x-kom hosting

Polecane chłodzenia - STYCZEŃ 2008

Sonido
komentarz
komentarz
jaki blok NB do 150zł wybrac ??

oraz ciche wentylatory do chłodnicy

Jak chcesz to podeślę Ci namiary na Maniakalnego, on ma bloki na wszystko ;)

Ostatnie dzieło http://img406.imageshack.us/img406/4258/all1ve5.jpg

U niego blok swiftech mcw30 kosztuje 75zł (wkomplecie), a 65zł (bez pierdółek)

Raxen
komentarz
komentarz

Witam, otoz ostatnio kupilem coolerek Scythe Ninja Copper i poszukuje do niego dobrego wentyla. Chodzi mi glownie o wydajosc a nie o cisze, lecz to 2 tez sie liczy :P

Sklep Apollo bo mam blisko i cena raczej nie gra roli.

Mowa oczywiscie o 12x12 cm :)

Sonido
komentarz
komentarz

Fander FX120-B czarny 120x120x25 mm http://www.apollo.pl/store/show_detail/25856

Raxen
komentarz
komentarz
Bardzo dobry wybór

Ale ja szukam bardzo bardzo bardzo dobrego, dobre mnie nie interesuja :lol: Jak dam 100 rpm to ma mnie wywiac z pokoju :P

Artur
komentarz
komentarz
Ale ja szukam bardzo bardzo bardzo dobrego, dobre mnie nie interesuja :lol: Jak dam 100 rpm to ma mnie wywiac z pokoju :P

to jest naprawde bardzo dobry wybór. sam mam takie 2 wentylki ;)

Sonido
komentarz
komentarz

przy 100rpm to wentyl musiałby mieć conajmniej metr średnicy, a tego raczej nie wsadzisz na cooler ;)

Lepszy jedynie może będzie Noctua http://allegro.pl/item382016336_noctua_120..._9_19_9dba.html ale i cena ładna :P

Artur
komentarz
komentarz
przy 100rpm to wentyl musiałby mieć conajmniej metr średnicy, a tego raczej nie wsadzisz na cooler ;)

chyba 1000 miało być ;p

Sonido
komentarz
komentarz
Ale ja szukam bardzo bardzo bardzo dobrego, dobre mnie nie interesuja :lol: Jak dam 100 rpm to ma mnie wywiac z pokoju :P

Chyba jednak 100 ;)

Gość
komentarz
komentarz
Ale ja szukam bardzo bardzo bardzo dobrego, dobre mnie nie interesuja Jak dam 100 rpm to ma mnie wywiac z pokoju

Poszukaj Delty tej najmocniejszej z przepływem 212cfm. Tylko, że sam szukam i znaleść nie mogę :/

Raxen
komentarz
komentarz

Dobra 1500 rpm jak na boxie:)

No ten Noctua 120x120x25 NF-P12 juz bardziej do mnie przemawia ale czy aby byl najelpszy?

Szybki jestem :lol:

Edit: Ten Noctua 120x120x25 NF-P12 jest w apollo :P

Sonido
komentarz
komentarz
Poszukaj Delty tej najmocniejszej z przepływem 212cfm. Tylko, że sam szukam i znaleść nie mogę :/

Też szukałem i nic :kwasny:

Ta Delta to ma dopiero moc...i głośność :D

stawar12
komentarz
komentarz

siemka

nudzi mi sie, więc postanowiłem pobawić sie w oc mojego starego gf 2 i zrobiłem już sobie radiatorki :D ale nie chce mi się jechać po paste termoprzewodzącą i nasuwa sie pytanie czy mogę zastosować pastę do zębów :D albo taką typu "fastum"? Wiem, że może to wydawać sie śmieszne, ale nie mam zamiaru inwestować w to stare .. co o tym myślicie?? :):D

Sonido
komentarz
komentarz

To już lepiej jakiś silikon weź, bo pasta do zębów w żadnym stopniu nie będzie się nadawała.

Gość
komentarz
komentarz

:rotfl: Wyrobić nie mogę :hahaha:

Pasta do zębów nie będzie się to tego nadawać, zaschnie po chwili, będzie izolować itd

heex307
komentarz
komentarz

Ten stary GF bardzo mało się grzeje, jakiś czas możesz pracować bez pasty (termoprzewodzącej).

A tak się zastanawiam, z czego zrobiłeś te radiatorki ;d ?

Sonido
komentarz
komentarz

Pewnie ze sreberka po czekoladzie :D

Zastosowanie adekwatne do pomysłu z pastą :lol:

stawar12
komentarz
komentarz

właśnie mój jakoś mocno sie grzeje :P prawie nic nie wykręciłem, a radiatory - z czekolady :P tak serio to ze starego radiatora z procka :P

Rafał91
komentarz
komentarz

Czy Pentagram Freezone Karakorum HP-120 jest dobrym chłodzeniem ? Polecacie go na procesor AMD 5200+ ? Czy jednak wziąśc tańszą alternatywę, Arctic Cooling Freezer Pro 64 ?

snip91
komentarz
komentarz

Karakorum jest wydajniejszy od Freezera, bdb chłodziwo, można brać.

Gość
komentarz
komentarz
Czy Pentagram Freezone Karakorum HP-120 jest dobrym chłodzeniem ? Polecacie go na procesor AMD 5200+ ? Czy jednak wziąśc tańszą alternatywę, Arctic Cooling Freezer Pro 64 ?

Ma znacznie lepszą wydajność.

Gość
komentarz
komentarz

Mam jeszcze jedno pytanko :P

Jeżeli w zestawie do mojego accelero s1 będą dołączone radiatorki na pamięci, to montować je?

W ogóle gdzie w karcie są pamieci (dokładnie jak mógłby ktoś podać, np na podstawie obrazka)

Słyszałem że są one po przeciwnej strone chłodzenia, ale czy to prawda nie wiem.

Sonido
komentarz
komentarz

Pamięci na karcie to te czarne płytki, które przeważnie zakrywa chłodzenie.

8.jpg

Gość
komentarz
komentarz

No to bardzo dziękuje. Na mojej karcie są tylko po jednej stronie (pod chłodzeniem) czyli nie przydadzą się radiatorki. seba - plus leci.

Gość
komentarz
komentarz

Radiatorki załóż, zmniejszy ci temperaturę pamięci.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.