x-kom hosting

Polecane chłodzenia - STYCZEŃ 2008

Ghost991
komentarz
komentarz
a wiadomo PHENOM II to nowy procek i chlodzenie rowniez inne do niego nalzy brac

- nie koniecznie. Ja osobiście polecam Mugen-a + jakiś fan z przepływem 110 CFM i chłodzenie wystarczające

Sonido
komentarz
komentarz
Ta cena jest kosmiczna :o i jest niekompatybilne z HD4850.

Chodzi mi o coś niedrogiego. Nie musi być w komplecie...

Przypominam: chodzi mi o chłodzenie na sek. zasilania i pamięci

Takich zestawów niestety nie widziałem. Zawsze dają max 8 kości, więc albo kupujesz 2 komplety albo ten zestawik kilkudziesięciu radiatorów Scythe. Twoja decyzja. Jedna rada: kupuj z Cu, a nie z Alu.

Damiano166
komentarz
komentarz

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć o jak najwydajniejsze chłodzenie z wiatrakiem na C2D E8400. Chciałbym żeby było bez tej płytki co się pod płytę montuje. Tylko wpiąć bez demontowania płyty. Cena nie ma znaczenia... co moglibyście mi polecić z tego typu chłodzenia... czekam na wasze odpowiedzi. Prosiłbym o oferty z Allegro.pl

Czekam na wsze odp. Z góry Thx

:)

Odp. mi ktoś ?

Piotr1312
komentarz
komentarz

Szukam jakiegoś taniego chłodzenia na GeForce'a 9800GT. Nie musi być jakieś super wydajne, bo nie będę podkręcał karty, żeby tylko było w miarę ciche, bo nie mogę już wytrzymać z tym referencyjnym.

Gość
komentarz
komentarz
Szukam jakiegoś taniego chłodzenia na GeForce'a 9800GT. Nie musi być jakieś super wydajne, bo nie będę podkręcał karty, żeby tylko było w miarę ciche, bo nie mogę już wytrzymać z tym referencyjnym.

Accelero S1 rev 2 sobie świetnie da rade pasywnie ~60zł

. Chciałbym żeby było bez tej płytki co się pod płytę montuje. Tylko wpiąć bez demontowania płyty.

Backplate zapewnia lepszy docisk coolera do procesora. Nie znam dobrego chłodzenie (nie orba) bez backplate'a.

Piotr1312
komentarz
komentarz

Czy to http://www.proline.pl/sklep.php?prodid=AC+ACCELERO+S1 będzie odpowiednie? Bo nie ma tam żadnej informacji, że to rev 2.

Edit//Już nieważne, znalazłem rev 2 w innym sklepie, dzięki za pomoc.

lebron123
komentarz
komentarz

Witam.

Mam pytanie czy wejdzie cooler PENTAGRAM HP-120 KARAKORUM do mojej plyty gl bo nie wiem czy chlodzenie nie bedzie przeszkadzac.

Ocencie sami, moze wie ktos jaka jest odleglosc radiatora od miejsca gdzie styka sie procesor.

http://www.overclockers.com.ua/news/cooler...m-karakorum.jpg

http://forum.purepc.pl/Socket-423-478-775-...ir-t249930.html

XBiT
komentarz
komentarz

Witam!

Jak się ma ARCTIC COOLING FREEZER 64 LP do zwykłego chłodzenia 4200+?

Jest to coś takiego:

freezer64lp_00h.jpg

Tylko, czy nie jest to głośne? Bo są tam 2 wentylatory.

Pytam się bo mam okazję kupić to za 13zł xD

//pkt. 1 i 4 egulaminu

//+10%

//przenoszę

//Sonido

Ghost991
komentarz
komentarz

Proponuje zadawać takie pytania w temacie Polecane chłodzenia

- możliwe, że jest wydajniejsze.

Za taką cenę to bierz

XBiT
komentarz
komentarz

A co myslicie o ARCTIC COOLING FREEZER 64 LP??

