS 220CW8FB

2. ASUS VW222S

3. SAMSUNG SYNCMASTER 2253LW

Głównie na kompie oglądam filmy,bawię się Photoshopem no i czasem pogram.

Jakby ktoś mógłby mi pomóc w wyborze byłbym bardzo wdzięczny.

Sonido
komentarz
komentarz
1680x1050 przy 20" będzie wyglądać kiepsko, mikroskopijne pikseliki, to wygląda dobrze przy 22"...

Nie ma pixeli, przynajmniej na 2232BW nie zauważyłem, ale prawdą jest, że obraz nieco "zdeformowany" tzn. nie ma zniekształceń, ale pomniejszony, bo taką 1680x1050 to mają natywnie LCDki 22 calowe.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.