x-kom hosting

Polecane chłodzenia - STYCZEŃ 2008

Gość
komentarz
komentarz

Pentagram karakorum jest znacznie wydajniejszy.

Artur
komentarz
komentarz

który wentylator będzie lepszy do zasilacza a który na tył obudowy?

Arctic Cooling Fan Pro TC czy Arctic Cooling AF8025 L ?

Ja myśle że ten Arctic Cooling Fan Pro TC i do obudowy i do zasilacza, ale nie jestem pewien ;) (cieszy się popularnością ocena 10/10 na 99 osób)

mis456
komentarz
komentarz
Arctic Cooling Fan Pro TC

Ja bym tego brał do zasilacza i budy

Gość
komentarz
komentarz
Arctic Cooling AF8025 L ?

To bym brał, ten Arctic Cooling Fan Pro TC ma rozpadające się łożyska.

Artur
komentarz
komentarz
Arctic Cooling Fan Pro TC ma rozpadające się łożyska.

99 komentarzy i żadna osoba by o tym nie napisała ?

Artur
komentarz
komentarz
A widziałeś kiedyś negatywne komentarze na komputroniku? :) Chwalenie swojego to podstawa.

Może i racja.

Miałem taki wiatrak (nie wiem gdzie go wcisnąłem teraz) - średnia wydajność i do tego głośny. Ale łożysko nie padło.

Wezme go, jak nie będzie mi się podobał to kupie inny

Kosmoj
komentarz
komentarz

Witam.

Planuje zmienic chlodzenie na CPU (s. 775), cena jaka mnie interesuje....hmm ....jak najtaniej...;P

Bedzie O/C procka, bo teraz na BOX-ie i trybie silent (ok. 900-1000 RPM) mam ok. 3GHz, wiec po zmiania chlodzenia pojade wyzej.

Interesuje mnie wydajnosc w trybie silent, badz cisza w normalnym trybie (moim celem jest wyciszenie kompa, wiec nie chce zeby cos buczało).

Zastanawaim sie nad AC 7 Freezer Pro, Pentagram FREEZONE HP-120 AlCu KARAKORUM oraz Pentagram HEAT PIPE Freezone HP-120 AlCu Vertical.

Chcialbym wiedziec, ktory bedzie najlepszy (najwydajniejszy przy zachowaniu max, ciszy) oraz czy warto doplacac do Pentagrama czy wystarczy mi AC.

Interesuje mnie takze, czym sie roznia te Pentagramy, ktory lepiej wybrac.

Za wszelkie odpowiedzi dzieki...;)

@EDIT a moze jeszcze dadam Pentagram Freezone HP-100 AlCu Lite.

Teoretycznie moge doplacic te 30-40zł, ale wolalbym jednak zaoszczedzic

mis456
komentarz
komentarz

Vertical będzie najwydajniejsz, nie wiem jak z głośnością. Karakorum jest cichy na średnich obrotach i warto do niego dopłacić

Kosmoj
komentarz
komentarz

A tak zapytam sie uzytkownikow AC Freezera, jakie maja temperaturki po O/C z jakimi obrotami......??

Licze na odpowiedzi, bo ma sporo wydatkow i kazda kasa sie dla mnie liczy....;P

Gość
komentarz
komentarz

58* 3ghz def. vcore, słaba buda, max. obrotów, pasta STG1

Artur
komentarz
komentarz

witam.

w zakupionym wentylku są trzy kabelki; żółty, czerwony i czarny.

wiem że mam podłączyć w zasilaczu tylko czerwony i czarny.

Do czego jest ten żółty?

snip91
komentarz
komentarz

Żółty odpowiada za napięcie 12V, czyli podłączając czerwony i czarny masz na 5V.

Artur
komentarz
komentarz

żółty po podłączeniu do płyty główniej pokazuje obroty.

po podłączeniu czarny z czarnym i czerwony z czerwonym mam 12V (przetestowane) ;)

Sevrond
komentarz
komentarz

o byscie wsadzili do do budy Aplus Diablo ?

I czy sa jakies dobre pasty termo- w skilepach apollo.pl i sirius.pl bo nie znalazlem zadnej z polecanch w tych sklepach

Gość
komentarz
komentarz
o byscie wsadzili do do budy Aplus Diablo ?

Jakie wentylatory? ocb?

W apollo i sirusie nie ma past termoprzewodzących, kup na allegro, zenfiście czy coolingu.

Sevrond
komentarz
komentarz

chodzi o wszystkie mozliwe dodatkowe wiatraki ktore moglbym zamatowac oprócz tych ktore dostaje z buda czyli 1x320 mm oraz 1x250 mm poniewaz na stronach z ta buda nie moge znalesc zadnych informacjii o miejscach na dodatkowe wentylatory.

snip91
komentarz
komentarz

Ja znalazłem Arctic Silver 5: http://www.apollo.pl/store/show_detail/12797

Sevrond
komentarz
komentarz

Droga ta buda w Zenfiscie w siriusie tylko 411, ale trzeba poczekac na dostawe. Ten wentyl najlepiej swiecacy, pewnie cos sobie wybiore z proponowanych wentyli na 1szej stronce, ale jak napiszecie ktory z niech jest najlepszy bede wdzieczny.

Jak sadzicie na karte graficzna ( 9800x2 TwinTech) tez cos trzeba kupic ?

Gość
komentarz
komentarz
Jak sadzicie na karte graficzna ( 9800x2 TwinTech) tez cos trzeba kupic ?

Inne chłodzenie? Chyba tylko bloki wodne, bo nie ma powietrzenego na nią (przynajmniej nie widziałem).

Wentyl Scythe Kamakaze LED

Sevrond
komentarz
komentarz

a jakies bez diod bo w apollo.pl nie ma tej co podales co sadzisz o Scythe Ultra Kaze (3000 obr./min.)

Gość
komentarz
komentarz

133cfm przy 45db - o połowę mniej warczy niż kosiarka spalinowa :lol: i do tego 38mm - nie wejdzie do obudowy, no chyba, że można zamontować.

Sevrond
komentarz
komentarz

Jakie chłodznie CPU dla Intel E8400 ?

mis456
komentarz
komentarz

DO ilu kasy?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.