x-kom hosting

Komputer 2 letni, spadek FPS z 300 stałych do 100/80. Monitor po spadku wygląda na spikselizowany.

Hxliday
komentarz
komentarz

no dobra będę ją sprawdzał i resztę sprzętu, jeszcze nie zamykamy ;d

Niebieska
komentarz
komentarz

Testuj, my nie zamykamy tematów ;)

  • Dziękuję 1
Hxliday
komentarz
komentarz

@Niebieska może to być jakiś żart ale nie wiem jak to się stało... od niedzieli jak wymieniłem kartę na kolegi nic się nie działo do wczoraj dopóki nie wymieniłem na nową kartę, dziś powtórzyło się to samo, grałem w cs'a zaczęła się kolejna runda i podczas freeztimu było na 0.5 utrata lekko fps bo słyszałem w słuchawkach jak zaczęło trzeszczeć lekko kurde no popłaczę się chyba/.......

Niebieska
komentarz
komentarz

Karta kolegi potrzebuje dodatkowego zasilania? Czy czerpie prąd z gniazda PCI-E?

Hxliday
komentarz
komentarz

Karta kolegi była tylko włożona do gnizada od płyty głównej nie musiałem nic podłączać ze strony zasilacza.@Niebieska

Niebieska
komentarz
komentarz

Mam jeszcze takie pytanie, masz możliwość podłączyć kompa pod inny monitor czy TV do testów?

Hxliday
komentarz
komentarz

@Niebieska U siebie mam duży telewizor i to powieszony ale do niego raczej nie da rady podłączyc, drugiego monitora nie posiadam bo stary sprzedałem ;//

kurde ale mój brat grał przez 4 dni jak chodziłem do pracy żeby sprawdzać na karcie kolegi i nic mu sie nie działo :((

Niebieska
komentarz
komentarz

Raczej byłbyś naprawdę pechowcem gdyby trafił Ci się uszkodzony fabrycznie zasilacz. Z drugiej strony aktualnie zasilacze SPC to loteria. Wyjmij kartę graficzną i wsadź z powrotem, sprawdź by stabilnie siedziała w gnieździe. Sprawdź też czy nie poluzowały się kable od zasilacza przy innych podzespołach przy montażu, czy któraś z kości RAM się nie wysunęła.

Hxliday
komentarz
komentarz

@Niebieska Nie no zasilacz raczej wadliwy chyba nie jest, ogólnie mam dalej ten sam stary zasilacz ale on chyba za słaby żeby go znów podłączać, po za tym odkąd kupiłem tamten to nic się nie działo prawde mówiąc :(. Sprawdzę odepnę i powpinam wszystko jeszcze raz, kurde na prawde nie wiem co moze byc przyczyną... myslalem ze na prawde karta bo na kolegi 4 dni sie gralo i nic nie bylo a teraz znów...

Niebieska
komentarz
komentarz

Ten RTX jest dosyć duży, może niedokładnie wszedł do gniazda albo kable od zasilacza nie do końca weszły. Sprawdź co napisałam.

Hxliday
komentarz
komentarz

@Niebieska A więc tak wszystko odpiąłem i podpiąłem od nowa, docisnąłem najbardziej jak to było możliwe. Zamieniłem ramy miejscami oraz sprężonym powietrzem lekko wyczysciłem komputer. Zabieram się za sprawdzanie tego... ja już nie mam sił na to na prawde..

Niebieska
komentarz
komentarz

Oby już było wszystko ok.

Hxliday
komentarz
komentarz

No oby bo już nie wiem co mam robić.. ale to dziwne 4 dni nic i teraz znów ..

Niebieska
komentarz
komentarz

Oby to pomogło. Może od drobnych wstrząsów wysuwa się wtyczka od zasilacza.

Hxliday
komentarz
komentarz

Nie no raczej chyba nie, za nim to się zaczęło nic nie robiłem i w taki sposób też by się to pojawiło 

Niebieska
komentarz
komentarz

Drobne wstrząsy powstają np od drgań od wentylatorów. 

Hxliday
komentarz
komentarz

No w sumie to prawda, dlatego też wszystkie kable dopialem od nowa. Ale to też dziwne co się w ogóle dzieje i kiedy.. bo ja cały czas coś robię na komputerze, oglądam, przeglądam internet bądź gram i to się nie dzieje nawet przez kilka godzin i po tych kilku godzinach napada jakiś moment i na 0.5sec coś się odwali a tak to wszystko chodzi bez zarzutu..

Niebieska
komentarz
komentarz

Testuj teraz kompa, oby już był grzeczny.

Hxliday
komentarz
komentarz

No oki będę sprawdzał 

Niebieska
komentarz
komentarz

Sprawdź i napisz jak działa :)

Hxliday
komentarz
komentarz

Chyba to nie karta była problemem, jest ona u kolegi od 2 dni i u niego śmiga dobrze ;//

Niebieska
komentarz
komentarz

Kolega może pożyczyć Ci zasilacz?

Hxliday
komentarz
komentarz

@Niebieska Nie no chyba nie sądzisz że to znów zasilacz może być :(( chyba oszaleje, mam dalej ten swój stary a kolega nie wiem jaki ma dokładnie

Niebieska
komentarz
komentarz

Mam jeszcze pytanie, kabel od zasilacza używasz nowy czy od starego zasilacza?

Hxliday
komentarz
komentarz

Nowy używam 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.