x-kom hosting

Polecane chłodzenia - STYCZEŃ 2008

Carlsberg
komentarz
komentarz

SCYTHE MUGEN 2 + Zalman STG1 ;) ew. THERMALRIGHT ULTRA 120 EXTREME + NOISEBLOCKER BlackSilent XL2 120mm + Zalman STG1

krzysiu
komentarz
komentarz

dzieki za odpowiedz :]

Witam wszystkich mam problem z chlodzeniem cpu procek intel core 2 duo 3.ghz e8400 bym chcial go podkrecic do 4 ghz jest to napewno mozliwe ale temperatura bardzo rosnie wiec mi jest potrzebne dobre chlodzenie moja plytka to msi p45 neo f bede bardzo wdzieczny za propozycje moj zasilacz 650 w. cena nie wiecej niz 250 zl.

Sorki za spam ale bylem dzisiaj w sklepie po tego scythe mugen 2 ale powiedzieli mi ze nie majo dostawcy do nich.

Powiedzieli mi ze bedo jakies zalmany jakiego najlepiej kupic?? musi byc bardzo bardzo dobry ma dobrze chlodzic.pod s 775 i jak wyzej napisane plytka msi p45 neo f dziekuje.

Witam wszystkich mam problem z chlodzeniem cpu procek intel core 2 duo 3.ghz e8400 bym chcial go podkrecic do 4 ghz jest to napewno mozliwe ale temperatura bardzo rosnie wiec mi jest potrzebne dobre chlodzenie moja plytka to msi p45 neo f bede bardzo wdzieczny za propozycje moj zasilacz 650 w. cena nie wiecej niz 250 zl.

Sorki za spam ale bylem dzisiaj w sklepie po tego scythe mugen 2 ale powiedzieli mi ze nie majo dostawcy do nich.

Powiedzieli mi ze bedo jakies zalmany jakiego najlepiej kupic?? musi byc bardzo bardzo dobry ma dobrze chlodzic.pod s 775 i jak wyzej napisane plytka msi p45 neo f dziekuje.

Tormiasz
komentarz
komentarz

Zależy ile miejsca na chłodzenie masz w obudowie. 18cm? Więcej?

krzysiu
komentarz
komentarz

Mam wystarczajaco miejsca s 775 ale musi byc marka zalman

Marcin90
komentarz
komentarz

Testując kompa programem Everest zauważyłem, ze temperatura w MCP jest troche za wysoka, podczas normalnego użytkowania wynosi ok 75C, a w stresie ponad 82 C i czasem komp się restartuje.... W Biosie nic nie zmieniałem w ustawieniach Chipsetu, tylko troche proca przetaktowałem (z 2600MHz do 2947MHz na rdzeń), ale temperatura rdzenia nie dochodzi do 40C.... Czy jest możliwość obniżyć tą temperaturę? W jaki sposób? Może jakies wentylatory (jakie, gdzie i jak je zamontować)?

Adamicki
komentarz
Twetty
komentarz
komentarz

Czy to chłodzenie jest dobre z parametrów wydaje mi się że tak ale w polecanych ich nie ma Tacens AURA 12cm (14dB)

cena może być, 1200ob może być przy tym 14dB czyli cichutki. Przepływ powietrza: 45 CFM??

Opłaca się brać??

Sonido
komentarz
komentarz
Adamicki
komentarz
komentarz

A widziałeś, że to Ninja Mini, co nie? Tak myślę, że skoro Ultima współpracuje z wentylem 120mm, to chyba lepiej wziąć właśnie ją.

Sonido
komentarz
komentarz

Tak, widziałem, ale mimo wszystko powinna być równie wydajna jak jej większy brat. Jak Ci się Ultima podoba to bierz.

Adamicki
komentarz
komentarz

Przyszła dzisiaj do mnie Ultima. Teraz kwestia wentylatora. Chcę wziąć Scythe Slip Stream. Czy wystarczy 800rpm (cichy, bo tylko 10,7dBA) czy lepiej wziąć 1200rpm (głośny, 24dBA-nie wiem czy tyle wytrzymam, będzie trzeba skręcić trochę i tak)? Komp taki, jak w sygnaturze, OC nie będzie.

Szattek
komentarz
komentarz (edytowane)

Bez problemu:) Oczywiście 800'ka.

Edytowane przez Szattek
Jozek
komentarz
komentarz
Bez problemu:) Oczywiście 800'ka.

Ja mam i bardzo dobrze się spisuje ;)

Szattek
komentarz
komentarz

Po co? I tak dmucha ten wentylator powietrzem znajdującym się w budzie

  • 2 miesiące później...
Szattek
komentarz
komentarz

Sensu raczej nie ma, ponieważ jest to coś głośne (29.0 dBA) i mały przepływ powietrza. Lepiej kupić 1 120mm i nakierować strumień powietrza na dysk (ciszej i wydajniej).

Artur
komentarz
komentarz (edytowane)
używał ktoś z was chłodzenia na dysk ??

http://www.allegro.pl/item611012921_alumin..._wydajnosc.html

ma to jakiś sens ??

nie kupuj tego, to jest szajs :D Jest głośne i w dodatku nic nie daje.

Miałem takiego Revoltec`a

Edytowane przez Artur
marcinx26
komentarz
komentarz

tamto było przykładowe , jak coś to wybrałbym jakieś inne

tak z ciekawości pytałem bo pierwszy raz to widzę :niepewny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.