x-kom hosting

Komputer 2 letni, spadek FPS z 300 stałych do 100/80. Monitor po spadku wygląda na spikselizowany.

ero123
komentarz
komentarz

Tak, acz kolwiek jest droga, za 2250 ok mozna ją wyrwac gdzies indziej, moze na allegro raty 0%

Hxliday
komentarz
komentarz

@Niebieskajuż niedługo koniec dnia i dziś przez cały dzień też nic się nie działo.

Niebieska
komentarz
komentarz

No to można uznać, że to niestety twoja grafa się kończy.

Hxliday
komentarz
komentarz

@Niebieska . Tylko co mogło się z nią stać? To było w sumie tak że jak co dzień normalnie uruchomiłem komputer, grałem i nagle zaczęło się to pojawiać na początku było tylko raz i potem się nie pojawiało przez cały dzień więc myślałem że to jednorazowa sytuacja a tu nagle co chwila i nic w sumie z nią nie było robione. 

Niebieska
komentarz
komentarz

Podejrzewam, że coś poszło ze starości, a że po dłuższej przerwie występuje to przy normalnej pracy to pasuje na zimny lut.

Hxliday
komentarz
komentarz

@Niebieska @NiebieskaNo w sumie nie ważne co robiłem to zawsze się to częściej działo czy to oglądanie samych filmów bądź przeglądanie internetu chwilowa taka ścinka była że trafiłem płynność odczuwałem to na poruszaniu myszka.

Niebieska
komentarz
komentarz

No niestety, coś w niej się popsuło i stąd te problemy.

Hxliday
komentarz
komentarz

@Niebieska No dobra, ja jeszcze będę to sprawdzał także jeszcze nie zamykamy hah.

Niebieska
komentarz
komentarz

Ok, sprawdzaj na spokój :) 

Hxliday
komentarz
komentarz

@Niebieska @Niebieska @NiebieskaW ogóle ta karta 3060 RTX Gaming nie będzie zła do mojego komputera jak i tego nowego zasilacza, pociągnie wszystko? 

Niebieska
komentarz
komentarz

Uważam, że będzie wszystko OK :)

Hxliday
komentarz
komentarz

@Niebieska karta kupiona i założona tylko nie pokazuj mi ekranu, no sygnał wyskakuje używam displayport

Niebieska
komentarz
komentarz

Zrób reset Biosu np wyjmując bateryjkę na ok 20 min bądź za pomocą zworek.

Hxliday
komentarz
komentarz

@Niebieska no dobra tak zrobię, ogólnie karta świeci podłączyłem dwa kable do niej żeby działało wiatraki itd, podłączam display odpalam i mam " no sygnał detected" coś takiego 

Niebieska
komentarz
komentarz

Czasami trzeba też ręcznie w monitorze wskazać źródło sygnału. Szukaj przycisku Źródło albo Source.

Hxliday
komentarz
komentarz

@Niebieska no dobra na razie wyjąłem baterie i poczekam jak coś będę szukał tego co mówisz w kontakcie jesteśmy.

Niebieska
komentarz
komentarz

Oby zaskoczył komp :)

Hxliday
komentarz
komentarz

@Niebieska udało się odpalić jest wszystko tylko teraz wiatraki nie chodzą...

@Niebieska jednak chodzą jestem przewrażliwiony musiałem zainstalować sterowniki ...

Niebieska
komentarz
komentarz

No to całe szczęście, że działa :) napisz jak sprawuje się nowa grafa :)

ero123
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak odpalisz jakas gre to beda sie krecic, karta ma polpasywne chlodzenie

  • Dobra wypowiedź 1
Hxliday
komentarz
komentarz

@Niebieska Odpalilem benchmarka w csgo, na poczatku wiatraki sie nie krecily potem tak czyli one odpalaja sie wtedy kiedy potrzebuja?

ero123
komentarz
komentarz

odpalaja sie od okreslonej temperatury

Hxliday
komentarz
komentarz

@ero123 no okej, czyli tak zostawic i nic nie zmieniac? bo jak widze bez krecenia sie wiatrakow temperatura osiaga do 49 stopni.

ero123
komentarz
komentarz

49 stopni to nieduza temperatura jak na karte graficzna

wszystko jest w porzadku

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.