x-kom hosting

Komputer 2 letni, spadek FPS z 300 stałych do 100/80. Monitor po spadku wygląda na spikselizowany.

Niebieska
komentarz
komentarz

Wczoraj komp był "rozgrzany", że tak to ujmę, a teraz go sprawdzałeś po dłuższej przerwie w używaniu. Może to zimny lut na grafie.

Hxliday
komentarz
komentarz

Chyba ze sprawdzic karte graficzna programem unigine valley benchmark.

@Niebieska No może tak być, kurde ciężka sytuacja z tym masakra..

 

Niebieska
komentarz
komentarz

Sprawdzić możesz choć nie zawsze problemy wychodzą w benchmarkach. Np mój laptop ma jakieś problemy z zasilaniem na płycie głównej mimo to przechodził testy za pomocą OCCT czy katowanie benchmarkiem bez problemów.

  • Dziękuję 1
Hxliday
komentarz
komentarz

No i nie wiem co teraz zrobić tak na prawdę czy może oddać gdzieś tą kartę do naprawy czy szukać nowej bądź używanej ;/

@Niebieska Kolega może mi pożyczyć gtx 1050ti.

Karta zmieniona na gtx 1050 ti 4gb, zobaczymy jak to będzie.

Niebieska
komentarz
komentarz

Rób to samo co powodowało problemy z twoją.

  • Dziękuję 1
Niebieska
komentarz
komentarz

Jeszcze potestuj, ale jak widzę to wina twojej grafy.

  • Dziękuję 1
Hxliday
komentarz
komentarz

@Niebieska No jeszcze zobaczę, ogólnie tak czy siak chciałem wymienić kartę także jutro mogę jechać coś kupić a jeśli błąd dalej będzie po zakupie to trzeba będzie szukać dalej ;x

a co do kart to co polecasz?

Niebieska
komentarz
komentarz

@ero123 dał dobre propozycje kart graficznych :) 

  • Dziękuję 1
Hxliday
komentarz
komentarz

No dobra, to chyba jutro pojadę i po prostu ją kupię. Do tego momentu dalej problemu nie było, wyłączyłem też komputer na 2-3h żeby trochę ostygł i problemu dalej nie widać.

Niebieska
komentarz
komentarz

Sprawdź jeszcze rano po nocce i jak będzie ok to kup nową grafę :)

  • Dziękuję 1
Hxliday
komentarz
komentarz

@Niebieska No dobra tak zrobię :) a jeszcze jedno pytanie mam, gdyby się okazało że to nie to, to jaki masz jeszcze pomysł? :P

Niebieska
komentarz
komentarz

Chyba już tylko mobo wtedy zostaje. Ale miejmy nadzieje, że to tylko grafa.

Hxliday
komentarz
komentarz

Gdyby to było modo to chyba lepiej niż grafa albo się mylę. Dziś wstałem 20 min wcześniej przed pracą, posiedziałem troszkę i problemu nie było. Odpaliłem też internet w tle oraz grę, trochę pograłem ale nic nie wyskoczyło że tak to ujmę.

Niebieska
komentarz
komentarz

No to pasuje na kartę graficzną niestety. Możesz jeszcze jak chcesz dać swoją grafę kumplowi od tego GTX'a by on zobaczył na swoim kompie czy ma te same problemy.

ero123
komentarz
komentarz

Tak, choc mozna poszukac w tej cenie wydajniejszego rx 6600xt

 

 

  • Dziękuję 1
ero123
komentarz
komentarz

Mozna sie zasugerowac tym testem, jak widac gaming x wychodzi najciszej ale tez najdorzej na euro, choc kosztuje 2499, a doplacajac ok. 200 ma sie juz za to 3060ti

 

Hxliday
komentarz
komentarz

Dobra to brać 3060 bez ti czy tą gaming?

@ero123

ero123
komentarz
komentarz

Pod ten monitor co masz to wystarczy 3060, jest tez duzo tansza

  • Dziękuję 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.