Czy bedzie lepsze od boxowego chlodzenia AMD?

bo moge miec to za 13zl :)

szagus
komentarz
komentarz

Jakie chłodzenie do Dual Core E5200. Waham się między Pentagram Karakorum i produktami Scythe: zipang, mugen, ninja i kama cross.

M@ykel
komentarz
komentarz

Mam pytanie: co lepsze ?

Arctic Cooling FREEZER XTREME ?

czy

Scythe Mugen SCINF-1000

Kolejne pytanie :P

Czy Scythe Mugen SCINF-1000 da się zamontowac na podstawce AM2+ ?

Gość
komentarz
komentarz
Mam pytanie: co lepsze ?

Arctic Cooling FREEZER XTREME ?

czy

Scythe Mugen SCINF-1000

Kolejne pytanie :P

Czy Scythe Mugen SCINF-1000 da się zamontowac na podstawce AM2+ ?

Lepszym chłodzeniem jest Scythe Mugen SCINF-1000 ;)

Tak, da się zamontować to chłodzenie na podstawce AM2 :)

Danci
komentarz
komentarz

Cooler na procesor Pentagram HP-120 AlCu KARAKORUM P7015

Czy to jest dobre chłodzenie do E8400? Czy wykręce na nim do 4.0 GHz?

n31T
komentarz
komentarz

Tak, jest to dobre chłodzenie, w tym przedziale cenowym chyba najlepsze, chyba że dostaniesz verticala.

gostek
komentarz
komentarz
Jakie chłodzenie do Dual Core E5200. Waham się między Pentagram Karakorum i produktami Scythe: zipang, mugen, ninja i kama cross.

zalezy... one maja duza rozpietosc cenowa, a najwydajniejszy jest mugen...

loar
komentarz
komentarz

Witam szukam jakiegoś chłodzenia pod SOCKET A (athlona 2400+) moje terazniejsze pracuje na 4800RPM a i tak procek grzeje sie do 70 stpni nawet przy normalnej pracy w necie ;/ kwota jaka chce przeznaczyc to do 50zł, najlepiej z gral.pl albo esc.pl, dobrze byłoby jakby chłodzenie było dosc ciche.:)

Szattek
komentarz
komentarz

Czy na radeona hd 4870 wystarczą mi radiatory dołączone do accelero?

darkfashar
komentarz
komentarz

Mam pytanie czy chłodzenie Auras wave będzie pasowało do płyty asusa p5q i procka e8400?

mis456
komentarz
komentarz
Mam pytanie czy chłodzenie Auras wave będzie pasowało do płyty asusa p5q i procka e8400?

Tak

loar
komentarz
komentarz

Msyle o tym Arctic Cooling Copper Silent 3 (Socket A), na pewno bedzie jakas roznica miedzy tym o boxowym chlodzeniem? (radiator+wiatraczek60mm)

ice-fenix
komentarz
komentarz

Cześć

Mam akurat 100zł i chce je przeznaczyć na chłodzenie.

Co polecacie?

Moja buda, to ThermalTake Soprano z Plexi.

Co polecacie pod S775?

Please Help Me :?

P.S

Sprawdzałem polecane chłodzenia, ale potrzebuję opinii eksperta.

Może być narazie Pasywne, a później dokopie wentylator (skręcę procka do 1,6Ghz)

Pozdrawiam

Raxen
komentarz
komentarz
Cześć

Zacznę od tego, ze kupiłem sobie Asusa V-nardo. Okazało się, że cooler nie wystarczy do ochłodzenie E2140 (który wczoraj wleciał na 3.3GHZ).

Mam akurat 100zł i chce je przeznaczyć na chłodzenie.

Za 100 zl mozesz miec:

W tej cenie to:

Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum

Powinien chyba wystarczyc na tego E2140

Msyle o tym Arctic Cooling Copper Silent 3 (Socket A), na pewno bedzie jakas roznica miedzy tym o boxowym chlodzeniem? (radiator+wiatraczek60mm)

Moim zdaniem powinna byc, kup do tego jakas dobra paste, np Arctic Silver 5 albo Zalman ZM-STG1.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.