x-kom hosting

Komputer 2 letni, spadek FPS z 300 stałych do 100/80. Monitor po spadku wygląda na spikselizowany.

Hxliday
komentarz
komentarz (edytowane)

@anioł2009 Wiadomo 200 GB więcej ale no jak mówię nie wykorzystam tego, także patriot z tych będzie najlepszy mówisz?

 

anioł2009
komentarz
komentarz

@Hxliday może być patriot, nic szczególnego. Poza tym liczy się model a nie producent :E

Hxliday
komentarz
komentarz

@anioł2009 No znalazłem najtańszy u mnie w mieście 256gb Patriot za 145zl.

@anioł2009 Witam podłączyłem nowy dysk i próbuje zainstalować na nim win to wyskakuje mi błąd 

83726d8b-537e-4039-9b1e-b71c4a698ebe.png

Dobra udało się naprawić.

Hxliday
komentarz
komentarz

Chyba problem udało się naprawić ale dalej sprawdzam.

Ogólnie teraz gram i po zmianie karty mam tylko wejścia displayport i po zmianie kabla na dp czuje w ogóle gorsza płynność w grach. Da radę żeby do monitora podłączyć kabel dvi-d a do karty dp i uzyskać 144 Hz?

anioł2009
komentarz
komentarz
Godzinę temu, Hxliday napisał:

po zmianie karty

jakiej karty ??

 

co to znaczy że czujesz?...sprawdzałeś fpsy msi afterburner w grach ???

 

DP obsługuje 144hz więc po co się bawić w adaptery które tylko mogą pogorszyć jakość ?? Chyba że w monitorze masz tylko dvi-d to tylko adapter Cie ratuje. Jaki będzie wynik takiego podłączenia ? nie wiadomo

Hxliday
komentarz
komentarz

@anioł2009 wcześniej miałem 1060 6gb i miałem tam dvi-d w monitorze też mam i używałem kabla z dwoma końcówkami dvi-d. Po wymianie karty mam same displayport i hdmi, więc kupiłem kabel do obsługi 144 Hz ale czuję że gra bardziej pływa na tym dp niż jak było wcześniej.

anioł2009
komentarz
komentarz

No juz na personalne odczucia to nie mamy wplywu tutaj xD 

Hxliday
komentarz
komentarz

Chyba się udało naprawić, 2 dzień i jest w porzadku ale jeszcze będę to sprawdzał. Ogólnie przychodzę z kolejnym zapytaniem @anioł2009czy na zdjęciu poniżej instalować coś jeszcze do płyty? na ten moment mam tylko chipset może coś to pomoże w płynności bo czuję słabą podczas grania na tym kablu displayport.

obraz_2022-06-26_183936627.png

anioł2009
komentarz
komentarz

Jeżeli system działa stabilnie tzn że ma zainstalowane wszystkie sterowniki. Masz dzwiek, internet, obraz ???

Dla pewności sprawdź jeszcze w menedżerze urządzeń czy nie ma znaku zapytania przy jakimś urządzeniu.

Jedyny sterownik jaki mówiłem żebyś zainstalował sam ze strony producenta to sterownik grafiki.

 

2 godziny temu, Hxliday napisał:

to pomoże w płynności bo czuję słabą podczas grania na tym kablu displayport.

Z tym CZUJE ZE NIE MAM PŁYNNOŚCI to wiesz.... ciężko... bo to może być efekt psychologiczny a doinstalujesz coś to wysypie się wszystko, ciężko mi na ten konkretny temat się wypowiedzieć bo nie widzę tego na żywo.

Hxliday
komentarz
komentarz

Komputer naprawiony, trochę było męczarni z nim ale na szczęście się udało. Dziękuję wszystkim za pomoc: @Niebieska. @anioł2009. @ero123

  • Dobra wypowiedź 1
Niebieska
komentarz
komentarz

To super, że już wreszcie dobrze działa :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.